Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Beeban Kidron |
5,0
|
|
Vicki Allen
(asystent)
|
||
Amy Coop
(asystent) (dodatkowy)
|
||
David Daniels
(asystent)
|
||
Susan Drennan
(asystent)
|
||
Filippo Fassetta
(asystent) (Włochy)
|
||
Carlos Fidel
(asystent)
|
||
Julie Heskin
(asystent-stażysta)
|
||
Barney Hughes
(asystent)
|
||
Tippawan Mamanee
(asystent) (Tajlandia)
|
||
Candy Marlowe
(asystent)
|
||
Iris Moizi
(asystent) (Austria)
|
||
Susanne Nowotny
(asystent)
|
||
Emily Perowne
(asystent-stażysta)
|
||
Samar Pollitt
(asystent)
|
||
Chrystelle Robin
(asystent) (Włochy)
|
||
Chrystelle Robin
(asystent)
|
||
Jeanette Rosenmaier
(asystent) (Austria)
|
||
Richard Styles
(asystent)
|
||
Charlie Sungkawess
(asystent) (Tajlandia)
|
||
George Walker
(asystent)
|
||
Susanne Wastl
(asystent) (Austria)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Andrew Davies |
6,0
|
|
Helen Fielding
(opowiadanie "Bridget Jones: the Edge of Reason")
|
8,0
|
|
Richard Curtis |
6,7
|
|
Adam Brooks |
6,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Tim Bevan | ||
Jonathan Cavendish | ||
Liza Chasin
producent wykonawczy
|
||
Eric Fellner | ||
Debra Hayward
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Renée Zellweger
Bridget Jones
|
7,0
|
|
Gemma Jones
Mama Bridger
|
5,5
|
|
Jim Broadbent
Tata Bridget
|
7,4
|
|
James Faulkner
Wujek Geoffrey
|
6,7
|
|
Celia Imrie
Una Alconbury
|
7,1
|
|
Dominic McHale
Bernard
|
||
Colin Firth
Mark Darcy
|
7,6
|
|
Hugh Grant
Daniel Cleaver
|
7,5
|
|
Jacinda Barrett
Rebecca
|
||
Sally Phillips
Shazzer
|
||
Shirley Henderson
Jude
|
||
Neil Pearson
Richard Finch
|
||
Donald Douglas
Admirał Darcy
|
||
Shirley Dixon
Pani Darcy
|
||
David Verrey
Giles Benwick
|
||
Alba Fleming Furlan
Dziewczyna w Rzymie
|
||
Luis Soto
Meksykański ambasador
|
||
Rosalind Halstead
Recepcjonistka
|
||
Tom Brooke
Asystent produkcji
|
||
Paul Nicholls
Jed
|
||
Hon Ping Tang
Tajski strażnik więzienny
|
||
Jason Watkins
Charlie Parker-Knowles
|
10
|
|
Vee Vimolmal
Phrao
|
5,5
|
|
Melissa Ashworth
Dziewczyna w tajskim więzieniu
|
||
Pui Fan Lee
Dziewczyna w tajskim więzieniu
|
||
James Callis
Tom
|
7,5
|
|
Lucy Robinson
Janey
|
||
Mark Tandy
Derek
|
||
Jessica Hynes
Magda
|
||
Jeremy Paxman
On sam
|
||
Trevor Fox
Fryzjer
|
||
Alex Jennings
Horatio
|
||
Catherine Russell
Camilla
|
||
Wolf Kahler
Komentator
|
||
David Auker
Clive
|
||
Patrick Baladi
Steward
|
||
Hannes Flaschberger
Klient apteki
|
||
Lilo Baur
Aptekarz
|
||
Sabina Michael
Klientka apteki
|
||
Paul Humpoletz
Klient apteki
|
||
Arturo Venegas
Pan Hernandez
|
||
Sam Beazley
Stary mężczyzna
|
||
Nikita Ramsey
Bliźniaczka
|
||
Jade Ramsey
Bliźniaczka
|
||
Simón Andreu
Pan Santiago
|
||
Peter Gordon
Portier
|
||
Neil Dudgeon
Taksówkarz
|
6,0
|
|
Amanda Haberland
Dziennikarka
|
||
Sam Hazeldine
Dziennikarz
|
5,5
|
|
Oliver Chris
Dyrektor galerii
|
||
Rong Kaomulkadee
Tajski kucharz
|
||
Ting-Ting Hu
Tajska prostytutka
|
||
Michelle Lee
Tajska policjantka
|
||
Richard Braine
Wikary
|
||
Philip Gardner
Przewodniczący bankietu
|
||
Ian McNeice
Prowadzący quiz
|
7,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Adrian Biddle |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Harry Gregson-Williams | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jany Temime |
9,0
|
|
Montaż | Ocena | |
Greg Hayden |
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Graham Johnston
projektant fryzur
|
||
Graham Johnston
projektant makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Paul Inglis
dyrektor artystyczny
|
||
Carol Kupisz
projektant graficzny
|
||
Chris Lowe
dyrektor artystyczny (Tajlandia)
|
||
Gemma Jackson
scenograf
|
||
David Warren
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
7,0
|
|
Anna Lynch-Robinson
dekorator wnętrz
|
||
John Bohan
główny architekt
|
||
Penchan 'Pet' Buranasamut
dekorator wnętrz (Tajlandia)
|
||
Paul Carpenter
stolarz
|
||
Tony Chance
scenopis obrazkowy
|
||
Sophia Chowdhury
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Graham Cole
stolarz
|
||
Mark Dowling
malarz
|
||
Paul Duff
stolarz
|
||
Robert J. Dugdale
malarz (asystent)
|
||
Peter Edge
malarz
|
||
Barry Gibbs
główny rekwizytor
|
||
Alan Gooch
malarz
|
||
Warren Greenham
malarz
|
||
Peter Grove
stolarz
|
||
Jessie Hammond
malarz
|
||
Barnaby Inman
stolarz
|
||
Jonathan Ivall
malarz
|
||
Supawat Jeanpetch
główny architekt (Tajlandia)
|
||
Vasu Kantatham
główny architekt (Tajlandia)
|
||
Chris Kirby
malarz
|
||
Suchartanun 'Kai' Kuladee
dyrektor artystyczny (Tajlandia)
|
6,0
|
|
William Lawlor
stolarz
|
||
Tom Martin
główny architekt (asystent)
|
9,0
|
|
Bernie Mayor
stolarz
|
||
John McGee
stolarz
|
||
Brian Morris
malarz
|
||
Geoff Nolan
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ciaran Crowley
zecer
|
||
Adam Biddle
operator kamery
|
||
Paul Jennings
koordynator kaskaderów
|
||
Nick Spetsiotis
konsultant (morski)
|
Pozostałe
Proszę czekać…