Bohaterem filmu jest młody, przystojny architekt Michał. Na jego drodze pojawiają się nagle aż trzy kobiety: Agata, Julia oraz kilkuletnia Michalina. Od przybytku – podobno – głowa nie boli, ale... Piękne panie – każda z osobna - skutecznie wywracają spokojne, poukładane życie Michała do góry nogami! Jako filmowy Michał, Maciej Zakościelny – niczym legendarny Parys – będzie musiał wybrać tą najpiękniejszą, najbardziej kuszącą, wymarzoną... po prostu: Kobietę Swojego Życia. Tą, której głęboko spojrzy w oczy i szepnie: „Tylko mnie kochaj...”. Kogo wybierze? Delikatną Julię (Agnieszka Grochowska) czy pełną temperamentu Agatę (Agnieszka Dygant)?
widoczny tu i tam. hasam.

Zatorski show 5

Ryszard Zatorski Twórca „Nigdy w życiu!” zapewni nam półtorej godziny rozrywki z gwiazdkami takimi jak Maciej Zakościelny i Agnieszka Dygant. Typowa komedia romantyczna, zabawna, z elementami dramatu, plus dobry humor, a tego tutaj nie zabraknie. Pojawiły się też inne znane i lubiane twarzy tj. Marcin Bosak, Danuta Stenka i wiele innych. Największą zaletą całego filmu jest bezkonkurencyjna Julia Wróblewska. Siedmioletnia dziewczynka, która swoimi wypowiedziami powala z nóg. Doskonale pokazała swój charakter małej, pyskatej i dociekliwej siedmiolatki. Do tego dochodzi niezła rola Dygant, która zagrała młodą, ładną i lekko nierozgarniętą Agatę. Maciej Zakościelny z całego grona wypadł najgorzej. Jak dla mnie był bardzo sztuczny, a pan Zatorski chciał z niego stworzyć wielkiego show-man’a, jednak wyszło to mu żałośnie. Na ogromne pochwały zasługuje operator Tomasz Dobrowlski, gdyż w trudny do zrozumienia sposób pokazał Warszawę piękną i romantyczną, gdzie jest dużo zieleni, czysto wszędzie, a jak wiadomo w naszej stolicy jest odwrotnie. Wadą filmu jednak jest muzyka. Owszem, pojawiły się ciekawe kawałki np. „Pretty Woman” i hity Kasi Kowalskiej, jednak niektóre jak „Polcieman” Jamala po prostu nie pasował w nijaki sposób do aktualnej sceny. Za muzykę Macieja Zielińskiego pochwalić nie można, gdyż stworzył można powiedzieć jeden latynoski kawałek i dodawał do niego tylko w kolejnych scenach akompaniamenty.

Tylko mnie kochaj (2006) - Maciej Zakościelny, Tomasz Karolak, Dominika Kluźniak

Film jest lekko naiwny i banalny, ale przecież nie każdy szuka w kinie czegoś ambitnego, ważna jest dobra zabawa, a tej nie zabraknie przy seansie „Tylko mnie kochaj”. Typowa komedia romantyczna, jeżeli podobało się Wam „Nigdy w życiu!” to i to na pewno przypadnie Waszym gustom, mogę zapewnić!

6 z 9 osób uznało tę recenzję za pomocną.
Czy ta recenzja była pomocna? Tak Nie
Komentarze do filmu 16
pajki_filmaniak 6

przewidywalny ale bardzo przyjemny w oglądaniu

Maciek_Przybyszewski 7

Drugi po "Nigdy w życiu" – Oglądałem ten film zaraz po premierze, coś koło Walentynek i powiem, że do dziś gdy, któraś ze stacji TV go emituje to chętnie do niego wracam. Naprawdę miło się go ogląda. Dla mnie to druga po "Nigdy w życiu" druga najlepsza polska komedia romantyczna ostatniego dziesięciolecia.

Do tego urocza Julia Wróblewska, w której widz zakochuje się od razu.

dareczek50 7

Kolejny raz oglądałem i za każdym razem podoba mi się ten film

Anonimowy

Do bólu przewidywalny. Po 15 minutach można się było domyśleć kto był matką Michaliny. Dałam mu 3,bo widziałam gorsze,ale ten jest niestety słabiutki.

YanYool99 5

Głupiutki i pełen autoironii. Tylko wielki dystans jaki ten film ma do siebie, sprawia że da się go oglądać.

Więcej informacji

Proszę czekać…