S.W.A.T. Jednostka specjalna 7.0

Jim Street, były członek grupy operacyjnej S.W.A.T. wraz ze swoim partnerem Brianem Gamble wyrzucony został z szeregów oddziału w konsekwencji kontrowersyjnej decyzji, którą obaj podjęli podczas akcji odbicia zakładników z rąk przestępców. Gamble zniesmaczony i zniechęcony porzuca służbę, ale Street, dla którego służba w policji to całe jego życie, zgadza się na degradację. Ma jednak nadzieję, że pewnego dnia dana mu będzie szansa odkupienia swoich win i jeszcze raz z dumą będzie mógł założyć mundur elitarnych jednostek S.W.A.T.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Clark Johnson 6.0
M. James Arnett (reżyser drugiej ekipy) -
Bill Purple (asystent) -
Brian Relyea (asystent) -
Lars P. Winther (asystent) -
Mev Blount (asystent) (dodatkowy) -
Thomas Coe (asystent) (druga ekipa) -
Jamie Marshall (asystent) (druga ekipa) -
Michael Viglietta (asystent) (druga ekipa) -
Brandon Lambdin (asystent) (dodatkowy) (druga ekipa) -
Scenariusz
Średnia
David McKenna 8.0
David Ayer 6.7
Producenci
Średnia
Chris Lee producent -
Neal H. Moritz
producent
6.0
Dan Halsted producent -
Louis D'Esposito
producent wykonawczy
7.0
Todd Black
współproducent wykonawczy
-
George Huang współproducent -
Amanda Lewis współproducent -
Robert Latham Brown kierownik produkcji -
Sara E. White nadzorca produkcji -
Shannon Hamed koordynator produkcji -
Tom Carson koordynator produkcji (asystent) -
David Nico koordynator produkcji (asystent) -
Aktorzy
Średnia
Samuel L. Jackson
Sierż. Dan "Hondo" Harrelson
8.1
Colin Farrell
Jim Street
7.5
Michelle Rodriguez
Chris Sanchez
6.8
LL Cool J
Deacon "Deke" Kay
6.0
Josh Charles
T.J. McCabe
7.0
Jeremy Renner
Brian Gamble
7.5
Brian Van Holt
Michael Boxer
7.0
Olivier Martinez
Alex Montel
7.0
Reg E. Cathey
Por. Greg Velasquez
7.0
Larry Poindexter
Kpt. Thomas Fuller
-
Page Kennedy
Travis
5.0
Dominick Lombardozzi GQ -
James DuMont
Gus
-
Denis Arndt
Sierż. Howard
-
Lindsey Ginter
Agent Hauser
6.0
Lucinda Jenney
Kathy
-
E. Roger Mitchell
Agent Kirkland
6.0
Jay Acovone
Pilot
-
Mario Aguilar Jr. Bandyta -
Peter Allas
Gangster z restauracji
-
Frankie J. Allison Włamywacz -
Nathan Andrews Szef gangsterów -
Sara Arrington
Żona boksera
5.0
Michael Baker Urzędnik -
Dianne Barone Prezenterka wiadomości -
Tody Bernard Inżynier w metrze -
Melanie Kim Reporterka -
Joe Bucaro III
Włamywacz
-
Esther Chae
Reporterka
-
Andi Chapman Celniczka -
Gregory Crane Strażnik więzienny -
Brad Crosby Lee -
Kevin Davitian Wujek Martin Gascoigne -
Tommy De La Cruz Gangster -
Bruce Dent Kelner -
Reed Diamond
Oficer David Burress
6.0
Martin Dorsla Hip Cop -
Jamal Duff Policjant z metra -
Jessica Edwards Reporterka -
Colin Egglesfield
Policjant z Los Angeles
-
Steve Forrest
Kierowca ciężarówki S.W.A.T.
-
Kenneth Franklin Młody zastępca szeryfa -
María Gálvez Latynoska dziewczyna -
Garry Guerrier Zbir Gamblea -
Willie Gault Prezenter -
Matt Gerald
Nick
7.0
Sheri Goldner Kurierka -
Bruce Gray
Pan Richard Segerstrom
-
Michael Gregory
Kierowca limuzyny
-
Michael Guarnera Sanitariusz -
Noel Gugliemi
Latynoski bandyta
7.0
Steven Hack
Ranny kierownik banku
-
Krista Hartling Policjantka na motorze -
Daniel Ichikawa Sierż. Yamoto -
Clark Johnson
Przystojny partner Deke'a
6.0
Dale Jones Bandyta -
The Bishop Don Magic Juan On sam 6.0
Tricia Kelly Kelnerka w Pubie -
Benjamin King Pracownik urzędu imigracyjnego -
Joseph Kung Gliniarz -
Brendan Wayne
Technik S.W.A.T.
