Obsada dodaj obsadę
Reżyseria Ocena
Dustin Lance Black
Hopwood DePree
(reżyser drugiej ekipy)
Curtis Smith
(asystent)
Nicholas Owen Langholff
(asystent)
Michael Donald Bryant
(asystent)
Payton Dunham
(dodatkowy asystent / asystent: druga ekipa)
Scenariusz Ocena
Dustin Lance Black
Felecia Hatcher Brown
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Producenci Ocena
Scott J. Brooks
producent
Hopwood DePree
producent
Christine Vachon
producent
Jay Froberg
producent wykonawczy
Yeardley Smith
producent wykonawczy
Gus Van Sant
producent wykonawczy
6,7
Greg Suess
producent wykonawczy
Matthew Myers
współproducent
Ellen S. Wander
współproducent
Eric Watson
współproducent
Melissa Gelernter
kierownik produkcji
Dana DePree
kierownik produkcji
Tai Burkholder
kierownik produkcji (druga ekipa)
Jason Sokoloff
nadzorca produkcji (druga ekipa)
Nancy Kirhoffer
nadzorca postprodukcji
Lucie Bourgeau
koordynator produkcji
Mary Berry
koordynator produkcji (asystent)
Nathan Schram
producent (asystent)
Edward Verdugo
producent (asystent)
Tyler Glodt
producent wykonawczy (asystent)
Erika Bogner
kierownik produkcji (asystent)
Mitchell Goulet
kierownik produkcji (asystent)
Leigh Ann Haney
kierownik produkcji (asystent)
Claire Jackson
kierownik produkcji (asystent)
Aaron James
kierownik produkcji (asystent)
John Kangas
kierownik produkcji (asystent)
Kathryn Malm
kierownik produkcji (asystent)
Jacob Parr
kierownik produkcji (asystent)
Cassondra Paylor
kierownik produkcji (asystent)
Brendt Rioux
kierownik produkcji (asystent)
Laura A. Rose
kierownik produkcji (asystent)
Mike Roycraft
kierownik produkcji (asystent)
Chad A. Shelton
kierownik produkcji (asystent)
Jessica Staples
kierownik produkcji (asystent)
Jeremy Waterbury
kierownik produkcji (asystent)
John C. Wise
kierownik produkcji (asystent)
Mike Caravella
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
Chris Talson
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
Josh Mankoff
kierownik produkcji (dodatkowy) (asystent)
Jeff Solano
kierownik produkcji (dodatkowy) (asystent)
Timothy Gates
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Aktorzy Ocena
Jennifer Connelly
Virginia
7,8
Ed Harris
Richard Tipton
8,3
Emma Roberts
Jessie Tipton
7,7
Harrison Gilbertson
Emmett
Amy Madigan
Roseanna Tipton
Carrie Preston
Betty
5,0
Toby Jones
Max
7,0
Barry Shabaka Henley
Willie
8,0
Paul Walter Hauser
Dale
Yeardley Smith
Pani Whitaker
Alex Frost
Josh Tipton
1,0
Will Zahrn
Barry
Jo Yang
Shin Lee
Drew Kuhse
Dostawca pizzy (niewymieniony w czołówce)
Jake Strunk
Organizator przyjęcia (niewymieniony w czołówce)
Zdjęcia Ocena
Eric Alan Edwards
8,0
Richard Rutkowski
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
Bradley T. Matthys
(główna pomoc techniczna)
Patrick R. Heffernan
(główna pomoc techniczna) (Los Angeles)
Christopher Dare Fisher
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
Mark E. Matthys
(główna pomoc techniczna) (asystent)
Paul Bass
(pomoc techniczna)
Jason Buzzalini
(pomoc techniczna)
Matt Lowing
(pomoc techniczna)
Don Stover
(pomoc techniczna)
Kompozytorzy Ocena
Nick Urata
6,0
Brianne-Adette Bogle
(koordynator muzyczny)
Kostiumy Ocena
Danny Glicker
Lorie Young Stone
Karla Strum
Sabra Temple
Victoria DeKay
(nadzorca kostiumów)
Michele K. Short
(asystent)
Montaż Ocena
John David Allen
Beatrice Sisul
David Massachi
(współmontażysta)
Jen Ruvalcaba
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
Gilbert Carreras
(laborant-opisywacz)
Vincent Boileau
(asystent)
Muzyka Ocena
Charakteryzacja Ocena
Linda Melazzo
nadzorca charakteryzacji
Suzi Ostos
główny charakteryzator
Michele Paris
główny charakteryzator
Anne Morgan
nadzorca stylizacji
Scenografia Ocena
Laura Fox
scenograf
Charles Varga
