Ekipa 7.9

Serial opowiada o czterech przyjaciołach z Queens, którzy postanawiają wykorzystać szansę, jaką dał im los i zaskakująco dobrze odnajdują się w pełnym absurdów wielkim świecie Hollywood, gdzie seks, imprezy oraz superagenci są na porządku dziennym.

Odcinki

Sezony

Less Than 30 3x13 8.0

Zbliżają się urodziny Vincenta. Turtle zajmuje się organizacją przyjęcia dla swojego przyjaciela. Ari po tym jak został zwolniony przez aktora, chciałby móc uczestniczyć w imprezie urodzinowej. Podczas spotkania z Vincem i E, Ari za prezent wręcza jubilatowi scenariusz upragnionego filmu "Medellin", twierdząc, ze jest szansa na jego zrealizowanie. Amanda za to organizuje spotkanie z Samem Medesem, który ma wyreżyserować film "Glimpses".

Dog Day Afternoon 3x14 8.0

Eric zamierza wyjechać na parę dni z Sloan. Vince chciałby pojechać razem z E, więc szuka partnerki, która towarzyszyłaby mu podczas wycieczki. Turtle i Drama udają się do parku z psem, by poderwać dziewczyny. Ari zamierza podpisać umowę z Jayem Lesterem, telewizyjnym scenarzystą. Do tego jednak potrzebuje pomocy swojego asystenta, Lloyda.

Manic Monday 3x15 9.0

Ari nie może otrząsnąć się z utraty Vince'a. Załamanie to zaczyna wpływać na jego pracę. Niegdyś zwalnianie swoich pracowników sprawiało mu przyjemność. Kiedy Barbara Miller każe mu zwolnić Roba Rubino, daje szansę na poprawę. Amanda, nowa agentka Vince'a jest zirytowana unikaniem jej przez swojego klienta i Erica. Chase wraz ze swoją ekipą dochodzi do wniosku, że proponowany przez nią nowy projekt nie jest w rzeczywistości tak dobry, jak myśleli na początku.

Gotcha! 3x16 9.0

Vince zgadza się na propozycję Amandy, by rozładować panujące napięcie seksualne między nimi. Kiedy Drama dowiaduje się, że jego dawny kolega Pauly Shore chce go ośmieszyć w jego pilotażowym odcinku programu z ukrytą kamerą, ten wstępnie zgadza się brać w nim udział. Ariego odwiedza jego przyjaciel, przywożąc swoją młodą, atrakcyjną narzeczoną i ogłaszając, że zarobił 45 mln $ na znaczkach.

The Return of the King 3x17 9.0

Ari dowiaduje się od Nicky'ego Rubinsteina o tym, że Del Toro porzucił projekt "Medillin" i Vince ma szansę na angaż. Jest jednak dzień Yom Kippur, więc żona Ariego nie pozwala mu zajmować się sprawami zawodowymi. Vince zabiera przyjaciół na gonitwę koni. Drama obstawia na konia, który jest jego zdaniem pewniakiem.

The Resurrection 3x18 9.0

Johnny Drama denerwuje się premierą swego pilotażowego odcinka nowego serialu. Nie chce znać recenzji krytyków na ten temat. Vince wraz z E spotykają się z Joe Robertsem, mając nadzieję, że popchną projekt "Medellin" do przodu. Kiedy mężczyzna stawia im niekorzystne ultimatum, Eric i Vincent decydują się wykupić scenariusz i zostać producentami filmu.

The Prince's Bride 3x19 8.0

Vince sprzedaje swoją rezydencję, aby wykupić prawa do „Medellin”. W całą sprawę angażuje się Ari. Nalega, aby aktor i E spotkali się z jakimś podejrzanym typkiem, który jest gotów wyłożyć pieniądze na projekt.Sprawy wyglądają obiecująco do chwili, kiedy okazuje się, że Nika, żona Yaira, jest żywo zainteresowana Vince’m. Drama zostaje telefonicznie wezwany do rezydencji Bretta Ratnera, gdzie okazuje się, że jego numer został wybrany przez pomyłkę. Faktycznym partnerem do rozmowy miał być nastoletni aktor występujący w serialu. Johnny odmawia opuszczenia domu bez kolejnej propozycji i w końcu Ratner oferuje mu nieciekawą rolę kierowcy autobusu. Turtle umawia się na wymarzoną randkę z Kelly, ale spotkanie nie udaje się z powodu interwencji jej rodziny. Na dodatek Turtle zostaje dosłownie przegoniony przez Rufusa, ojca dziewczyny. Vince ma więcej szczęścia w negocjacjach z Yairem, który dosłownie podaje mu czek na srebrnej tacy. Jest tylko jedno „ale” - Vince musi udać się na górę domu, aby przespać się z Niką. Po złożeniu tej niekonwencjonalnej oferty potencjalny inwestor udaje się w towarzystwie Ariego i E na partię bilarda, zostawiając rozdartego Vince’a samotnego w salonie.

