Boogeyman 3: Ostatni rozdział 2008

Boogeyman 3

Sarah (Erin Cahill) odwiedza dawna koleżanka, twierdząc, że ściga ją Boogeyman. Oczywiście nikt jej nie wierzy, ale następnej nocy dziewczyna popełnia samobójstwo. Problem w tym, że Sara widzi jak dusiła ją jakaś dziwna postać. Od tej chwili ją i jej przyjaciół zaczyna ścigać straszydło w które zaczęli wierzyć.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Erin Cahill
jako Sarah
Charles Hittinger
jako David
Mimi Michaels
jako Lindsey
Matt Rippy
jako Kane
Nikki Sanderson
jako Audrey
W.B. Alexander
jako Lukas
Elyes Gabel
jako Ben
George Maguire
jako Jeremy
Jayne Wisener
jako Amy
Kate Maberly
jako Jennifer
Todd Jensen
jako Pracownik ochrony
Nikolai Sotirov
jako Boogeyman

Sarah (Erin Cahill) odwiedza dawna koleżanka, twierdząc, że ściga ją Boogeyman. Oczywiście nikt jej nie wierzy, ale następnej nocy dziewczyna popełnia samobójstwo. Problem w tym, że Sara widzi jak dusiła ją jakaś dziwna postać. Od tej chwili ją i jej przyjaciół zaczyna ścigać straszydło w które zaczęli wierzyć. Asmodeusz

Gatunek
Horror
Słowa kluczowe
krew, kobieca nagość, nastolatek, strach zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2008-10-18 (świat), 2009-10-15 (dvd)
Wytwórnia
Stage 6 Films
Ghost House Pictures
City National Bank New York (sponsoring)
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
94 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Ciekawostka

Okres zdjęciowy trwał od 1 do 25 lutego 2008 roku. zobacz więcej

Wpadka

Kiedy budzik Sarah zaczyna dzwonić pokazuje się godzina 7:45 rano, kiedy jednak dosięga go w celu wyłączenia zegar wskazuje godzinę 7:30 rano. zobacz więcej

Komentarze do filmu 2
fredaser 2

Kolejna porcja niedorzeczności i nielogicznych zachowań. Strasznie denerwujący, główna bohaterka oczywiście cudem ciągle unika śmierci, podczas gdy inni nie mają takiego szczęścia, umierając przy pierwszej okazji spotkania Boogeymana. Trzecia część to znów horror po bardziej thrillerowej dwójce, co niestety nie pasuje zupełnie do wypowiedzi osób, które wspominają, że poprzednio to nie człowiek zabijał tylko sam Boogeyman. Fabuła łączy się z poprzednią częścią ale przez te różnice w pojmowaniu kto jest odpowiedzialny za zbrodnie w dwójce połączenie fabularne nie ma sensu. Końcowe sceny jeszcze w pokoju Sarah tragiczne – nie rozumiem jej zachowania, bo po prostu nie ma to żadnego sensu, Boogeyman i tak mógłby działać, legenda by przeżyła.

Krzyk_Sowy 5

Duupy nie urywa

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
fredaser
264 pkt.
2
piotrek681
39 pkt.
3
Asmodeusz
31 pkt.
4
jacks
6 pkt.
5
Bluejohn_26
5 pkt.
6
pavell666
4 pkt.
7
Czejen71
4 pkt.
8
Czudi
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…