Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jonathan Liebesman |
6,5
|
|
Christian Clarke
(asystent)
|
||
J. Michael Haynie
(asystent)
|
||
Kevin O'Neil
(asystent)
|
||
Richard Oswald
(asystent)
|
||
Scott Owen
(asystent)
|
||
Scott Thaler
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Gary Cotti
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Christopher Bertolini | ||
Producenci | Ocena | |
Neal H. Moritz
producent
|
6,0
|
|
Ori Marmur
producent
|
||
Jeffrey Chernov
producent wykonawczy
|
||
David Greenblatt
producent wykonawczy
|
||
Scott Thaler
kierownik produkcji
|
||
Samuel Dickerman
producent wykonawczy
|
||
Lisa Rodgers
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Aaron Eckhart
Sierż. szt. Michael Nantz
|
6,9
|
|
Michelle Rodriguez
Sierż. tech. Elena Santos
|
6,8
|
|
Ramón Rodríguez
Por. William Martinez
|
6,0
|
|
Bridget Moynahan
Michele
|
7,2
|
|
Ne-Yo
Kpr. Kevin Harris
|
||
Michael Peña
Joe Rincon
|
7,3
|
|
Lucas Till
Kpr. Scott Grayston
|
6,9
|
|
Cory Hardrict
Kpr. Jason Lockett
|
6,0
|
|
Adetokumboh M'Cormack
Jibril Adukwu, sanitariusz
|
6,0
|
|
Jim Parrack
Kpr. Peter Kerns
|
7,0
|
|
Will Rothhaar
Kpr. Lee Imlay
|
||
Neil Brown Jr.
Kpr. Richard Guerrero
|
6,0
|
|
Noel Fisher
Szer. Shaun Lenihan
|
6,0
|
|
Taylor Handley
Kpr. Corey Simmons
|
5,0
|
|
James Hiroyuki Liao
Kpr. Lance Mottola
|
||
Gino Anthony Pesi
Kpr. Nick Stavrou
|
5,0
|
|
Joey King
Kirsten
|
6,5
|
|
Bryce Cass
Hector Rincon
|
6,0
|
|
Jadin Gould
Amy
|
||
Kenneth Brown Jr.
Kpr. Richard Oswald
|
||
Joe Chrest
Sierż. John Roy
|
6,0
|
|
E. Roger Mitchell
Kapitan kompanii
|
6,0
|
|
Rus Blackwell
Ppłk K.N. Ritchie
|
||
Susie Abromeit
Amanda
|
7,0
|
|
Brandi Coleman
Cherise
|
||
Beth Keener
Kathy Martinez
|
8,0
|
|
Jessica Heap
Jessy
|
||
David Jensen
Psychiatra
|
5,5
|
|
Stacey Turner
Reporterka telewizyjna
|
||
Tom Hillmann
Reporter telewizyjny
|
||
Lena Clark
Chris
|
6,0
|
|
Jamie Norwood
Pracownik kwiaciarni
|
||
Todd Cochran
Żołnierz piechoty morskiej w hangarze dowództwa
|
||
Nzinga Blake
Siostra Adukwu
|
||
Taryn Southern
Reporterka na plaży
|
10
|
|
James D. Dever
Chorąży
|
6,0
|
|
Michelle Pierce
Shelly (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Alex Aristidis
Mężczyzna na plaży (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Middlebrook
Steve Johinson (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Nick Jones Jr.