Adios, Amigos 3x20 9.0

Vince jest bliski wprowadzenia się do hotelu Mondrian. Jego koledzy mają mu za złe, że odrzucił niemoralną propozycję Yaira, który był gotów sfinansować realizację „Medelin”. Robią mu wymówki głównie dlatego, że ich własne sprawy nie mają się najlepiej. Wbrew radom przyjaciół, E wprowadza się do Sloan, a Turtle i Drama wyruszają na poszukiwania obskurnego mieszkanka. Shauna wyjaśnia Dramie, że zakup mieszkania w złej dzielnicy może fatalnie wpłynąć na wizerunek jego brata. Turtle i Drama rozpoczynają nieudolne negocjacje i w końcu płacą 100 tys. dolarów więcej za apartament wart 1,4 miliona. Johnny pakuje się w poważne kłopoty finansowe, a Vince i E z ulgą dowiadują się, że ich projekt filmowy chce sfinansować Nick Rubinstein, który może wykorzystać środki ze swojego funduszu powierniczego. Niestety, może wyłożyć tylko połowę budżetu, jaki według wytwórni jest potrzebny do zakończenia zdjęć. W przypływie geniuszu E namawia Walsha, który „stara się przywrócić klasę filmom porno”, aby wyreżyserował „Medellin”, dysponując okrojonym budżetem. Ekipa otwiera butelkę szampana, aby uczcić pierwszą produkcję E, kiedy Walsh nieoczekiwanie oświadcza, że chce nakręcić cały film po hiszpańsku. Wznosząc toast, Vince komentuje -„To może być dobry pomysł."

Witamy w dżungli 4x1 8.0

Aktor i jego przyjaciel, Eric, postanawiają zająć się produkcją filmu, o którym marzyli od dawna. Film pt. Medellin to opowieść o życiu bossa narkotykowego, Pablo Escobara. W trakcie realizacji przedsięwzięcia pojawia się wiele problemów.

The First Cut Is the Deepest 4x2 8.0

Vince i jego kumple wracają z wakacji we Włoszech. Billy nie chce, aby Eric lub Vince zobaczyli pierwsze sceny filmu. Drama proponuje, żeby imprezę powitalną dla Vince'a urządzić w jego mieszkaniu.

Malibooty 4x3 9.0

Vince nie może znaleźć pracy. Drama umawia się na spotkanie z kobietą, w której podkochiwał się od lat. Ponieważ jest to podwójna randka, zjawia się w towarzystwie Turtle'a. Przyjaciel niechętnie zgadza się towarzyszyć nowej znajomej. W domu Dennisa Hoppera Vince wysoko obstawia mecz, chociaż nie dysponuje taką gotówką.

Sorry, Harvey 4x4 9.0

Eric musi powiedzieć Harveyowi, że nie posiada praw do filmu "Medellin", który nie został przyjęty do konkursowej rywalizacji w Cannes. Aby zostać mieszkańcem Beverly Hills, Drama zaprasza na kolację burmistrza dzielnicy.

The Dream Team 4x5

Billy oskarża Erika o umieszczenie trailera Medellin w serwisie YouTube, co kładzie się cieniem na ich i tak nie najlepszych stosunkach. W tym samym czasie Ari opowiada Vince'owi o nowym filmie, a Drama jest gotów zrobić wszystko, aby kupić pewien kapelusz.

The WeHo Ho 4x6

Billy postanawia pogodzić się z Erikiem. Tymczasem Lloyd bierze sobie wolne. Turtle dokonuje inwestycji. Trudno natrafić na serial komediowy, który oprócz wywoływania śmiechu prezentuje sobą coś więcej.

The Day Fuckers 4x7

Ari próbuje zapisać syna do prywatnej szkoły. Kumple organizują zakład, przez który Turtle jest zmuszony wyruszyć w nieznane tereny, a Eric musi udać się na pewne spotkanie.

Gary's Desk 4x8

Eric, który z powodu Walsha zrezygnował z udziału w filmie Vince'a, postanawia założyć własną firmę. W tym celu zaczyna rozglądać się za stosownym biurem. Vince i koledzy jadą z wizytą do jego nowej siedziby, która mieści się na obrzeżach miasta. Chcą kupić za 42 tys. dolarów biurko, które należało niegdyś do Roberta De Niro. Niestety, podczas negocjacji okazuje się, że cena jest już nieaktualna, ponieważ meblem interesuje się Gary Busey.

The Young and the Stoned 4x9

Eric i Anna Faris mają wypadek samochodowy. Aby załatwić sprawę ubezpieczenia, kobieta podaje mu swój numer telefonu. Numer jest jednak zły. Eric decyduje się odwiedzić Annę w domu. Tymczasem Turtle postanawia uzupełnić zapasy marihuany. Niestety, podczas zakupów zostaje, wraz z towarzyszącymi mu dziewczynami, zatrzymany przez policję. Ari kłóci się z żoną, która chce wrócić do obsady serialu "The Young and the Restless" na gościnny występ. Ari sprzeciwia się tym planom, bo dowiaduje się, że żona ma całować się na planie z innym aktorem.

Snow Job 4x10

Koledzy Erika zastanawiają się, czy jego współpraca z Anną Faris nie wywoła dodatkowych komplikacji. Drama, Turtle i Vince są przekonani, że przyjaciel powinien oddzielić życie prywatne od zawodowego, ale on upiera się argumentując, że Anna ma chłopaka i w ogóle się nim nie interesuje.

No Cannes Do 4x11

Eric i Anna Faris nadal się widują. Eric zaprasza aktorkę, by wzięła udział w pożegnalnym wieczorze, który on i jego koledzy organizują przed wyjazdem do Cannes. Eric spotka się z Arim i Billym Walshem. Gdy Billy poznaje Annę, błyskawicznie oferuje jej rolę w nowym filmie. Jest nawet gotów wprowadzić do scenariusza poważne zmiany.

The Cannes Kids 4x12

Ekipa przyjeżdża do Cannes. Niestety, są problemy z noclegiem dla Dramy. Yair chce odkupić od kolegów prawa do filmu, ale jego propozycja zostaje odrzucona. Eric martwi się, że wraz z Vincem zainwestował pieniądze w produkcję, która może nie przynieść im żadnych zysków.