Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Philip Kaufman | ||
Sharon Mann
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Philip Kaufman | ||
Tom Wolfe
(książka)
|
||
Producenci | Ocena | |
Irwin Winkler
producent
|
||
James D. Brubaker
producent wykonawczy
|
||
Robert Chartoff | ||
Aktorzy | Ocena | |
Sam Shepard
Chuck Yeager
|
9,0
|
|
Scott Glenn
Alan Shepard
|
7,3
|
|
Ed Harris
John Glenn
|
8,3
|
|
Dennis Quaid
Gordon Cooper
|
7,7
|
|
Fred Ward
Gus Grissom
|
||
Barbara Hershey
Glennis Yeager
|
6,6
|
|
Kim Stanley
Pancho Barnes
|
||
Veronica Cartwright
Betty Grissom
|
6,7
|
|
Pamela Reed
Trudy Cooper
|
6,9
|
|
Scott Paulin
Deke Slayton
|
||
Charles Frank
Scott Carpenter
|
||
Lance Henriksen
Wally Schirra
|
7,0
|
|
Donald Moffat
Lyndon B. Johnson
|
6,0
|
|
Levon Helm
Jack Ridley / Narrator
|
||
Mary Jo Deschanel
Annie Glenn
|
||
Scott Wilson
Scott Crossfield
|
||
Kathy Baker
Louise Shepard
|
6,0
|
|
Mickey Crocker
Marge Slayton
|
||
Susan Kase
Rene Carpenter
|
||
Mittie Smith
Jo Schirra
|
||
Royal Dano
Minister
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Caleb Deschanel |
8,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Bill Conti | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Glenn Farr | ||
Lisa Fruchtman | ||
Tom Rolf |
7,0
|
|
Stephen A. Rotter | ||
Douglas Stewart | ||
David Dresher
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Geoffrey Kirkland
scenograf
|
8,0
|
|
W. Stewart Campbell
dyrektor artystyczny
|
||
Richard Lawrence
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Peter R. Romero
dyrektor artystyczny
|
||
George R. Nelson
dekorator wnętrz
|
||
Jim Poynter
dekorator wnętrz
|
||
Craig Edgar
projektant wnętrz
|
||
James R. Allen
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Peter Bankins
rekwizytor
|
||
Steve Banks
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Tim Boxell
scenopis obrazkowy
|
||
Paul Dal Porto
główny rekwizytor
|
||
Bruce Di Valerio
główny architekt
|
||
Cal DiValerio
koordynator konstrukcji
|
||
Robert Evans
malarz
|
||
Emily Ferry
główny rekwizytor
|
||
Tom J. Furginson
rekwizytor
|
||
Gary Gutierrez
scenopis obrazkowy
|
||
Donald E. Kerns
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Rich Larson
scenopis obrazkowy
|
||
Joel David Lawrence
projektant wnętrz
|
||
Leo Loverro
główny architekt
|
||
Nick Navarro
projektant wnętrz
|
||
Dwight Williams
koordynator konstrukcji
|
||
George Zimninsky
rekwizytor
|
||
William Boyd
główny architekt (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott H. Campbell
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
C.J. Appel
montaż postsynchronu
|
||
Danny Benson
okablowanie
|
||
John Benson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jay Boekelheide
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Todd Boekelheide
mikser ponownego nagrania
|
||
Karen Brocco
technik dźwięku
|
||
Valerie Bryce
operator dźwięku
|
||
T.M. Christopher
efekty dźwiękowe (asystent)
|
8,0
|
|
Sukey Fontelieu
efekty dźwiękowe (asystent)
|
||
Vivien Hillgrove Gilliam
montaż dialogów
|
||
Cynthia Haagens
montaż imitacji (asystent)
|
||
Tim Holland
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Richard Hymns
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Pat Jackson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael Magill
efekty dźwiękowe (asystent)
|
||
Robert Marty
operator dźwięku
|
||
Barbara McBane
montaż dialogów
|
||
David Parker
mikser efektów dźwiękowych
|
||
Diana Pellegrini
montaż imitacji
|
||
Steve Powell
mikrofoniarz
|
||
Thomas Scott
mikser ponownego nagrania
|
||
Randy Thom
mikser ponownego nagrania
|
||
Dennie Thorpe
imitator dźwięku
|
||
Christopher Weir
efekty dźwiękowe (asystent)
|
||
Karen G. Wilson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Andy Wiskes
mikser ponownego nagrania
|
||
Ewa Sztompke
technik dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clive Taylor
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Buddy Joe Hooker
koordynator kaskaderów
|
||
Buddy Joe Hooker
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…