Czarna błyskawica 6.4

Życie pewnego studenta dosłownie wywraca się do góry nogami, kiedy odkrywa on, że otrzymany od ojca stary, zdezelowany samochód potrafi latać. Tak oto rozpoczyna się zdumiewająca kariera, od zera do bohatera, która doprowadzi do narodzin nowego pogromcy przestępczości zwanego Czarną Błyskawicą. Dzielny superbohater nie wie jednak, że potężne złe siły stale obserwują każdy jego ruch i zrobią wszystko, by zdobyć niesamowity pojazd. Nawet jeśli będą musiały zgładzić jego właściciela i zniszczyć całe miasto.

Zgłoś naruszenie Teaser #3

Komentarze 2

dziubek_1 9

9/10 – Pozytywne megazaskoczenie. Jednak Rosjanie też potrafią robić fajne filmy. Lekka fajna i nieskomplikowana historyjka jak z komiksu. Fabuła prosta, fajna muzyka (trochę śmieszny ten język, ale co tam), trochę efektów specjalnych, ładna aktoreczka i proszę. Dobra pozycja na smutny jesienny wieczór.

Czechu 6

Nic nowego – spodziewałem się dobrego kina o superbohaterze, a jednak okazało się, że film jest dość schematyczny. Trzeba jednak przyznać, że pomysł z latającą Wołgą bardzo dobry, trochę niewykorzystana szansa. 6/10