Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Dan St. Pierre | ||
Will Finn | ||
Dariusz Błażejewski
(polski dubbing)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Adam Balsam | ||
Barry Glasser | ||
Randi Barnes
(historia) (adaptacja)
|
||
Roger S. Baum
(powieść)
|
||
Bartek Fukiet
(polskie dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
Ryan Carroll
producent
|
||
Neil L. Kaufman
producent wykonawczy
|
||
Bonne Radford
producent
|
||
Roland Carroll
producent
|
||
Greg Centineo
producent wykonawczy
|
||
Douglas Wright
współproducent
|
||
Hameed Shaukat
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Lea Michele
Dorotka (głos)
|
||
Patrick Stewart
Tugg (głos)
|
7,3
|
|
Hugh Dancy
Marshall Mallow (głos)
|
7,2
|
|
Martin Short
Błazen (głos)
|
||
Jim Belushi
Tchórzliwy lew (głos)
|
7,3
|
|
Dan Aykroyd
Strach na wróble (głos)
|
7,3
|
|
Tom Kenny
Zalotnik Munchkin (głos)
|
||
Kelsey Grammer
Człowiek z cyny (głos)
|
7,0
|
|
Oliver Platt
Wiser, sowa (głos)
|
6,9
|
|
Megan Hilty
Porcelanowa księżniczka (głos)
|
||
Breanna Lynn
(głos)
|
||
Michael Krawic
Wujek Henry (głos)
|
6,0
|
|
Ayana Haviv
Służąca (głos)
|
||
Pete Sepenuk
Ojciec Drzewo (głos)
|
||
Anna Cieślak
Dorotka (polski dubbing)
|
6,8
|
|
Jarosław Boberek
Błazen (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Wojciech Machnicki
Marszałek Pianka (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Anna Sztejner
Porcelanowa księżniczka (polski dubbing)
|
5,0
|
|
Jan Kulczycki
Drewniak (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Cezary Żak
Sowa Mądralek (polski dubbing)
|
7,6
|
|
Michał Wójcik
Strach na wróble (polski dubbing)
|
||
Marcin Wójcik
Tchórzliwy lew (polski dubbing)
|
||
Waldemar Wilkołek
Blaszany drwal (polski dubbing)
|
||
Joanna Domańska
Glinda (polski dubbing)
|
||
Weronika Łukaszewska
Dzworzanka (polski dubbing)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kompozytorzy | Ocena | |
Justin La Vallee
(opracowanie muzyczne)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Dan Molina | ||
Mark Keefer
(współmontażysta)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Seth Engstrom
dyrektor artystyczny
|
||
Tex Kadonaga
projektant wnętrz
|
||
Angelo Libutti
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Vicki Hiatt
nadzorca muzyki
|
||
Albert Gasser
montaż efektów dźwiękowych
|
||
David Jobe
mikser imitacji
|
||
Jeremy Peirson
nadzorca dźwięku
|
||
Jeremy Peirson
mikser ponownego nagrania
|
||
Jeremy Peirson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Shelley Roden
imitator dźwięku
|
||
Curt Schulkey
montaż dialogów
|
||
Tighe Sheldon
operator dźwięku
|
||
John Joseph Thomas
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Paul Tirone
operator postsynchronu
|
||
Ryan Young
operator postsynchronu
|
||
Sebastian Zuleta
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Narendra Singh Rathore
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Matthew Jon Beck
dobór obsady
|
||
Micah Dahlberg
dodatkowy dobór obsady
|
||
Ken Duncan
projektant postaci animacji
|
||
Tyce Diorio
choreograf
|
||
Gyana Ranjan Balabantaray
animator
|
||
Surpur E.G.
animator
|
||
Kotteti Giridhar Kumar
animator
|
||
Soumitra Gokhale
główny animator
|
||
Harish Krishnamurthy
animator
|
||
M.Gokulakrishnan
animator
|
||
Sunil Mungekar
animator
|
||
Negi Pankaj
animator
|
||
Jahangir Patil
animator
|
||
Rajendra Praveen
animator
|
||
Harinarayan Rajeev
animator
|
||
Suryabhan Singh Rathore
animator
|
||
Natasha Shetye
animator postaci
|
Pozostałe
Proszę czekać…