-
Sergio Lambert Dziecko w zaułku -
Jenya Lano
Monique
10.0
Brian Leckner Kasjer -
Iris Little Thomas Dyrektor banku -
Ricki Lopez Pilot -
Elio Lupi Sprzedawca hot-dogów -
Alexander Lyras Gangster w restauracji -
Larry McCormick On sam -
Jay Montalvo Hiszpański prezenter wiadomości -
Neal H. Moritz
Kierowca luksusowego samochodu
6.0
Rod Perry Ojciec Deke'a -
Michael Papajohn
Gangster z restauracji
7.0
Audra Platz Kurier -
Devika Parikh
Reporterka zamknięta w więzieniu
-
Stephen Ramsey Pilot odrzutowca -
Ken Rudulph Reporter -
Heather Salmon Ranna kasjerka bankowa -
Ashley Scott
Lara
7.5
Ben Siegler
Zastępca szeryfa
-
Gregory Sporleder
Włamywacz
-
Octavia Spencer
Sąsiadka w alei
6.3
Richard Steinmetz Negocjator S.W.A.T. -
David St. James
Polski zakładnik
6.0
Arlow Stewart Homeboy -
Michael Eric Strickland
Prawnik
-
Shannon Sturges
Pani Segerstrom
-
Rod Tate Bandyta -
Max Thayer Oficer w biurze -
Atticus Todd
Gangster
-
Andy Umberger
Zastępca szefa
-
Nick Vachon Pilot augusta -
Jeff Wincott
Ed Taylor
-
Jamison Yang
Broker
6.0
Esther Chae
Dziennikarka (niewymieniony w czołówce)
-
Heather Charles
Zakładniczka (niewymieniony w czołówce)
-
André Gordon
Mężczyzna biegnący przez ulicę / Oficer Harris (niewymieniony w czołówce)
-
Heath Gunn
Reporter (niewymieniony w czołówce)
-
Tim Owens Gliniarz SWAT (niewymieniony w czołówce) -
Magdaleno Robles Jr. Więzień w autobusie (niewymieniony w czołówce) -
Philip Akin
Porwany pasażer (niewymieniony w czołówce)
-
Frank Alvarez Gangster oglądający telewizję (niewymieniony w czołówce) -
Terry Gingles Jr. Strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Terry Gingles Strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Noel Guglielmi Latynoski bandzior -
Scott Sandler Specjalista ds. szkolenia kadr (niewymieniony w czołówce) -
Janette Andrade Nastolatka (niewymieniony w czołówce) -
Krystal Vayda Dziewczyna w limuzynie (niewymieniony w czołówce) -
J. Grant Albrecht Sierżant w biurze (niewymieniony w czołówce) -
Irene Wiley Oficer operacyjny (niewymieniony w czołówce) -
Carlos Ayala Gangster (niewymieniony w czołówce) -
Pat Dade Celnik na lotnisku (niewymieniony w czołówce) -
Chris Daher Policjant w metrze (niewymieniony w czołówce) -
Nick Danger On sam (niewymieniony w czołówce) -
Leonard L. Thomas Oficer Lennox (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Gabriel Beristain 7.0
Michael C. Price (główna pomoc techniczna) -
Landon Ruddel (pomoc techniczna) -
John S. Campbell (pomoc techniczna) -
Eric Budlong (pomoc techniczna) -
Gary Kelso (pomoc techniczna) -
Chris Rauch (pomoc techniczna) -
Steven Bernstein (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Anette Haellmigk
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
-
Rexford L. Metz (kierownik zdjęć) (druga ekipa) 7.0
Vidal Cohen (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Robert Ikeda (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Michael A. Savage (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Kompozytorzy
Średnia
Elliot Goldenthal 8.0
Kostiumy
Średnia
Christopher Lawrence -
Katherine Wright -
Askia Won-Ling Jacob 7.0
Lisa Parmet (asystent) -
Joe McCloskey (nadzorca kostiumów) -
Conan Castro Jr. (niewymieniony w czołówce) -
Montaż
Średnia
Michael Tronick 7.0
James Andrykowski (asystent) -
