Jordan 7.3

Dr Jordan Cavanaugh to patolog, która została wyrzucona z biura koronera w Bostonie, gdyż jej pasja do rozwikływania zagadek wykraczała poza obowiązki służbowe. W kilka lat później stary znajomy przywraca ją na stanowisko. Jordan rozwiązuje zagadki we współpracy ze swoim ojcem, Maxem, bawiąc się w grę według zasady "ty będziesz zabójcą, a ja ofiarą i zobaczymy, co się stanie".

Odcinki

Sezony

There's No Place Like Home 2x1 8.0

Jordan i Woody są prawie 5 tys. kilometrów od Bostonu, gdyż wpadli na trop mężczyzny mogącego wiedzieć coś na temat śmierci jej matki. Dr Macy stara się radzić sobie z nieobecnością Jordan i rozwiązać sprawę na własną rękę.

Bombs Away 2x2 7.0

Gdy żona byłego agenta ATF zostaje zamordowana, mężczyzna popada w rozpacz. Podejmuje drastyczne środki, narażając wszystkich pracowników kostnicy na niebezpieczeństwo. Czy zapobiegną sytuacji, zanim będzie za późno?

The Truth Is Out There 2x3 7.0

Jordan (Jill Hennessy) i Macy (Miguel Ferrer) wyprawiają się do lokalnego Total-Mart, gdzie znajdują martwego sprzedawcę. Sprawa przybiera zupełnie nieoczekiwany obrót, gdy ktoś usiłuje wykraść ciało.

Payback 2x4 6.5

Gdy po ostrej imprezie w areszcie umiera dziewczyna, Woody może spotkać się z zarzutami. Jordan musi wkroczyć do akcji, obronić go i pomóc mu uratować karierę. Lily usiłuje udzielić pomocy małemu chłopcu.

As If by Fate 2x5 7.0

Jordan umawia się na randkę, a następnego dnia zostaje wezwana do mieszkania swego absztyfikanta, który popełnił samobójstwo. Nigel otarł się o śmierć i zastanawia się, czy na pewno doszło do tego na skutek wypadku.

One Twelve 2x6 7.5

Jordan wraz z drużyną zostaje wysłana ma miejsce wybuchu. Pod gruzami odnajduje mężczyznę, z którym musi rozmawiać, dopóki nie nadejdzie pomoc. Nieprzyjemny obowiązek identyfikacji zwłok spada na Macy’ego.

Scared Straight 2x7 8.0

Jordan i Woody prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa kochanki kontrowersyjnej gospodyni programu radiowego o tematyce psychologicznej. Córka chorej na białaczkę kobiety mówi Macy’emu, ze jej matka została zamordowana.

Don't Look Back 2x8 7.5

Jordan (Jill Hennessy) i Woody (Jerry O'Connell) zmierzają do L.A., aby rozwiązać sprawę morderstwa gwiazdki filmowej. Macy rozmyśla o starym znajomym, który poszukuje swojej żony, natomiast matka Lily chce z nią zamieszkać.

Prisoner Exchange 2x9 7.0

Nie chcąc naruszać zasady poufności, Lily poświęca się, aby utrzymać w tajemnicy wyznanie usłyszane późno w nocy. Dr Macy i prokurator okręgowy Walcott robią, co mogą, aby umieścić przestępcę seksualnego za kratkami, czyli tam, gdzie jego miejsce.

Ockham's Razor 2x10 7.0

Gdy żona zdrajcy dra Macy’ego zostaje znaleziona martwa, Macy robi wszystko, by dociec prawdy w kwestii jej śmierci. Laboratorium fotograficzne kończy działalność, dlatego wzywa klientów z zaległymi interesami. Max Cavanaugh, jako jeden z nich, musi zmierzyć się z prawdą, która wyjdzie na jaw.

