Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jean-François Richet |
7,0
|
|
Eric Chabot
(asystent)
|
||
Skwall
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Arco Descat C. | ||
Jean-François Richet |
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Anne Bennet
producent
|
||
Martine Cassinelli
producent
|
||
Serge Catoire
producent
|
||
Pascal Caucheteux
producent
|
||
Clémentine Thomas
kierownik produkcji
|
||
Vincent Dachet
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Béatrice Mauduit
kierownik postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jean-François Richet
Djeff
|
7,0
|
|
Arco Descat C.
Arco
|
||
Jean-Marie Robert
J.M.
|
||
Malik Zeggou
Malik
|
||
Mustapha Ziad
Mustapha
|
||
Hamouda Bouras
Hamouda
|
||
Virginie Ledoyen
Dziewczyna z pistoletem
|
||
Peterasta
Pete
|
||
Gilles Carballo
Pionek
|
||
Brigitte Sy
Dyrektorka liceum
|
||
Joanna Pavlis
Nauczyciel angielskiego
|
||
Emile Abossolo M'bo
Nauczyciel gimnastyki
|
||
Karim Rezeg | ||
Axel Aïdan
Policjant
|
||
Eric Fesais
Policjant
|
||
Rodrigue Alberto | ||
Stomy Bugsy
Garges les Gonesses
|
||
Fayçal Attia
Garges les Gonesses
|
||
Ahmed Rahmaoui
Garges les Gonesses
|
||
Jean-Yves Freyburger
Policjant
|
||
Michel Pouzol
Policjant
|
||
Emmanuel Lanzi | ||
Jean-Charles Manuel | ||
Nicky Naudé | ||
Olivier Schneider | ||
Bruno Guillot
Policjant
|
||
Herve Husson
Policjant
|
||
Laurent Labasse
Policjant
|
||
Pascal Ondicolberry
Policjant
|
||
Jean-Paul Zucca | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Valérie Le Gurun | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mike Kourtzer | ||
White & Spirit | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Jean-François Richet |
7,0
|
|
Maya Cypel
(asystent)
|
||
Sylvie Lager
(asystent)
|
||
Fabrice Salinié
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Corinne Marcon
charakteryzator
|
||
Agnès Tassel
charakteryzator osobisty: Virgine Ledoyen
|
||
Fabrice Herbet
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Philippe Renucci
scenograf
|
||
Frédéric Vialle
scenograf
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Eric Boisteau
dźwięk
|
||
Frédéric Attal
montaż dźwięku
|
||
André Cappello
operator imitacji
|
||
Irène Ismaïloff
dźwięk
|
||
Jean-Pierre Laforce
mikser
|
||
Sylvain Lasseur
montaż dźwięku
|
||
Régis Muller
mikrofoniarz
|
||
Philippe Penot
imitator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
François Gaubert
efekty specjalne
|
||
Jean-Pierre Maricourt
efekty specjalne
|
||
Patrick Sendjakedine
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Marc Latil
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
François Gaubert
kaskader
|
||
Emmanuel Lanzi
kaskader
|
||
Daniel Lenoir
kaskader
|
||
Jean-Pierre Maricourt
kaskader
|
||
Alexandra Sarramona
kaskader
|
||
Olivier Schneider
kaskader
|
||
Patrick Sendjakedine
kaskader
|
||
Michaël Troude
kaskader
|
||
Philippe Vanher
kaskader
|
||
Kamel Belaïd
elektryk
|
||
Catherine Briault
operator kamery (asystent)
|
||
Didier Daubeach
operator steadicam
|
||
Philippe Dorelli
operator steadicam (dodatkowy)
|
||
Didier Frémont
operator kamery
|
||
Sebastien Gaulon
oświetlenie
|
||
Laurent Hincelin
operator kamery
|
||
Olivier Le Gurun
operator kamery
|
||
Éric Le Roux
operator steadicam
|
||
Cyril Lebre
operator kamery (asystent)
|
||
Jane Malaquias
operator kamery (asystent)
|
||
Pierre Michaud
oświetlenie (asystent)
|
||
Cyrill Renaud
operator kamery (asystent)
|
||
Jean-François Richet
operator kamery
|
7,0
|
|
Jean-Louis Vialard
operator steadicam
|
||
Tom Kan
projekt czołówki
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…