Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Frank R. Strayer | ||
Rex Bailey
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Connie Lee
(scenariusz oryginalny)
|
||
Karen DeWolf
(scenariusz oryginalny)
|
||
Chic Young
(komiks)
|
||
Producenci | Ocena | |
Frank R. Strayer
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Penny Singleton
Blondie Bumstead
|
||
Arthur Lake
Dagwood Bumstead
|
||
Larry Simms
Alexander "Kluseczka" Bumstead
|
||
Hugh Herbert
Timothy Brewster
|
||
Jonathan Hale
J.C. Dithers
|
||
Danny Mummert
Alvin Fuddle
|
||
Alan Dinehart
Collender Martin
|
||
Douglas Leavitt
Bromley
|
||
Irving Bacon
Listonosz
|
||
Marjorie Ann Mutchie
Cookie Bumstead
|
||
Stanley Andrews
Adwokat Schustera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stanley Brown
Ollie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Buz Buckley
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mary Jane Carey
Mary, sekretarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Freddie Chapman
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alec Craig
Alf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dickie Dillon
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Edward Fielding
Adwokat Schustera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Gray
Chłopiec na pokazie cyrkowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Kelly
Burley, pracownik woskujący podłogę (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Low
Gazeciarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Johnny Mitchell
Cullen (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Newell
Urzędnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Georgie Nokes
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emory Parnell
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hal Price
Pośrednik (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Rice
Jeździec na polowaniu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frank Sully
Windziarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hal Taliaferro
Właściciel psów gończych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew Tombes
Agent ubezpieczeniowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dink Trout
Mały mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ray Walker
Sprzedawca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Douglas Wood
Lekarz pracujący dla firmy ubezpieczającej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
L. William O'Connell | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Morris Stoloff
(dyrektor muzyczny)
|
||
Leigh Harline
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Leipold
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ben Oakland
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gregory Stone
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Al Clark | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Lionel Banks
dyrektor artystyczny
|
||
Walter Holscher
dyrektor artystyczny
|
||
Jerome Pycha Jr.
dyrektor artystyczny
|
||
Joseph Kish
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…