Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Lembeck | ||
Craig Haagensen
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
William W. Wilson III
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Bruce Franklin
(asystent)
|
||
Eddy Santos
(asystent)
|
||
David Klohn
(asystent)
|
||
Shelby Johnstone
(asystent)
|
||
Nico Sachse
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Catherine Kretz
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Michelle Williams
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Ashley Bell
(asystent-stażysta)
|
||
Maryka Sennema
(asystent-stażysta)
|
||
Miriam Aleksandrowicz
(polski dubbing)
|
7,1
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Joanna Serafińska
(polskie dialogi)
|
9,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Aktorzy | Ocena | |
Tim Allen
Scott Calvin / Toy Santa / Święty Mikołaj
|
||
Elizabeth Mitchell
Dyr. Carol Newman
|
7,3
|
|
David Krumholtz
Bernard, Elf, architekt
|
||
Eric Lloyd
Charlie Calvin
|
8,0
|
|
Judge Reinhold
Dr Neil Miller
|
||
Wendy Crewson
Laura Miller
|
||
Spencer Breslin
Curtis, eksperymentujący Elf
|
7,0
|
|
Liliana Mumy
Lucy Miller
|
4,0
|
|
Danielle Woodman
Abby
|
||
Aisha Tyler
Matka natura
|
||
Kevin Pollak
Kupid
|
6,9
|
|
Jay Thomas
Zajączek wielkanocny
|
6,0
|
|
Christopher Attadia
Elf, inżynier
|
6,0
|
|
Bryce Hodgson
Elf, inżynier
|
||
Molly Shannon
Tracy
|
||
Carmen Aguirre
Nauczycielka hiszpańskiego
|
||
Leanne Adachi
Grace
|
||
Blu Mankuma
John Pierce
|
||
Andrew Stone
Picardo
|
||
Kenya Jo Kennedy
Pamela
|
||
Janne Mortil
Matka Pameli
|
||
Alexandra Purvis
Danielle
|
||
Fred Keating
Strażnik
|
||
Dan Joffre
Pilot samolotu C-130
|
||
J.B. Bivens
Inżynier
|
||
Alexander Hoy
Elf z kangurem
|
||
Beverley Elliott
Nauczycielka
|
||
D. Neil Mark
Nauczyciel
|
||
Ted Cole
Nauczyciel
|
||
Beatrice Zeilinger
Nauczycielka
|
||
Michael P. Northey
Nauczyciel
|
||
Alejandro Abellan
Nauczyciel
|
||
June B. Wilde
Nauczycielka
|
||
Charles Andrew Payne
Nauczyciel
|
||
Gary Jones
Nauczyciel
|
||
Anysha Berthot
Molly, Elf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Boyle
Ojciec czasu (niewymieniony w czołówce)
|
7,1
|
|
Caroline Chan
Elf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Patrick Dorn
Elf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Krzysztof Kołbasiuk
Scott (polski dubbing)
|
||
Monika Kwiatkowska
Carol (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Jan Aleksandrowicz-Krasko
Bernard (polski dubbing)
|
||
Mariusz Oborski
Curtis (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Adam Pluciński
Charlie (polski dubbing)
|
||
Monika Błachnio
Lucy (polski dubbing)
|
||
Karina Szafrańska
Laura (polski dubbing)
|
||
January Brunov
Neil (polski dubbing)
|
||
Wiesław Michnikowski
Ojciec Czas (polski dubbing)
|
7,9
|
|
Agata Gawrońska-Bauman
Matka Natura (polski dubbing)
|
||
Jacek Czyż
Wróż Dębowy (polski dubbing)
|
||
Dariusz Odija
Śpioch (polski dubbing)
|
||
Roman Szafrański
Królik (polski dubbing)
|
||
Mieczysław Morański
Kupidyn (polski dubbing)
|
||
Anna Malarz
Abby (polski dubbing)
|
||
Anna Apostolakis
Tracy (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Kamila Galon
Danielle (polski dubbing)
|
||
Karolina Frączak
(polski dubbing)
|
||
Inga Janeczek
(polski dubbing)
|
||
Joanna Galon
(polski dubbing)
|
||
Krystyna Kozanecka
(polski dubbing)
|
||
Julia Kręciejewska
(polski dubbing)
|
||
Anna Sroka
(polski dubbing)
|
||
Grażyna Syta
(polski dubbing)
|
||
Sonia Szafrańska
(polski dubbing)
|
||
Ewa Wencel
(polski dubbing)
|
6,9
|
|
Aleksander Czyż
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Jarosław Domin
(polski dubbing)
|
||
Tomasz Jarosz
(polski dubbing)
|
||
Krzysztof Królak
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Kajetan Lewandowski
(polski dubbing)
|
8,0
|
|
Marcin Łabno
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Mateusz Maksiak
(polski dubbing)
|
6,5
|
|
Jerzy Mazur
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Mikołaj Müller
(polski dubbing)
|
||
Andrzej Nejman
(polski dubbing)
|
6,9
|
|
Julian Osławski
(polski dubbing)
|
||
Marek Robaczewski
(polski dubbing)
|
8,0
|
|
Franciszek Rudziński
(polski dubbing)
|
||
Aleksander Stroganov
(polski dubbing)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Adam Greenberg
(kierownik zdjęć)
|
||
Steve Smith
(główna pomoc techniczna)
|
||
Curt Griebel
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Gary J. Williams
(pomoc techniczna)
|
||
Craig Haagensen
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Zbigniew Zieliński
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Gordon Antell
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Bonnie Clevering
fryzjer osobisty: Tim Allen
|
||
Scenografia | Ocena | |
Chris Buchinsky
scenopis obrazkowy
|
7,0
|
|
Michael Elkan
projektant wnętrz
|
||
Bill Forster
główny architekt
|
||
Antonio Germinario
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Chris Gilmour
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Zbigniew Zieliński
dźwięk (polski dubbing)
|
6,0
|
|
James Ashwill
mikser imitacji
|
||
John T. Cucci
imitator dźwięku
|
||
Julie Feiner
montaż postsynchronu
|
||
Marva Fucci
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jessica Gallavan
nadzorca postsynchronu
|
||
Matthew Harrison
nadzorca imitacji
|
||
Allen Hartz
montaż dialogów
|
||
David Husby
mikser
|
||
Melissa Lytle
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Donald J. Malouf
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mel Metcalfe
mikser ponownego nagrania
|
||
F. Hudson Miller
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
R.J. Palmer
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Terry Porter
mikser ponownego nagrania
|
||
Robert L. Sephton
projektant dźwięku
|
||
Robert L. Sephton
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Naan Spiess
okablowanie
|
||
F. Scott Taylor
montaż dźwięku (asystent)
|
||
George Watters II
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Gary Wright
montaż imitacji
|
||
Kelly Zombor
mikrofoniarz
|
||
Dean A. Zupancic
mikser ponownego nagrania
|
||
Doc Kane
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Linda Lew
operator imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…