Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Christopher Cain | ||
Scenariusz | Ocena | |
Frank Deese | ||
Producenci | Ocena | |
Thomas H. Brodek
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jim Belushi
Rick Latimer
|
7,3
|
|
Louis Gossett Jr.
Jake Phillips
|
||
Rae Dawn Chong
Hilary Orozco
|
||
Michael Wright
Victor Duncan
|
||
J.J. Cohen
White Zac
|
||
Kelly Jo Minter
Treena Lester
|
||
Esai Morales
Raymi Rojas
|
||
Troy Winbush
Baby Emile
|
||
Jacob Vargas
Arturo Diego
|
7,0
|
|
Thomas Ryan
Robert Darcy
|
||
Reggie Johnson
Jojo
|
||
Josh Wood
Charles Lester
|
||
Mark Anger
Urzędnik przy biurku
|
||
Annabel Armour
Pani Ripton
|
||
Ruth Beckford
Pani Jenkins
|
||
Steve Birger
Stevie B.
|
||
Terry Coleman
Uczeń
|
||
Frank Deese
Pan Petersen
|
||
Leo Downey
George Pierce
|
||
Richard Dupell
Kumpel
|
||
Peter Fitzsimmons
Kumpel
|
||
Joe Flood
Terhune
|
||
Zoltan Gray
Nauczyciel w-fu
|
||
Rick Hamilton
Pan Harkley
|
||
Tony Haney
Policjant
|
||
J.J. Johnston
Will
|
||
Wood Josh
Charles Lester
|
||
Kathryn Knotts
Jan Buchanan
|
||
Danny Kovacs
Nauczyciel na zastępstwie
|
||
Yuri Lane
Lance Woodbury
|
||
Delores Mitchell
Pani Coswell
|
||
Marty Pistone
Strażnik
|
||
Bridgette Rodriguez
Dziewczyna
|
||
Daniel Royal
Will
|
||
Wat Takeshita
Złota rączka
|
||
Sharon Thomas Cain
Kimberly
|
||
Elliott S. Valderrama
Handlarz narkotyków
|
||
Joan Valderrama
Sekretarka
|
||
Joel Valentin
Dzieciak
|
||
John Vick
Frank Valdis
|
||
Doug White
Eric
|
||
Danny Williams
Niebezpieczny Danny
|
||
David Williams
Uczeń z gangu
|
||
Jessica Looney
Dziewczyna
|
||
Tom Winston
Dyr. O'Connor
|
||
Bill Yarbrough
Rondell
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Arthur Albert | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jay Gruska | ||
Kostiumy | Ocena | |
Marianna Åström-De Fina | ||
Montaż | Ocena | |
Jack Hofstra |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Steven E. Anderson
charakteryzator
|
||
Karoly Balazs
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Mark Billerman
dyrektor artystyczny
|
||
Rick Brown
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Andy Wiskes
dźwięk
|
||
Gregg Barbanell
imitator dźwięku
|
||
Jerry Trent
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Balliet
mikrofoniarz
|
||
Dan Gleich
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Pier
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Penny Perry
dobór obsady
|
||
Cate Praggastis
dobór obsady
|
||
Everett Creach
koordynator kaskaderów
|
||
Mickey Alzola
kaskader
|
||
Bobby Angelle
kaskader
|
||
Michael Bransfield
kaskader
|
||
Lyle Byrum
kaskader
|
||
Everett Creach
kaskader
|
||
Laurie Creach
kaskader
|
||
Gregg Dandridge
kaskader
|
||
Kirk Elam
kaskader
|
||
Taylor Gilbert
kaskader
|
||
Len Glascow
kaskader
|
||
Scott Howell
kaskader
|
||
Eileen Lane
kaskader
|
||
Shawn Patrick Lane
kaskader
|
||
William T. Lane
kaskader
|
||
Tyann Means
kaskader
|
||
Eddie Mulder
kaskader
|
||
Norma Nobile
kaskader
|
||
Kristen Suzanne Raden
kaskader
|
||
Michael Raden
kaskader
|
||
Don Ruffin
kaskader
|
||
Vicki Swindell
kaskader
|
||
Shirley Walker
kaskader
|
||
Tom Wright
kaskader
|
6,0
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…