Żołnierz piechoty morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ava Bogle
Dziewczyna na plaży (niewymieniony w czołówce)
|
||
Grant Case
Żołnierz piechoty morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kurt Deville
Żołnierz piechoty morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlotte Biggs
Sanitariuszka pogotowia ratunkowego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emily D. Haley
Martwa kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lynette Zumo
Martwa kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dane Brown
Strażak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joshua Farcone
Martwy mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Froman
Żołnierz piechoty morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joshua George
Żołnierz piechoty morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zander Gerhardt
Martwy mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Philip Lawrence
Amerykański żołnierz piechoty morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Malveaux
Amerykański żołnierz piechoty morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Mccullough
Boggs, funkcjonariusz policji Los Angeles (niewymieniony w czołówce)
|
||
Courtney Munch
Szef ekipy w piechocie morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gustavo I. Ortiz
Uciekający lekarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Palmer
Szef ekipy (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Gunner Glenn Peter
Żołnierz piechoty morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Philippe Radelet
Cywil (niewymieniony w czołówce)
|
||
Raul Ramirez III
Żołnierz piechoty morskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vanessa Ross
Przerażona kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lawanda Smith
Cywil (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Speed
Gary (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peyton Whitcomb
Statysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Wozniak
Mężczyzna na plaży (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marlon Young
St. sierż. sztabowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Lukas Ettlin |
7,0
|
|
Hans Bjerno
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
9,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Brian Tyler | ||
Kostiumy | Ocena | |
Sanja Milković Hays |
7,0
|
|
Gayle Merindino | ||
Doré Cermak
(dodatkowy)
|
||
Meghan Cornay
(asystent)
|
||
Tracey Dundas | ||
Lexi Price
(dodatkowy)
|
||
Melissa Reed
(asystent)
|
||
Margaret Wren | ||
Montaż | Ocena | |
Christian Wagner |
7,0
|
|
Adam M. Duthie
(asystent)
|
||
Phillip Kimsey
(asystent)
|
||
David Rosenbloom
(dodatkowy)
|
8,0
|
|
Bryan Torres
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kim Ayers
główny charakteryzator
|
||
Gloria Belz
charakteryzator
|
||
Steve Buscaino
charakteryzator
|
||
Gloria Pasqua Casny
nadzorca stylizacji
|
7,0
|
|
Sherri B. Hamilton
fryzjer (asystent)
|
||
Joel Harlow
nadzorca charakteryzacji
|
||
Jules Holdren
główny stylista
|
||
Krystal Kershaw
charakteryzator
|
||
Courtney Lether
charakteryzator
|
||
Adrienne Lynn
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Chrissy Morris
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Kent Richard
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Jed Dornoff
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Peter Wenham
scenograf
|
7,0
|
|
Andrew Neskoromny
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Chris L. Spellman
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Thomas Valentine
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Bob Kensinger
dekorator wnętrz
|
||
Richard Bennett
scenopis obrazkowy
|
||
Phillip Norwood
scenopis obrazkowy
|
||
Noel Rideout
rekwizytor
|
||
Gary Tuers
główny rekwizytor
|
||
Bill Walters
rekwizytor
|
||
Molly Mikula
projektant wnętrz
|
||
David Chow
cyfrowy projekt wnętrz
