Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Matt Berman | ||
Kevin P. Farley | ||
Steve Parys
(asystent)
|
||
Jonathan Southard
(asystent)
|
||
David 'Yoko' Jose
(asystent)
|
||
Michelle Skaneski
(asystent)
|
||
John O. Hartman
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Matt Berman | ||
Jennifer Farley | ||
John Farley | ||
Kevin P. Farley | ||
Producenci | Ocena | |
Mary Aloe
producent
|
||
Henry Boger
producent
|
||
Brian Hartman
producent
|
||
Alexander Tabrizi
producent
|
||
Ben Barton
producent wykonawczy
|
||
Mike Dolan
producent wykonawczy
|
||
John Farley
współproducent
|
||
John O. Hartman
współproducent
|
||
Christie Will Wolf
współproducent
|
6,0
|
|
John-Michael Trojan
nadzorca postprodukcji
|
||
Martin Veselich
kierownik produkcji
|
||
Jessica Abrams
kierownik produkcji
|
||
Karen Bosma
koordynator produkcji
|
||
Erin Gillette
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Chris Kattan
Jack Sanders
|
||
Nicky Whelan
Diane Blaine / Jamie Stephens
|
||
Chazz Palminteri
Geno Scarpacci
|
7,3
|
|
Norm MacDonald
Sid Blaustein
|
||
Vivica A. Fox
Jackie Johnson
|
6,5
|
|
Pamela Anderson
Jennifer Mary
|
6,6
|
|
Jeremy London
Jean Luc Marceau
|
7,0
|
|
Horatio Sanz
Tony
|
10
|
|
Miguel A. Núñez Jr.
Hawk Miller
|
5,0
|
|
Leslie Easterbrook
Hattie McDaniel
|
6,9
|
|
John Farley
Joey
|
||
Kevin P. Farley
Bruno
|
||
Chris Parnell
Peter West
|
||
Colleen Camp
Head, sędzina
|
||
Tabitha Taylor
Seksowna jurorka
|
||
Diana Terranova
Aqua
|
5,0
|
|
David Spade
Harvey Harrison (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Tracy Dali
Pani komornik
|
||
Brandi Engel
Janice
|
||
Meriah Nelson
Jurorka
|
||
Brenna Roth
Dziewczyna ze snu
|
||
Christie Will Wolf |
6,0
|
|
Jillian O'Neil
Kelnerka u Dina
|
||
Sofia Karstens
Alice
|
||
Alanna Janell
Katie
|
7,0
|
|
Ryan Sanson
Gwiazda porno
|
||
Veerta Motiani
Kelnerka
|
||
Tom Stoviak
Producent
|
||
Stephanie Bertoni
Kelnerka (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Nicole Oring
Jurorka
|
||
Jeffrey Jones
Kierownik kucharzy
|
||
Lorelei Mahoney
Klientka w restauracji
|
||
Courtney Brin
Kelnerka roznosząca koktajle
|
||
Kevin Roth
Rozdający karty do blackjacka
|
||
Lexi Baxter
Seksowna jurorka
|
||
Josie Goldberg
Jurorka
|
||
William Kania
Rick, kucharz
|
||
John W. Iwanonkiw
Hennery
|
||
James Werley
Alex
|
6,0
|
|
Jessica McClain
Seksowna jurorka
|
||
David Dale McCue
Klient w kasynie Gena
|
||
Sean McGee
Klient w restauracji
|
||
John Justice
Brock
|
||
Garrett Sanson
A.C.
|
||
Alexander Ian Gruss
Fan gry Guitar Hero
|
||
Nicole Leigh Belle
Zatrudniona przy produkcji
|
||
Nick Zezza
Klient w kasynie
|
||
Gregory W Bartley
Klient w kasynie
|
||
Kristeen Reimnitz
Tańcząca na rurze
|
||
David Moreno
Manuel
|
||
Mike Miklosko
Klient w kasynie
|
||
Amber Speciale
Kelnerka u Dina
|
||
Justine Lynch
Kelnerka u Dina
|
||
Elysia Annacini
Kelnerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jackson Nunn
Klient w restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Frank Byers | ||
Kevin C. Brady
(pomoc techniczna)
|
||
Chris Byers
(główna pomoc techniczna)
|
||
Robert McFall
(pomoc techniczna)
|
||
Brian Powers
(pomoc techniczna)
|
||
Keith Seymour
(główna pomoc techniczna)
|
||
Daniel Shepard
(pomoc techniczna)
|
||
Satoshi Yamazaki
(pomoc techniczna)
|
||
Nick Zinobile
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Scott Glasgow | ||
Kostiumy | Ocena | |
Diane Collins | ||
Melanie Marie Evans
(asystent) (garderoba)
|
||
Drew Levinson
(asystent) (garderoba)
|
||
Catherine Riley
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Mike Jackson | ||
Samuel Huh
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Alyson Black
główny stylista
|
||
Rachel Kick
nadzorca charakteryzacji
|
||
Karen Lovell
nadzorca stylizacji
|
||
Linda Williams
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Lendie Lee
scenograf
|
||
Smith Harper Hutchings
dekorator wnętrz
|
||
Demian Aspinwall
scenograf (asystent)
|
||
Kelley Snyder
główny rekwizytor
|
||
Jesse Ross
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Adam Dunhoff
rekwizytor
|
||
Luke Kislak
rekwizytor
|
||
Jeff Lavezoli
scenopis obrazkowy
|
||
Donald Lee Rager
rekwizytor
|
||
Leo Welsh
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jay Golden
mikrofoniarz
|
||
Pasquale Greco
mikrofoniarz
|
||
Rob Lewis
mikrofoniarz
|
||
Dennis C. Salcedo
mikser
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Roe Baker
dobór obsady
|
||
Johnny Fontane
dobór obsady
|
||
Tim Bowman
zecer
|
||
Ed Mendez
nadzorca komponowania
|
||
Gregory W Bartley
kaskader dublujący
|
||
Oliver Keller
kaskader dublujący
|
||
Casey O'Neill
kaskader dublujący: Chris Kattan
|
6,0
|
|
Garrett Sanson
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Silvis
koordynator kaskaderów
|
||
Christina Belle
operator kamery (asystent)
|
||
Kiely Cronin
operator kamery (asystent)
|
||
Dave Kann
elektryk
|
||
Terry Shirk
elektryk
|
||
Nancy Mosser
dobór obsady
|
||
Katie Clarke
księgowy produkcji
|
||
Dennis Depew
dubler
|
||
Alana Hixson
dubler
|
||
Jared Pascoe
dubler
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…