The Death Factory Bloodletting 2008

Wideo

Grupa wybranych osób zostaje zaproszona na teren starej fabryki, aby na żywo obejrzeć torturowanie i zabójstwo niewinnej osoby. Jednak na miejscu okazuje się, że tak naprawdę zostali zwabieni w pułapkę przez szaleńca, który w opuszczonych budynkach chce stworzyć własną wersję piekła...

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,
Joth Andrews
jako Hansel
Michelle Mousel
jako Alexa
Nadine
jako Gretel
Noah Todd
jako Denny
Claudia Vargas
jako Ana
Jeanna Coker
jako Dziecko

Grupa wybranych osób zostaje zaproszona na teren starej fabryki, aby na żywo obejrzeć torturowanie i zabójstwo niewinnej osoby. Jednak na miejscu okazuje się, że tak naprawdę zostali zwabieni w pułapkę przez szaleńca, który w opuszczonych budynkach chce stworzyć własną wersję piekła... Golboth

Gatunek
Horror
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2008-05-06 (świat)
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Demons (Japonia)
Czas trwania
87 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
bodek75 3

Powrót do Fabryki Śmierci pod przewodnictwem z deka nawiedzonego Dennyego. – Jakby ociupinkę lepiej niż w części 1-wszej , ale nadal jest to poziom bardzo mizerny. Starszy brat Denny organizuje dla swej siostry Alexy krwawą wyżerkę.(Nie)straszne za to krwiste. Słabo się ogląda tego typu filmiki , ale wszystkiego trzeba skosztować. Choćby miało to byle jaki smak. 3/10 (i to takie troszkę naciągane).

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Golboth
24 pkt.
2
ProZak
21 pkt.
3
Camizi
3 pkt.
4
Anonimowy
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…