|
||
Ed Burcham
rekwizytor
|
||
Dave Akes
stolarz
|
||
Charles Bodenheimer
malarz
|
||
Matthew L. Crowson
rekwizytor
|
||
Ricardo F. Delgado
scenopis obrazkow
|
||
Will Eastin
projektant graficzny
|
||
Jann K. Engel
rekwizytor
|
||
Matthew Gatlin
modelarz
|
||
Gregory T. Geniusz
rekwizytor
|
||
Chris Grantz
rekwizytor
|
||
Ted Haigh
projektant graficzny
|
||
Chad Harris
rekwizytor
|
||
Destin M. Hebert
rekwizytor
|
||
Daniel R. Jennings
projektant wnętrz
|
6,0
|
|
Phillip Joffrion
rekwizytor
|
||
Joey Kent
rekwizytor
|
||
Thierry Labbe
główny konstruktor dekoracji
|
||
Ty Landry
rekwizytor
|
||
Molly Mikula
projektant graficzny
|
||
Jack Reeves
malarz
|
||
Ember Soberman
malarz
|
||
Gordon Thomas
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David Giammarco
mikser ponownego nagrania
|
||
Jamie Hardt
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Robin Harlan
imitator dźwięku
|
||
Dan Izen
mikser
|
||
Chris M. Jacobson
projektant dźwięku
|
||
Chris M. Jacobson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jon Johnson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Ryan Juggler
montaż imitacji
|
||
Howard London
mikser postsynchronu
|
||
Paul Massey
mikser ponownego nagrania
|
||
Sarah Monat
imitator dźwięku
|
||
Randy Singer
mikser imitacji
|
||
Brad Sokol
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Robert Troy
montaż dialogów
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Wayne Eaton
technik
|
||
Stan Parks
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Debra Zane
dobór obsady
|
||
Everett Burrell
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Neishaw Ali
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Dan Cornwall
oświetlenie
|
||
Michael Applebaum
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Lucas Bielan
operator kamery
|
||
Brown Cooper
operator kamery
|
||
Nicholas Davidoff
operator kamery (dodatkowy)
|
4,0
|
|
Kelli Barksdale
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joey Box
koordynator kaskaderów
|
||
Trace Cheramie
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zack Duhame
kaskader dublujący: Will Rothhaar (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shane Geraghty
kaskader
|
||
Jessica Harbeck
kaskader dublujący: Bridget Moynahan (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thirl Haston
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keii Johnston
kaskader
|
||
Mark Munoz
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Palermo
kaskader
|
6,0
|
|
Jade Quon
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Mark Rayner
kaskader
|
||
Tim J. Smith
kaskader
|
||
Kofi Yiadom
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Landry
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tannis Vallely
dodatkowy dobór obsady
|
||
Wendy Washbrook
dodatkowy dobór obsady
|
||
Matthew Lajoie
animator
|
8,0
|
|
Kimberly Sanchez
animator
|
||
Joe Chess
operator steadicam
|
||
John Gregory Edwards
elektryk
|
||
David J. Lukinovich Jr.
elektryk
|
||
BJ McDonnell
operator kamery
|
4,0
|
|
BJ McDonnell
operator steadicam
|
4,0
|
|
Trenton McRae
elektryk
|
||
Jonathan Morrill
elektryk
|
||
Justin Seyb
elektryk
|
||
Michael AvMen
dubler
|
||
Cedric Burton
dubler
|
||
Cory Fleming
pilot helikoptera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Andersen
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Craig Barron
nadzorca efektów wizualnych
|
6,0
|
|
Austin Basile
zecer
|
||
Darren A. Bell
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Kirk Brillon
zecer
|
||
Kenneth Quinn Brown
efekty wizualne
|
||
Ronn Brown
efekty wizualne
|
||
Jeff Campbell
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Kevin Campbell
efekty wizualne
|
||
Cynthia Rodriguez del Castillo
zecer
|
||
Daniel Chavez
koordynator efektów wizualnych
|
||
Vincent Cirelli
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Andrew M. Collins
animator
|
||
Cameron Coombs
zecer
