Teksańska masakra piłą mechaniczną 3 1990

Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III

Młoda para podróżująca na Florydę przemierza Texas. Wybierając boczne drogi szukają skrótów. Już od początku spotykają ich niemiłe przygody. Najpierw pod koła wozu wpada mały pancernik, którego muszą dobić; potem mijają policyjny patrol w miejscu odnalezionej właśnie mogiły z rozkładającymi się zwłokami, a na stacji benzynowej… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Kate Hodge
jako Michelle
David Cloud
jako Scott
Miriam Byrd-Nethery
jako Mama Sawyera
Toni Hudson
jako Sara
R.A. Mihailoff
jako Leatherface "Junior" Sawyer
Joe Unger
jako Tinker
William Butler
jako Ryan
Jennifer Banko
jako Córka Leatherface'a
Tom Everett
jako Alfredo
Beth DePatie
jako Gina

Fabuła

Młoda para podróżująca na Florydę przemierza Texas. Wybierając boczne drogi szukają skrótów. Już od początku spotykają ich niemiłe przygody. Najpierw pod koła wozu wpada mały pancernik, którego muszą dobić; potem mijają policyjny patrol w miejscu odnalezionej właśnie mogiły z rozkładającymi się zwłokami, a na stacji benzynowej napastują ich podejrzane typy. Najbliższa noc staje się początkiem koszmaru. Na biwaku wpada na nich obłąkana dziewczyna, którą ściga szaleniec z piła mechaniczną. Wkrótce sami dostają się w ręce zwyrodniałej rodziny. Anonimowy

Gatunek
Horror

Szczegóły

Premiera
1990-01-12 (świat), 2007-02-26 (dvd)
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Leatherface (USA) (tytuł skrócony)
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III (USA) (tytuł video)
TCM 3 (USA) (tytuł skrócony)
Texas Chainsaw Massacre 3 (USA) (tytuł nowy)
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
85 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Powiązane filmy Zobacz wszystkie 4 powiązane

Komentarze 5

Avatar square 200x200

Camizi 2015-02-16 4

4/10 – Po mającej swój klimat części pierwszej i wypełnionej czarnym humorem "dwójce" przyszła pora na trzecią odsłonę serii. Wspomnianych cech poprzedniczek nie uświadczyłem, a do tego znacznie ograniczono ilość scen gore. Nic ciekawego.

Anonimowy 2007-03-07

"Leatherface" znów powrócił… – Udana kontynuacja cyklu filmów Tobe Hoopera. Zręczna realizacja, sporo scen mrożących krew w żyłach, choć w filmie zapewne za sprawą cenzorów nie ma już tylu drastyczności co w poprzednich częściach.

simian_raticus Anonimowy 2011-12-20 10

W polskim wydani na DVD masz fajne bonusy i sceny, które wycieli albo nie pokazali! Szokować ten film miał ale cenzura swoje zrobiła! Teraz już bez strachu wszystko kręcą!

simian_raticus Anonimowy 2011-12-20 10

W polskim wydani na DVD masz fajne bonusy i sceny, które wycieli albo nie pokazali! Szokować ten film miał ale cenzura swoje zrobiła! Teraz już bez strachu wszystko kręcą!

Współtworzą