Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Barnet Kellman | ||
Victor Hammer
(reżyser drugiej ekipy) (Georgia)
|
||
John T. Kretchmer
(asystent)
|
||
Normann Pokorny
(asystent)
|
||
John L. Roman
(asystent)
|
||
Jeffrey Townsend
(reżyser drugiej ekipy) (Illinois)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Craig Bolotin
(również) (historia)
|
||
Patricia Resnick | ||
Marshall Schlom
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Julie Chandler
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa) (Illinois)
|
||
Producenci | Ocena | |
Carol Baum
producent wykonawczy
|
||
Sandy Gallin
producent wykonawczy
|
||
Howard Rosenman
producent wykonawczy
|
||
Lynn Hendee
współproducent
|
||
Fred Berner
producent
|
||
Robert Chartoff
producent
|
||
Thomas J. Busch
kierownik produkcji (druga ekipa) (Illinois)
|
||
Joseph P. Kane
kierownik produkcji
|
||
Wendy Brokaw
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Robert Cable
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Julie Golden
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kevin Kane
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ben Kellman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ben M. Lewis
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mark Niedelson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michael Lee Phillips Jr.
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Judith Pritchard
koordynator produkcji
|
||
Mark Phillip Raff
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Donald Rasmussen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jeff Richman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Cindy Slattery
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michael D. Starcevich
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Frank Vivacqua
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Laurel Wolowic
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Dolly Parton
Shirlee Kenyon
|
6,9
|
|
James Woods
Jack Russell
|
7,3
|
|
Griffin Dunne
Alan Riegert
|
||
Michael Madsen
Steve
|
7,3
|
|
Deirdre O'Connell
Lily
|
5,0
|
|
John Sayles
Guy Girardi
|
||
Teri Hatcher
Janice
|
6,9
|
|
Spalding Gray
Dr Erdman
|
||
Jerry Orbach
Milo Jacoby
|
||
Amy Morton
Ann
|
||
Philip Bosco
Gene Perlman
|
||
Charles Fleischer
Tony
|
||
Keith MacKechnie
Gordon
|
||
Jay Thomas
Zim Zimmerman
|
6,0
|
|
Paula Newsome
Ellen
|
||
Ralph Foody
Recepcjonista
|
||
Robin Eurich
Bill
|
||
Jeff Garlin
Bob
|
||
Paul Dinello
Casey
|
||
Barnet Kellman
Reżyser telewizyjny
|
||
Robert Kurcz
Phil
|
||
Ray Toler
Mężczyzna w Strip Joint
|
||
Michael Oppenheimer
Maitre D'
|
||
Michael Jeffrey Woods
Fotograf
|
||
Tom Amandes
Kelner
|
||
John Gegenhuber
Kelner
|
||
James Spinks
Barman
|
||
Greg Sobieski
Barman
|
||
Scott Benjaminson
Kamerdyner
|
||
Tom Webb
Prezenter wiadomości
|
||
Peter Sova
Taksówkarz
|
7,0
|
|
Roger Christiansen
Dyrektor techniczny
|
||
Mary Ann Thebus
Kelnerka
|
||
Domenica Cameron-Scorsese
Dziewczyna
|
||
Dana Lubotsky
Dziewczyna
|
||
Becky Wahlstrom
Dziewczyna
|
5,0
|
|
Tony Judge
Oficer
|
||
Susan Philpot
Bibliotekarka
|
||
Dionne Lynn Nosek
Pracownik medyczny
|
||
Kate Buddeke
Tina (głos)
|
||
Tracy Letts
Sean (głos)
|
||
Jane Lynch
Gladys (głos)
|
7,1
|
|
Anthony Cannata
Bud (głos)
|
||
Joyce Hiller Piven
Joan (głos)
|
||
Lorenzo Clemons
Pan Isaacs
|
||
Ron Livingston
Żołnierz
|
6,0
|
|
Ray Friedeck
Pan Polonsky
|
||
Etel Billig
Thelma
|
||
Irma P. Hall
Ethel
|
||
Alan Wilder
Mężczyzna z wężem
|
||
Gilmary Doyle
Fan
|
||
Jack Walsh
Strażnik
|
||
Susan Messing
Makijażystka
|
||
Lisa Marie Ackel
Higienistka stomatologiczna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura Bennecke
Zwiedzający w muzeum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Suzy Brack
Kobieta na randce w restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Christopher Colby
Członek publiczności (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simona Ferraro
Reporter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Megan McCarthy
Ekskluzywna klientka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Irene Michaels
Gospodarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Alun Thomas
Łapacz w baseballu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alberto Viruena
Mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Peter Sova
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Ben Beaird
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa) (Georgia)
|
||
Morgan Michael Lewis
(główna pomoc techniczna)
|
||
Bradley T. Matthys
(pomoc techniczna)
|
||
Mark E. Matthys
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
James O. Oakes
(pomoc techniczna)
|
||
Troy Osman
(pomoc techniczna)
|
||
Alan Thatcher
(kierownik zdjęć) (druga ekipa) (Illinois)
|
||
Jordan Klein Sr.
