CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 7.3

Gdzie na świecie może dojść do bardziej nieprawdopodobnych tajemnic kryminalnych, jeśli nie w mieście, które nigdy nie śpi i nigdy nie odpoczywa? W mieście, w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii, pracy dla detektywów jest naprawdę dużo. W tej wybuchowej mieszance pracuje drużyna, która posługując się bardzo nowoczesnym sprzętem wierzy, że każdy ma jakąś ciekawą opowieść i wszystko można połączyć, nawet na tak wielką skalę jaką jest Nowy Jork. Parze detektywów: Macowi Taylorowi (Gary Sinise) i pracoholiczce Stelii Bonaserze (Melina Kanakaredes) potrzebne będą doświadczenie, determinacja i pomoc kompetentnego zespołu.

Odcinki

Indelible 8x1 7.0

W 10. rocznicę zamachów z 11 września Mac (Gary Sinise) i reszta ekipy wspominają chwile, które na zawsze pozostaną w ich pamięci, dzięki czemu stajemy się świadkami pewnych wydarzeń z tamtego dnia.

Air Apparent 8x5 7.0

Mimo śmiertelnego ugodzenia nożem młodej kobiecie udało się znaleźć odrobinę siły, aby wyjawić wskazówkę prowadzącą do jej napastnika. Ekipa musi ocenić, ile prawdy kryje się w jej ostatnich słowach.