Agenci NCIS 7.0

Serial opowiadający o grupie agentów specjalnych, którzy prowadzą śledztwa kryminalne w obrębie amerykańskiej marynarki wojennej i Marines. Grupie agentów przewodzi Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon, Zakręcony piątek, Córka prezydenta). W jej skład wchodzą Anthony DiNozzo (Michael Weatherly, Czarodziejki), Timothy McGee (Sean Murray, JAG - Wojskowe Biuro Śledcze) oraz Kate Todd (Sasha Alexander, Kobiety pragną bardziej).

Odcinki

Shalom 4x1 9.5

Podczas dojazdu do pracy Ziva jest świadkiem eksplozji. Wśród zamachowców rozpoznaje byłego współpracownika z Izraela. W zaistniałej sytuacji nie mogąc zwrócić się bezpośrednio o pomoc do kolegów z NCIS, Ziva kontaktuje się z Gibbsem, który ostatnio przebywa w Meksyku od czasu zrezygnowania z pracy.

Escaped 4x2 10.0

Były marines oskarżony o napad na bank ucieka z więzienia. Grożąc zabiciem córki agenta Tobiasa Fornella domaga się od służb ponownego otwarcia swojej sprawy w celu odnalezienia prawdziwego sprawcy. W tej sytuacji agent specjalny Gibbs powraca do czynnej służby w NCIS.

Singled Out 4x3 10.0

Młoda porucznik marynarki zajmująca się szyfrowaniem wiadomości zostaje porwana. Sprawę przejmuje NCIS,i aby odnaleźć porwaną Gibbs decyduje się wysłać Zivę w misję pod przykrywką. Wkrótce okazuje się, iż sprawa zaginięcia jest znacznie bardziej skomplikowana niż się na początku wydawało.

Faking It 4x4 10.0

Podczas rutynowej kontroli policjanci z drogówki zatrzymują kierowcę rozmawiającego przez telefon. Wkrótce odnajdują w aucie broń, z której niedawno strzelano. Jak się potem okazuje, kierowca jest tajnym agentem pracującym dla służb specjalnych. Prowadząc śledztwo Gibbs prosi Mike'a Franksa o pomoc.

Dead and Unburied 4x5 10.0

Odnaleziono ciało kaprala w nowym domu. Prowadzone śledztwo przez zespół Gibbsa dowodzi, że żołnierz został pochowany w przydomowym ogródku, po czym ekshumowany i ukryty w podłodze nowego domu. Jak się potem okazuje, zmarły miał dwie narzeczone.

Witch Hunt 4x6 10.0

W święto Halloween ktoś porywa córkę oficera marynarki, a on sam zostaje zaatakowany we własnym domu. W toku śledztwa agenci NCIS dowiadują się, że mężczyzna jest po rozwodzie z orzeczeniem o winie żony, dlatego postanawiają się skupić na jej ekspartnerze.

Sandblast 4x7 10.0

W wybuchu, do którego dochodzi w należącym do armii country clubie, ginie pułkownik marynarki. Agenci NCIS dochodzą do wniosku, że zamach był dziełem terrorystów, a w śledztwie pomaga im wojskowe biuro śledcze. CIA daje im wskazówkę prowadzącą prosto do opuszczonego magazynu, który okazuje się pułapką.

Once a Hero 4x8 10.0

Agenci NCIS muszą rozwikłać niesłychanie delikatną sprawę - śmierć byłego oficera marynarki, którego ciało znaleziono w pokoju hotelowym. Śledztwo wskazuje, że nie było to samobójstwo, a mężczyzna był bezdomny. Na jaw wychodzą także różne kompromitujące fakty dotyczące jego życia, ale Gibbs chce koniecznie dowieść jego niewinności.

Twisted Sister 4x9 10.0

Agent McGee łamie zasady i ryzykuje karierę, usiłując pomóc swojej siostrze, Sarze, która przychodzi do niego zszokowana i zakrwawiona. Podczas gdy on próbuje dojść, co zaszło, agenci NCIS pracują nad sprawą zabójstwa marynarza, który był bliskim znajomym Sary.

Smoked 4x10 10.0

W budynku mieszczącym się na terenie bazy marynarki ekipa remontowa odkrywa ciało człowieka umieszczone w przewodzie kominowym. Wezwani na miejsce agenci szybko identyfikują ciało i okazuje się, że to zwłoki poszukiwanego od wielu lat seryjnego mordercy. Szybko pojawia się na miejscu agent FBI Fornell z zamiarem przejęcia sprawy...

Driven 4x11 10.0

Por. Roni Seabrook jest naukowcem zajmującym się zagadnieniami sztucznej inteligencji. Pewnego dnia testując prototyp samochodu sterowanego przez robota ginie pod wpływem zatrucia spalinami. Choć dowody wskazują na samobójstwo, to agent specjalny Gibbs nie jest do tego przekonany...