|
||
Amy Daye
główny zecer
|
||
Dave Dean
zecer
|
||
Giancarlo Derchie
zecer
|
||
Ashish Dewan
zecer
|
||
Joseph DiValerio
efekty wizualne
|
||
Eric Doiron
nadzorca komponowania
|
||
Abdullah Ecirli
zecer
|
||
Kevin Elam
producent efektów wizualnych
|
||
Nicholas Elwell
koordynator efektów wizualnych
|
||
Frank Fieser
zecer
|
||
Igor Fiorentini
zecer
|
||
Demitre Garza
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alex Gatsis
animator
|
||
Bryan Godwin
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Katie Godwin
koordynator efektów wizualnych
|
||
Steve Griffith
producent efektów wizualnych
|
||
Jon Grinberg
montaż efektów wizualnych
|
||
Catherine Hughes
koordynator efektów wizualnych
|
||
Nathan Hurlburt
zecer
|
||
Louise Hutchinson
koordynator efektów wizualnych
|
||
Pasha Ivanov
efekty wizualne
|
||
Jason Ivimey
animator
|
||
Marky Kang
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Anthony Kramer
zecer
|
||
George Krauter
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Paul Lemeshko
efekty wizualne
|
||
Catherine Liu
koordynator efektów wizualnych
|
||
Derick Loo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
George Macri
producent efektów wizualnych
|
||
Allan Magled
producent efektów wizualnych
|
||
Gabriel Mandala
zecer
|
||
Adam Marisett
animator
|
||
Jean-Yves Martel
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Scott Michelson
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Dipesh Mistry
montaż efektów wizualnych
|
||
Jennifer Mizener
producent efektów wizualnych
|
||
Lon Molnar
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Chris F. Moore
efekty wizualne
|
||
Michael Morley
zecer
|
||
Marla Neto Henshaw
koordynator cyfrowy
|
||
Ken Nielsen
zecer
|
||
Chris Olivas
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
James Orlik
animator
|
||
Tyler Ott
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Bruno Parenti
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Chris Payne
zecer
|
||
Claire Pegorier
tworzący w technologii cyfrowe
|
||
John Polyson
montaż efektów wizualnych
|
||
Stevie Ramone
zecer
|
||
Austin Martin
tworzący w technologii cyfrowe
|
||
Vishal Rustgi
zecer
|
||
Alvaro Sanint
efekty wizualne
|
||
Brandon Schaafsma
montaż efektów wizualnych
|
||
Evan Schiff
montaż efektów wizualnych
|
7,0
|
|
Geoff D.E. Scott
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Keith Sellers
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Laura Sevilla
zecer
|
||
Ahmed Shehata
efekty wizualne
|
||
Ben Shepherd
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Joey Sila
zecer
|
||
Adam Smith
efekty wizualne
|
||
Craig W. Smith
montaż efektów wizualnych
|
||
Safari Sosebee
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Nic Spier
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Andy Stevens
montaż efektów wizualnych
|
||
Colin Strause
projektant efektów wizualnych
|
6,0
|
|
Greg Strause
projektant efektów wizualnych
|
6,0
|
|
Shane Strickman
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jul Sumaran
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Joey Tang
zecer
|
||
Rickey Verma
zecer
|
||
Patrick Thompson
zecer
|
||
Eduardo Vaisman
montaż efektów wizualnych
|
||
Courtney Vanderslice
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
David Van Dyke
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
James Waterson
zecer
|
||
Geoff Wigmore
zecer
|
||
C. Jerome Williams
zecer
|
||
Sarah Wormsbecher
producent efektów wizualnych
|
||
Michelle Yu
zecer
|
||
Casey Adams
kaskader
|
||
Daniel Arrias
kaskader
|
||
Kelli Barksdale
kaskader
|
||
Ryan Cardone
kaskader
|
||
Trace Cheramie
kaskader
|
||
Seth Duhame
kaskader
|
||
Zack Duhame
kaskader
|
||
Kofi Elam
kaskader
|
||
Jessica Harbeck
kaskader
|
||
Charles Haugk
kaskader
|
||
Lisa Hoyle
kaskader
|
||
Craig Jensen
kaskader
|
||
Courtney Munch
kaskader
|
||
Mark Munoz
kaskader
|
||
Jim Palmer
kaskader
|
6,0
|
|
