Zderzenie ze śmiercią 2009

Hit and Run

Studentka Mary Murdock, myślała ze potraciła kota, wracając po pijanemu do domu z imprezy. Jest przerażona, gdy po powrocie do domu odkrywa ciało prawie martwego mężczyzny nadzianego na jej zderzak. Co w takiej sytuacji zrobi Mary, wiedząc ze każdy swój czyn, że za każdą swoja decyzje ponosimy konsekwencje?

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Fabuła

Studentka Mary Murdock, myślała ze potraciła kota, wracając po pijanemu do domu z imprezy. Jest przerażona, gdy po powrocie do domu odkrywa ciało prawie martwego mężczyzny nadzianego na jej zderzak. Co w takiej sytuacji zrobi Mary, wiedząc ze każdy swój czyn, że za każdą swoja decyzje ponosimy konsekwencje? krzysioPL

Gatunek
Dramat, Thriller

Szczegóły

Premiera
2009-01-13 (świat)
Wytwórnia
Ithaka Entertainment
Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)
Maverick Films zobacz więcej
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Bumper (USA) (tytuł roboczy)
Czas trwania
90 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

Avatar square 200x200

irwitsnajper 2009-06-10

Dobry thriller z ciekawym zakończeniem… – Film może być,pomysł też,ale żeby gościu był nie do zabicia,to trochę mała przesada-w połowie filmu czeka nas małe vice versa i wtedy robi się ciekawa akcja-jednak końcówka wg mnie zbyt przesadzona i film na tym traci(mogło być inaczej-ocena 4/10)

Hessus666 irwitsnajper 2010-09-23 4

Zgodzę się z Tobą pod względem noty 4/10 to max. Ale jeśli piszesz, że to "dobry thriller" to powinieneś dać zdecydowanie wyższą ocenę. Kilka fajnych wątków i nic więcej. Głupia amerykańska nastolatka w głupio zrealizowanym filmie klasy B.

Współtworzą