Suspicion 4x12 10.0

W pewnym małym przydrożnym motelu zostaje znalezione ciało młodej oficerki wywiadu, która miała dostęp do wielu tajnych projektów. Po przybyciu na miejsce Gibbs wraz z zespołem postanawia rozwiązać zagadkę jej śmierci mimo, iż lokalni policjanci zamknęli już sprawę. Wkrótce w jednym z domów agenci znajdują materiały do budowy bomby i zaczynają przypuszczać że w sprawę mogą być zamieszani terroryści.

Sharif Returns 4x13 9.5

Terrorysta noszący imię Mamoun Sharif, który jest odpowiedzialny za podłożenie materiału wybuchowego powraca. NCIS dowiaduje się o tym gdy zostaje znalezione ciało żołnierza piechoty morskiej, który najwidoczniej był obiektem testów broni chemicznej w przygotowywanym przez Sharifa planie zamachu.

Blowback 4x14 9.5

Po schwytaniu międzynarodowego handlarza bronią Agenci NCSI dowiadują się, że nowoczesna broń marynarki zostanie sprzedana „La Grenouille”, ważnemu dilerowi broni. Aby powstrzymać transakcję, Ducky, pod przykrywką, weźmie bezpośredni udział w akcji.

Friends & Lovers 4x15 9.5

W opuszczonym budynku znalezione zostają zwłoki młodego marynarza. Z początku Agenci NCIS, podobnie jak policja, podejrzewają, że ofiara przedawkowała narkotyki, jednak dowód znaleziony na miejscu przestępstwa wskazuje na to, że było to morderstwo.

Dead Man Walking 4x16 9.5

Porucznik marynarki zostaje skażony promieniowaniem radioaktywnym. Gibbs musi współpracować z Międzynarodowymi Ekspertami ds. Energii Atomowej. Aby wykryć sabotaż, agenci muszą ustalić, w którym momencie doszło do skażenia.

Skeletons 4x17 9.5

Podczas rutynowych prac konserwacyjnych na cmentarzu robotnicy otwierają jedną z krypt, która eksploduje. Powinna ona być pusta, ale zostają znalezione ludzkie kości. Wezwany na miejsce Gibbs wraz z Duckym odkrywają, że jest to dzieło seryjnego mordercy, gdyż szczątki nie należą do jednej osoby...

Iceman 4x18 9.5

Dr Donald "Ducky" Mallard przeprowadza w budynku NCIS rutynową autopsję mężczyzny. Jednak dostaje niemal ataku serca, kiedy to "pacjent" ze stwierdzonym zgonem nagle wstaje ze stołu. Gibbs prowadząc sprawę odkrywa, że mężczyzna jest powiązany z jego starym przyjacielem.

Grace Period 4x19 9.5

Kiedy weekendowy telefon od nieznanego informatora w sprawie możliwego ataku terrorystycznego kończy się śmiercią dwóch agentów wpędzonych w pułapkę, ekipa NCIS musi dowiedzieć się, kto jest za to odpowiedzialny. Pomaga im agentka Paula Cassidy, która samą siebie obwinia za zaistniałą tragedię.

Cover Story 4x20 9.5

Zespół Gibbsa rozwiązuje kolejną sprawę, w której ofiarą jest żołnierz piechoty morskiej. Tymczasem McGee jest przerażony gdy orientuje się, że sprawa jest identyczna z historią, którą opisał w swojej nieukończonej jeszcze powieści.

Brothers in Arms 4x21 9.5

Dyrektor Shepard popełnia ogromny błąd, spotykając się sam na sam z mężczyzną, który ma udzielić jej informacji na temat La Grenouille’a. Ich spotkanie kończy się zabójstwem informatora. Ekipa NCIS musi teraz zdobyć wszystkie informacje i w końcu dopaść ich wroga.

In the Dark 4x22 9.5

Kiedy niewidomy fotograf robi przypadkowe zdjęcie zamordowanego oficera marynarki wojennej, ekipa NCIS korzysta z jego niezwykłej intuicji podczas prowadzenia śledztwa. Gibbs i Tony mają problemy w swoich związkach.

Trojan Horse 4x23 9.5

Kiedy dyrektorka Jenny Shepard wyjeżdża z miasta na prowincję, Gibbs przejmuje jej obowiązki. Mimo szczerych chęci ciężko jest mu grać powierzoną rolę, toteż ciągle kieruje pracą jego zespołu wyjaśniając zagadkę śmierci człowieka, który chciał się z nim spotkać.

Angel of Death 4x24 10.0

Jenny Shepard w końcu wraca do biura i przejmuje obowiązki jako dyrektor. W międzyczasie, Departament Obrony zleca przeprowadzenie testu wykrywaczem kłamstw na wszystkich pracownikach agencji. Do związku Tony'ego i Jeanne wkrada się kryzys...