Future Kick 6.0

Walker, ostatni z 10-ciu bardzo zaawansowanych androidów, jest ścigany przez specjalną jednostkę policji. Jego jedyną szansą na przetrwanie jest ucieczka z Ziemi. Niestety podróż jest niezwykle kosztowna, kiedy więc pewna kobieta proponuje mu by pomógł jej odszukać zabójcę męża, za dużą sumę pieniędzy, zgadza się bez wahania. Mając na karku policję musi zmierzyć się z niebezpiecznym psychopatą i jego robotem.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Damian Klaus -
Chuck Moore (asystent) -
Scott P. Levy (asystent) -
Louis Morneau (dodatkowe zdjęcia) 5.0
Scenariusz
Średnia
Catherine Cyran 5.0
Damian Klaus -
Producenci
Średnia
Roger Corman
producent wykonawczy
6.5
Catherine Cyran współproducent 5.0
Mike Elliott producent -
Jonathan Winfrey producent towarzyszący -
Michele Weisler kierownik produkcji -
Mike Upton koordynator produkcji -
Aktorzy
Średnia
Don 'The Dragon' Wilson
Walker
5.0
Meg Foster
Nancy
6.0
Chris Penn
Bang
7.0
Eb Lottimer
Hynes
-
Al Ruscio
Kraner
-
Jeff Pomerantz Howard -
Linda Dona Tye -
Shawn Phillips Two-1 -
Ryan MacDonald Peter -
Hayden Conner Elana -
Dana Lee
Dr Sado
-
Joe Mays Farney -
William Utay Dr Turner -
Fred Scott Gus -
Brenda Bolte Barmanka -
Caroline Cornell Gomez -
Beach Dickerson
Recepcjonista w hotelu
-
Loyda Ramos
Sprzedawczyni
-
Debbie James Zapowiadająca nowe ciało -
Leslie Drews Jana -
Rodger Halston Cyberpunk -
Jeff Langton Andrews -
Maria Ford
Tancerka
-
Brian Gregory Włóczęga z pierścieniem -
William Widmaier Zwycięzca w laserblade -
Ellen G. Statham Przegrana w laserblade -
Greg Robbins Facet na ulicy (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Ken Arlidge -
Christian Sebaldt
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
7.0
Michael Dronge (pomoc techniczna) -
Ralph Scherer (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Stan Ridgway -
Scott Singer -
Kostiumy
Średnia
Jami Burrows -
Montaż
Średnia
Richard Gentner -
Robert P. Gepson (praktykant) -
Charakteryzacja
Średnia
Peter Christopher charakteryzator (asystent) -
Kathleen Karridene główny charakteryzator -
Tracey Levy charakteryzator -
John A. McDermott charakteryzator (asystent) -
Scenografia
Średnia
Johan le Tenoux scenograf -
Colin De Rouin dyrektor artystyczny -
Regina O'Brien dekorator wnętrz -
Richard K. Wright główny rekwizytor -
Dźwięk
Średnia
Paul Di Franco nadzorca muzyki -
Bill V. Robbins mikser (dodatkowe zdjęcia) -
Camilla Mauritzson Skjaerbaek montaż efektów dźwiękowych -
Efekty specjalne
Średnia
Gabriel Bartalos efekty specjalne -
John Deall efekty specjalne (niewymieniony w czołówce) -
Pozostała Ekipa
Średnia
Paul Maslak choreograf walk -