W poszukiwaniu pełni księżyca 2002-2003

Full Moon wo Sagashite
Serial

Mała Mitsuki chce zostać piosenkarką. Niestety posiada raka krtani. Dziewczyna staje przed wyborem usunięcia guza i utratę głosu, lub pogoń za marzeniem i utratę życia. Na podjęcie decyzji ma rok czasu.

Sezony
Lata

Marzeniem małej dwunastoletniej Mitsuki jest zostanie wielką piosenkarką. Dziewczyna ma piękny głos i kocha śpiewać. Niestety ma ona także guza krtani. Młoda Pop gwiazdka ma dwa wyjścia. Pierwsze to usunięcie guza czego konsekwencją będzie utrata głosu, lub pozostawienie guza i śmierć. Na podjęcie decyzji nie zostało jej dużo czasu, ponieważ guz zabije ją w ciągu jednego roku. Żeby zrealizować swoje marzenie Mitsuki dzięki Bogu śmierci zmienia się w 16 letnią dziewczynę i rozpoczyna karierę. Niestety przekształcenie jej w starą dziewczynę nie niweluje guza. Wafel88

Gatunek
Dramat, Komedia, Romans, Animowany
Słowa kluczowe
anime
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Wytwórnia
Studio Deen
Kraj produkcji
Japonia
Inne tytuły
Searching for the Full Moon
Czas trwania
odc.: 24 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 0
Skomentuj jako pierwszy.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Wafel88
75 pkt.
2
Jankes
39 pkt.
3
srebrny
30 pkt.
4
Camizi
3 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…