Family Ties 2x11 7.0

Podczas domniemanej napaści na samochód zostaje postrzelona kobieta. Niespodziewanie Jordan i Elaine tworzą duet w trakcie rozwiązywania tej sprawy. Gdy pod ciałem kobiety zostaje znalezione walczące o życie dziecko, jej mąż wypiera się ojcostwa.

Perfect Storm 2x12 7.0

W Bostonie szaleje zamieć, a kostnica jest przepełniona ciałami ofiar, które zmarły na skutek tajemniczego wirusa. Liczba ofiar wzrasta, nie ma zasilania, a wyścig z tajemniczym mordercą trwa. Trzeba powstrzymać szaleńca, zanim zabije kolejne osoby.

Strangled 2x13 7.0

Pracownicy kostnicy postanawiają rozwikłać sprawę morderstwa z 1964 roku. Każdy z członków załogi ma swoje zadanie w tej sprawie, a Max przejmuje dowodzenie nad śledztwem. Czy będą w stanie odnaleźć mordercę po tylu latach od popełnienia zbrodni?

Wild Card 2x14 7.0

Świadek z mającej się odbyć rozprawy zostaje odnaleziony martwy. Jordan jest pewna, że za uciszenie go odpowiedzialny jest zdeprawowany policjant. W tym czasie doktor Macy i Winslow prowadzą własne śledztwo.

John Doe 2x15 7.0

Kiedy niezidentyfikowany mężczyzna trafia do kostnicy, Bug za wszelką cenę będzie usiłował ustalić jego tożsamość. Gdy zostają odnalezione zwłoki policjanta, dr Macy usiłuje dowieść, że było to morderstwo bądź samobójstwo.

Conspiracy 2x16 6.5

Tajemniczy przypadek śmierci absorbuje uwagę Jordan. W tym czasie dr Macy jest zmuszony powrócić do swojej przeszłości w związku z najświeższą sprawą, w którą zamieszany jest jego przyjaciel z dawnych lat.

Cruel and Unusual 2x17 7.5

Śmierć mieszkanki miasta stawia na drodze Jordan jej byłego kochanka. Dr Macy oraz kurator okręgowa Walcott wyruszają w podróż, by stwierdzić, czy przeprowadzona niedawno egzekucja była okrutna oraz nietypowa.

Fire and Ice 2x18 7.5

W wybuchu laboratorium metaamfetaminy ginie młoda dziewczyna. Jordan usiłuje pomóc pogrążonej w rozpaczy matce ofiary, jednocześnie udaje jej się rozzłościć prokurator okręgową. W tym czasie Bug i Lily wspólnie prowadzą śledztwo.

Dead Wives Club 2x19 7.0

W Bostonie zostają znalezione zwłoki porwanej przed trzynastoma laty kobiety. Jordan jest przekonana, że winny zabójstwa jest mąż ofiary, ale dowody nie potwierdzają tej tezy. Do kostnicy trafia ciało, które musi zidentyfikować dr Macy.

Sunset Division 2x20 6.5

Woody decyduje się wziąć wolne na jakiś czas i wyjeżdża do rodzinnego domu w Wisconsin. Tam okazuje się, że szeryf, jego dawny opiekun, został zamordowany. Trop prowadzi Woody’ego do Los Angeles, gdzie natrafia na specjalne jednostki policji.

Pandora's Trunk (1) 2x21 7.0

Zostają odnalezione ciała trzech osób, pozornie ze sobą niepowiązanych. Woody podejmuje się rozwiązania sprawy potrójnego morderstwa. W tym czasie Jordan, zdobywszy nowe wskazówki, znów podąża tropem zabójcy swojej matki.

Pandora's Trunk (2) 2x22 7.0

Jordan (Jill Hennessy) odkrywa tajemnicę przez dłuższy czas spoczywającą w bagażniku auta. Dr Macy (Miguel Ferrer) z ciężkim sercem powierza sprawę Jordan i Woody’emu (Jerry O'Connell), wiedząc, że mają inne obowiązki do wykonania.