dyrektor artystyczny
Jennifer Lukehart
dekorator wnętrz
Monique Venier
dekorator wnętrz
Tyler Q. Rosen
główny konstruktor dekoracji
Cat Dawson
główny rekwizytor
Kelly Farrah
główny rekwizytor
Tim Stephens
główny rekwizytor (asystent)
Michael Tyler
główny rekwizytor (asystent)
Justin Rosen
rekwizytor
Adam Bogos
rekwizytor
Chris Coulier
rekwizytor
Kevin Parson
rekwizytor
Flynn Thomas Smith
rekwizytor
Trevor Post
rekwizytor (asystent)
Eryn Kovach-Sprenger
rekwizytor (stażysta)
Dan Schaefer
scenopis obrazkowy
Patrick Potochick
zbrojmistrz
Francis Smith
zbrojmistrz (niewymieniony w czołówce)
Dźwięk Ocena
Leslie Shatz
projektant dźwięku
John W. Frost
mikser ponownego nagrania
Leslie Shatz
mikser ponownego nagrania
Michael Piotrowski
mikser
Tom Marks
nadzorujący montaż efektów dźwiękowych
Lisle Engle
montaż efektów dźwiękowych
Mandell Winter
montaż efektów dźwiękowych
Ryan Collins
montaż dźwięku (asystent)
Callie Thurman
montaż dźwięku (asystent)
Tim Limer
operator dźwięku
Sarah Payan
montaż dialogów
Jean-Michel Beranger
mikser dubbingu
Lara Dale
imitator dźwięku
Ellen Heuer
imitator dźwięku
Brian Dunlop
montaż imitacji
A. Josh Reinhardt
mikser imitacji
Robert Jackson
nadzorca postsynchronu
Mandell Winter
montaż postsynchronu
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
Travis MacKay
mikser postsynchronu
Wade Barnett
operator postsynchronu
Michael Fowler
operator postsynchronu
Jan Petrov
operator postsynchronu
Matt Mulder
mikrofoniarz
Mary Ramos
nadzorca muzyki
Clint Bennett
montaż muzyki
Efekty specjalne Ocena
Pozostała Ekipa Ocena
Kerry Barden
dobór obsady
Dori DePree
dobór obsady
Paul Schnee
dobór obsady
Kori Eldean
dodatkowy dobór obsady
Allison Estrin
dodatkowy dobór obsady
Rich Delia
dobór obsady (asystent)
Lara LaShell
dobór obsady (stażysta)
Dan Lemieux
koordynator kaskaderów
Patrick Potochick
kaskader
Banzai Vitale
kaskader
Mark Karavite
operator steadicam
Parris Mayhew
operator steadicam
Mark Karavite
operator kamery
Collin Patrick McMillan
operator kamery (dodatkowy)
Lisa Clauson
operator kamery (asystent)
Shannon DeWolfe
operator kamery (asystent)
Dan Schippers
operator kamery (stażysta)
Scott Van Duinen
operator kamery (stażysta)
Dean M. Simmon
prowadzący ostrość
David Morenz
prowadzący ostrość
Sung Rae Cho
prowadzący ostrość (Wschodnie Wybrzeże)
Anthony J. Lullo
oświetlenie
Gabriel Lewis
oświetlenie (dodatkowe zdjęcia)
Chris Hudecek
oświetlenie (asystent)
Lee Spencer
oświetlenie (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
David 'Louie' Lukasik
elektryk
Casey McClurken
elektryk
Jerry Tran
elektryk
Brent Christy
elektryk (dodatkowy)
David Favenyesi
elektryk (dodatkowy)
Brandon Kovatch
elektryk (dodatkowy)
Brian Posslenzny
elektryk (dodatkowy)
Erica Thurlow
elektryk (dodatkowy)
Tim Easterday
elektryk (dodatkowy)
Chel White
nadzorca efektów wizualnych
Ben Blankenship
efekty wizualne
Tarn Fox
nadzorca komponowania
Trevor Lee
tworzący w technologii cyfrowej
Stephen Bodin
artysta matowy
Traci Cook
artysta matowy
John-Michael Bills
główny zecer
Dustin Dybevik
zecer
Brian Kinkley
zecer
Christopher Myerchin
zecer
Adam C. Sager
zecer
Jay Twenge
zecer
Loren Van Wiel
zecer
Jon Whisman
zecer
Curtis Darwin Zinn
zecer
Brian Kinkley
animator
Pat Mathews
kolorysta
Sam Tirado
kolorysta
Jason Yanuzzi
kolorysta
Patrick Muldoon
menedżer obiektów zdjęciowych
Ashley Bunge
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Joshua Kinne
dokumentacja scenograficzna
Tony Nawrocki
dokumentacja scenograficzna
Mary Jasionowski
księgowy produkcji
Alan Murphy
księgowy (asystent)
Noreen Coyne
księgowy (asystent)
Chel White
projekt czołówki
Rebecca Guth
dubler
Dennis Loring
konsultant (lista płac)
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…