(dyrektor ds. fotografii podwodnej) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Brad Fiedel | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jodie Lynn Tillen | ||
Robert Chase
(nadzorca kostiumów)
|
||
Carolyn Schraut-Barczak
(nadzorca garderoby)
|
||
Shirlee Strahm | ||
Montaż | Ocena | |
Michael Tronick |
7,0
|
|
Ken Blackwell
(asystent)
|
7,0
|
|
Tristan M. Brighty
(praktykant)
|
||
Dale E. Grahn
(laborant-opisywacz)
|
||
Theresa Repola Mohammed
(montażysta negatywu)
|
||
Dan Schalk
(praktykant)
|
||
Debra L. Tennant
(praktykant)
|
||
Maura Walsh
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Sandy DeCrescent
koordynator orkiestry
|
||
Brad Fiedel
aranżer
|
||
CJ Vanston
aranżer
|
||
Shirley Walker
dyrygent
|
8,0
|
|
Russ Kunkel
wykonawca muzyki (bębny) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Deborah La Mia Denaver
charakteryzator osobisty: James Woods
|
||
Deborah La Mia Denaver
fryzjer osobisty: James Woods
|
||
Linda Melazzo
charakteryzator
|
||
Hallie D'Amore
nadzorca charakteryzacji
|
||
Henri Marie-Caillot
fryzjer osobisty: Dolly Parton
|
||
Cheryl Riddle
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jeffrey Townsend
scenograf
|
||
Michael Perry
dyrektor artystyczny
|
5,0
|
|
Daniel Loren May
dekorator wnętrz
|
||
Paul V. Allen Sr.
koordynator konstrukcji
|
||
Daniel B. Clancy
główny konstruktor dekoracji
|
8,0
|
|
Cliff Hallerud
główny architekt
|
||
Karen Lee Holley
główny rekwizytor
|
||
Kalina Ivanov
ilustrator
|
7,0
|
|
Quentin Matthys
rekwizytor
|
||
Troy Osman
główny architekt
|
||
Tyler Osman
koordynator konstrukcji
|
||
Dara Waxman
rekwizytor
|
||
Suzan Wexler
projektant wnętrz
|
||
Amie McCarthy Winn
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Anthony Joseph Fatigato
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Damon Fortier
modelarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Rick Ash
mikser ponownego nagrania
|
||
Zane D. Bruce
imitator dźwięku
|
||
David E. Campbell
mikser ponownego nagrania
|
||
Cindy Fret
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Eric Gotthelf
mikser imitacji
|
||
David Hagberg
montaż dźwięku
|
||
Gary A. Hecker
mikser imitacji
|
||
Fred Judkins
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Doc Kane
mikser postsynchronu
|
||
Jonathan Klein
montaż postsynchronu
|
||
Nicholas Korda
montaż postsynchronu
|
||
James Matheny
montaż dźwięku
|
||
James Moriana
imitator dźwięku
|
||
Patrick Paul Mullane
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Bob Ryan
mikrofoniarz
|
||
Mary Ruth Smith
montaż dźwięku
|
||
Peter Michael Sullivan
montaż dźwięku
|
||
Scott R. Thomson
okablowanie
|
||
Mark A. Tracy
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jeffrey Wilhoit
imitator dźwięku
|
||
Glenn Williams
mikser
|
||
Dean A. Zupancic
mikser ponownego nagrania
|
||
Tim Boyle
mikser muzyki
|
||
Allan K. Rosen
montaż muzyki
|
||
Patty von Arx
montaż muzyki (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Guy Clayton
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Conrad E. Palmisano
koordynator kaskaderów
|
||
Rick LeFevour
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Frank P. Calzavara
kaskader
|
||
James Fierro
kaskader
|
||
Barbara Anne Klein
kaskader
|
||
Steven Lambert
kaskader
|
||
Stacy Logan
kaskader
|
||
Daniel Maldonado
kaskader
|
||
Linda Perlin
kaskader
|
||
Kay Whipple
kaskader
|
||
Mary Gail Artz
dobór obsady
|
||
Barbara Cohen
dobór obsady
|
||
Sandra Grand
dodatkowy dobór obsady (Chicago)
|
||
Gina Cascino
menedżer obiektów zdjęciowych (druga ekipa) (Georgia)
|
||
Demetra Diamantopoulos
menedżer obiektów zdjęciowych (druga ekipa) (Illinois)
|
||
James J. Klekowski
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Pat Lydon
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Alphonse Blumenthal
oświetlenie (asystent)
|
||
Eugene F. Crededio
mistrz oświetlenia
|
||
Alec Hirschfeld
operator kamery (druga ekipa) (Georgia)
|
||
John Hudecek
oświetlenie (druga ekipa) (Illinois)
|
||
Alessi Jeff
elektryk
|
||
Joe R. Marquette Jr.
operator kamery
|
||
William McConnell
prowadzący ostrość
|
||
Brad Ruby
prowadzący ostrość (druga ekipa) (Illinois)
|
||
Timothy Sheffer
operator kamery (asystent) (druga ekipa) (Georgia)
|
||
Val Sklar
operator kamery (asystent)
|
||
Don Smetzer
fotosista
|
||
John Waldo
operator kamery (asystent)
|
||
Tim Rice
konsultant (piosenka)
|
||
Wayne Fitzgerald
projekt czołówki
|
||
Miranda Garrison
choreograf
|
||
Barbara Gutman
księgowy produkcji
|
||
Harry Hauss
pilot helikoptera
|
||
Judith Walder
księgowy
|
||
Donald H. Walker
księgowy (asystent)
|
||
Mark Anthony Besozzi
dubler: Griffen Dunne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paolo Cascio
prowadzący ostrość (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Kelem
operator kamery (zdjęcia lotnicze) (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…