Gliniarze z Southland 7.7

Southland to Los Angeles: piaszczyste plaże, rezydencje Bel-Air, gdzie handel narkotykami wymknął się spod kontroli. To miejsce, gdzie rekruci i weterani Departamentu Policji Los Angeles bezsilnie obserwują rosnącą przestępczość w mieście.

Odcinki

Sezony

1. Unknown Trouble 1x1

Pierwszy dzień służby Bena Shermana w oddziałach policji Los Angeles. Pierwszy partner, który ocenia go po wyglądzie, pierwszy udział w wojnach gangów, pierwsza akcja z bronią w ręku. W tym samym czasie detektywi Adams i Clarke prowadzą poszukiwania zaginionej dziewczynki.

2. Mozambique 1x2

Ben Sherman bierze udział w rutynowych pracach policji, podczas gdy detektywi Bryant i Moretta robią wszystko żeby utrzymać przy życiu swojego nastoletniego świadka. W międzyczasie Lydia Adams prowadzi śledztwo w sprawie odnalezionego niemowlaka na ulicach Los Angeles.

3. See the Woman 1x3

Pod naciskiem Coopera, Ben opowiada mu swoją traumatyczną historię z dzieciństwa, przez którą zdecydował się wstąpić do policji. W międzyczasie Dewey zaprzyjaźnia się z wypalonym aktorem-imprezowiczem co doprowadza go do kłopotów i konfliktu ze swoją partnerką, Chickie.

4. Sally in the Alley 1x4

W małej uliczce znaleziono zwłoki niezidentyfikowanej nagiej kobiety, nazywanej w slangu policyjnym "Sally z alejki". Sprawą znalezienia sprawcy zajmują się detektywi Moretta i Bryant, a pomaga im również detektyw Adams, która emocjonalnie podchodzi do sprawy. W międzyczasie Moretta zajmuje się prywatną sprawą zaginięcia członka jego rodziny.

5. Two Gangs 1x5

Cooperowi i Shermanowi trafił się dzień "beznadziejnych" wezwań, na których nie mają szansy wykonywać "prawdziwej" policyjnej roboty. Detektyw Salinger doznaje wypadku samochodowego, podczas którego zostaje mu skradziona służbowa broń. Z pomocą Moretty i Bryanta ma 12 godzin na odnalezienie zguby zanim sprawa zostanie oficjalnie otworzona.

6. Westside 1x6

Detektywi Adams i Clarke prowadzą śledztwo dotyczące włamań do ekskluzywnych posiadłości w bogatej dzielnicy Los Angeles, Bel Air. Oficer Sherman angażuje się w sprawę kiedy dowiaduje się, że poszkodowanym jest osoba, którą zna osobiście. W międzyczasie detektywi Bryant i Moretta przygotowują Janilę do zeznawania w procesie.