Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Robert Dornhelm | ||
Patrick Arias
(asystent)
|
||
Matt Birman
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
David McLennan
(asystent)
|
||
John Sauvé
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Skip Hollandsworth | ||
Kimberlee Reed | ||
Producenci | Ocena | |
Tim Christenson
współproducent
|
||
Dave Mace
współproducent wykonawczy
|
||
Neil Meron
producent wykonawczy
|
||
Mark Winemaker
producent
|
||
Craig Zadan
producent wykonawczy
|
||
Lisa Gilbert Thomas
kierownik produkcji
|
||
Susan R. Jones
koordynator produkcji
|
||
Mark Nicholson
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Tina Vacalopoulos
koordynator produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sela Ward
Bobbi Bacha
|
6,9
|
|
Elizabeth Peña
Clara Harris
|
7,0
|
|
Rheagan Wallace
Amy Harris
|
||
Kate Greenhouse
Rebecca "Lisa" Singer
|
||
Kirsten Bishop
Pam Wright
|
7,0
|
|
Brett Cullen
David Harris
|
7,0
|
|
Janaya Stephens
Cassie Bascha
|
||
Matt Cooke
Lucas Basha
|
||
Martha MacIsaac
Vivian Leigh Bacha
|
||
Paul Calderon
Derek Basha
|
7,0
|
|
April Mullen
Jesse James
|
||
Jayne Eastwood
Sheila
|
||
Shari-Lyn Safir
Shannon Lewis
|
||
David Gardner
Monte Harris
|
||
Anna Ferguson
Judy Harris
|
||
Alexander Cameron Drogemuller
Tanner Harris
|
||
Christopher Drogemuller
J.T. Harris
|
||
Jenny Whiteley
Wokalistka country
|
||
Richard Waugh
Danny Caine
|
||
Jeff Clarke
Mike Singer
|
||
Amy Price-Francis
Joan
|
7,0
|
|
Michèle Duquet
Brenda
|
||
Carolyn Dunn
Ashley
|
||
Christian Lloyd
Sprzedawca kawy
|
||
Heather Allin
Mary Louise (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kennedy McGuckian
Dzieciak dostający lody (niewymieniony w czołówce)
|
||
Liam McGuckian
Dzieciak dostający lody (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniela Saioni
Jenny, archiwistka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brittany Starkman
Dzieciak dostający lody (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Rod Benjamin
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
John Altman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Joanne Hansen | ||
Roslyn Hanchard
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Victor Du Bois | ||
Susan Vaill
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Gail 'Freddie' Godden
główny stylista
|
||
Kathleen Graham
główny charakteryzator
|
||
Rita Pacitto
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Tamara Deverell
scenograf
|
||
Joshu de Cartier
dyrektor artystyczny
|
||
Zeljka Alosinac
dekorator wnętrz
|
||
Stephen Levitt
główny rekwizytor
|
||
Matthew Alan Taylor
scenopis obrazkowy
|
||
Jason Graham
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Meaghan Lynch
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Deb Adair
mikser ponownego nagrania
|
||
Carlos Delarios
mikser ponownego nagrania
|
||
Wayne Heitman
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael O'Corrigan
nadzorca dźwięku
|
||
Vincent Guisetti
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Dimito
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
David Fisher
oświetlenie
|
||
Frank Polyak
operator kamery
|
||
Ben Mark Holzberg
fotosista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Brooksbank
dobór obsady
|
||
Megan Conacher
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tina Gerussi
dobór obsady
|
||
Roberta Romano
dobór obsady (asystent)
|
||
Mary Jo Slater
dobór obsady
|
||
John Villacorta
dodatkowy dobór obsady
|
||
Barbara Pecs
księgowy produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…