R.I.P.D. Agenci z zaświatów 2013

R.I.P.D.
Film

Doświadczony szeryf Roy Pulsifer (Bridges) pełni służbę w legendarnym oddziale znanym jako R.I.P.D. (Wydział ds. Wiecznego Odpoczynku) podążając śladem niepokornych dusz, które wmieszały się w tłum wiodąc życie zwyczajnych ludzi. Jego misja? Aresztować i wymierzyć sprawiedliwość martwym duszom usiłującym uniknąć sądu… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Jeff Bridges
jako Roy
Ryan Reynolds
jako Nick
Kevin Bacon
jako Hayes
Mary-Louise Parker
jako Nadzorczyni
Stephanie Szostak
jako Julia
James Hong
jako Wcielenie Nicka
Marisa Miller
jako Wcielenie Roy'a
Robert Knepper
jako Stanley Nawlicki
Mike O'Malley
jako Elliot
Devin Ratray
jako Pulaski
Larry Joe Campbell
jako Oficer Murphy
Michael Coons
jako Oficer śledczy w szatni

Doświadczony szeryf Roy Pulsifer (Bridges) pełni służbę w legendarnym oddziale znanym jako R.I.P.D. (Wydział ds. Wiecznego Odpoczynku) podążając śladem niepokornych dusz, które wmieszały się w tłum wiodąc życie zwyczajnych ludzi. Jego misja? Aresztować i wymierzyć sprawiedliwość martwym duszom usiłującym uniknąć sądu ostatecznego i ukrywającym się na Ziemi wśród niczego nie podejrzewających obywateli. Kiedy do obdarzonego pełnym ironii dowcipem Roya zostaje przydzielony detektyw Nick Walker (Reynolds) – kiedyś wschodząca gwiazda policji – nowi partnerzy muszą przekształcić wzajemną niechęć w skuteczną pracę zespołową. Odkrywając spisek, który może doprowadzić do wygaśnięcia życia na Ziemi, w formie jaką znamy, dwaj agenci z zaświatów będą musieli przywrócić kosmiczną równowagę… lub obserwować jak tunel prowadzący do życia pozagrobowego wysyła pełne wściekłości martwe dusze w zupełnie złym kierunku. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Komedia, Sci-Fi
Słowa kluczowe
zemsta, policja, zdrada, miłość zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2013-08-09 (kino), 2013-07-17 (świat), 2013-12-09 (dvd)
Dystrybutor
UIP - United International Pictures
Wytwórnia
Universal Pictures
Original Film
Dark Horse Entertainment
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Rest in Piece Department (tytuł międzynarodowy) (tytuł roboczy)
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
96 minut
Budżet
130 000 000 USD
Wiadomości 9
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 12
Chemas 6

Nawet niezłe, całkiem dobra parodia Facetów w czerni i filmów tego typu, w sumie to stwierdzam, że tą szóstkę daję za Jeffa Bridgesa, który jak zawsze jest super, Reynolds niestety słaby.

ZSGifMan 4

Strasznie marna rozrywka przy takim czymś.
Wyglądało mi to na słabą kalkę okropnej tandety pt. faceci w czerni, których kompletnie nie trawię, ale oglądałem, bo lubię Reynolds i Bridgesa, to jakoś poszło. Była też Mary-Louise i było na co popatrzeć, ze śmiesznych rzeczy, to skośny dziadek z bananem i wcielenie postaci Jeffa, to było całkiem fajne, ale takich momentów jak na lekarstwo. Jak dla mnie bardzo nijaki film, ocena mocno zawyżona.                                                        

simonperch 4

Meeeeeeeeeh, 4 na szynach, takich pogiętych

daniello13 7

Dobry – Fajnie się ogląda, humoru nie brakuje. Jest to poniekąd kopia MiB, ale ma swój klimat i jak najbardziej do oglądnięcia ;)

Horror_Scream 3

Ala… – "Faceci w czerni" a raczej ich beznadziejna imitacja, ani fabuła nie ciekawa, ani to śmieszne a efekty specjalne kłujące w oczy, że aż niewiarygodne że ten dziad powstał w 2013 to w latach 90 bardziej się starano.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Czejen71
352 pkt.
2
kaskader
218 pkt.
3
jacks
56 pkt.
4
fredaser
50 pkt.
5
Asmodeusz
30 pkt.
6
zAwI
28 pkt.
7
ferhin2
28 pkt.
8
k_malecki
26 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Proszę czekać…