Jade Quon
kaskader
|
6,0
|
|
Dennis Scott
kaskader
|
||
Kofi Yiadom
kaskader
|
||
Michael AvMen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jarrod Avalos
układ graficzny
|
||
Joel Bodin
dyrektor techniczny
|
||
Pierre Bonnette
efekty wizualne
|
||
Guy Botham
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Charlie Bradbury
producent efektów wizualnych
|
||
Adam Briggs
efekty wizualne
|
||
Kari Brown
dyrektor techniczny
|
||
Andrew Byrne
efekty wizualne
|
||
Alexandre Cancado
główny zecer
|
||
Marco Capparelli
efekty wizualne
|
||
David Carriker
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Chas Cash
dyrektor techniczny
|
||
Dominic Cheung
dyrektor techniczny
|
||
Peter Clayton
animator
|
||
Paul Copeland
efekty wizualne
|
||
Don Crawford
efekty wizualne
|
||
Phil Dakin
układ graficzny
|
||
Alberto Della Regina
dyrektor techniczny
|
||
Chethan Diwakar
zecer
|
||
Dan Dixon
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Nadav Ehrlich
animator
|
||
Jared Embley
dyrektor techniczny
|
||
Paul C. George
dyrektor techniczny
|
||
Luca Giorgio
grafik komputerowy
|
||
Robin Scott Graham
nadzorca komponowania
|
||
Trevor Harder
efekty wizualne
|
||
Joe Harkins
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Steve Hawken
zecer
|
||
John R. Hazzard
dyrektor techniczny
|
||
Winston Helgason
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Irit Hod
dyrektor techniczny
|
||
Caleb J. Howard
efekty cyfrowe
|
||
Robert Hubbard
efekty wizualne
|
||
Adam Jewett
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jeremy Johnson
zecer
|
||
Zack Judson
efekty wizualne
|
||
John Kay
animator
|
||
Robert James Kelly
dyrektor techniczny
|
||
Harimander Singh Khalsa
efekty wizualne
|
||
Bill Kunin
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Billy-Vu Lam
animator postaci
|
||
Ted Lao
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Nathaniel Larouche
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Daniel Lee
zecer
|
||
Jongju Lee
animator
|
||
Steve Lowry
zecer
|
||
Jessica Madsen
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michael Miller
zecer
|
||
Matt Mcewan
zecer
|
||
Doran McGee
efekty wizualne
|
||
Tony Meagher
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
David Michaels
dyrektor techniczny
|
||
Paul Molodowitch
dyrektor techniczny
|
||
Carlos Morales
zecer
|
||
Eroc Moralls
efekty wizualne
|
||
Jesse Morrow
efekty wizualne
|
||
Ciaran O'Connor
zecer
|
||
Dave Olivares
dyrektor techniczny
|
||
Eugene Paluso
układ graficzny
|
||
Sheri Patterson
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Stephen Pepper
nadzorca komponowania
|
||
Anthony Pintor
animator
|
||
Dan Prentice
efekty wizualne
|
||
Leigh H. Rens
animator
|
||
Carrie Richardson
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
John Riddle
dyrektor techniczny
|
||
Scott Riopelle
zecer
|
||
Marc Roth
efekty wizualne
|
||
Matthew Rouleau
dyrektor techniczny
|
||
Mark Schreiber
animator
|
||
Joel Sevilla
główny animator
|
||
Jared Simeth
główny zecer
|
||
Matt Siner
montaż efektów wizualnych
|
||
Thanapoom Siripopungul
dyrektor techniczny
|
||
Karen Smith
efekty wizualne
|
||
John C. Sparks
efekty wizualne
|
||
Chris Starwalt
efekty wizualne
|
||
Frankie Stellato
efekty wizualne
|
||
Greg Tse
układ graficzny
|
||
Richard Sutherland
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Blair Tennessy
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Mark Thomas-Stubbs
zecer
|
||
Robert Vaindiner
efekty wizualne
|
||
Holger Voss
dyrektor techniczny
|
||
Kendrick Wallace
producent efektów wizualnych
|
||
Chris Wells
efekty wizualne
|
||
Steve Wigmore
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Andrew Winters
efekty wizualne
|
||
Michael Wortmann
dyrektor techniczny
|
||
Clement Yip
animator
|
||
Anthony Zwartouw
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Cleber Coutinho
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…