Greg Parsons (asystent) -
Jill Piwowar (praktykant) -
Charakteryzacja
Średnia
Bill Myer główny charakteryzator -
Deborah La Mia Denaver nadzorca charakteryzacji -
Patricia Miller główny stylista -
Patricia Miller nadzorca stylizacji -
Jody Burton nadzorca stylizacji (druga ekipa) -
Allan A. Apone
charakteryzator osobisty: Samuel L. Jackson
-
Robert L. Stevenson fryzjer osobisty: Samuel L. Jackson -
Ruth Haney charakteryzator -
Nanci Cascio
fryzjer
-
Norma Lee fryzjer -
Raissa Patton fryzjer (dodatkowy) -
Leo Corey Castellano charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Scenografia
Średnia
Mayne Berke scenograf 7.0
Casey Hallenbeck dekorator wnętrz -
Gershon Ginsburg dyrektor artystyczny -
Dean Wolcott projektant wnętrz -
Don Cinderella projektant wnętrz -
Karen E. Burnett dekorator wnętrz -
Betty Krul dekorator wnętrz -
Lynda Reiss główny rekwizytor -
Dutch Merrick główny rekwizytor (druga ekipa) -
Hope M. Parrish główny rekwizytor (druga ekipa) -
George Capetanos główny rekwizytor (asystent) -
Scott Bauer rekwizytor -
Steve Rick rekwizytor -
Darrell Vangilder rekwizytor -
Angela M. Whiting rekwizytor -
Greg Wyszynski rekwizytor -
Melissa Feinberg rekwizytor (asystent) -
Dana McCall rekwizytor (asystent) -
Leonard Hancock rekwizytor (dodatkowy) -
David E. Duncan scenopis obrazkowy -
Michael Sarley scenopis obrazkowy -
John J. Rutchland III koordynator konstrukcji 7.0
Daren Cornell malarz -
Michael Papac zbrojmistrz -
Nick Papac
zbrojmistrz (asystent)
-
Robert Sica zbrojmistrz (asystent) -
James Fernandez rekwizytor (niewymieniony w czołówce) -
James R. Lord stolarz (niewymieniony w czołówce) -
Dźwięk
Średnia
Evyen Klean nadzorca muzyki -
Richard Martinez nadzorca muzyki -
Will Kaplan montaż muzyki -
Daryl B. Kell montaż muzyki -
Curtis Roush montaż muzyki -
Lawrence Manchester mikser muzyki -
Stephen McLaughlin mikser muzyki -
Cameron Frankley nadzorujący montaż dźwięku -
Peter Brown montaż efektów dźwiękowych -
Lisa Hannan montaż efektów dźwiękowych -
Doug Jackson montaż efektów dźwiękowych -
Ai-Ling Lee montaż efektów dźwiękowych -
John Kohlbrenner montaż efektów dźwiękowych -
Paul N.J. Ottosson projektant dźwięku -
Scott G.G. Haller montaż dźwięku -
Ryan Juggler montaż dźwięku (asystent) -
Jon Michaels montaż dźwięku (asystent) -
Jeffrey J. Haboush mikser ponownego nagrania -
Tom Burns mikser ponownego nagrania -
Cameron Frankley projektant dźwięku -
Vincent Guisetti imitator dźwięku -
Pamela Kahn imitator dźwięku -
Jeremy Pitts montaż imitacji -
James Ashwill mikser imitacji -
Sean Landeros operator dźwięku -
Scott G.G. Haller montaż dialogów -
Carin Rogers montaż dialogów -
Joe Martin dźwięk -
Thomas Brandau mikser (druga ekipa) -
James Simcik nadzorujący montaż postsynchronu -
Matthew McKenzie operator postsynchronu -
Colin McLellan operator postsynchronu -
Kimberly R. McCord-Wilson montaż postsynchronu -
Ian Wright mikrofoniarz -
Kyle Rochlin mikser imitacji (niewymieniony w czołówce) -
Efekty specjalne
Średnia
Jeff Jarvis nadzorca efektów specjalnych 7.0
Randy Fitzgerald nadzorca efektów specjalnych 8.0
Chuck Hessey nadzorca efektów specjalnych -
Ian O'Connor efekty specjalne -
F. Lee Stone efekty specjalne -
Sam Dean pirotechnik -
Chris Burton technik 8.0
Roy K. Cancino technik 7.0
Kent D'Huet technik -
David J. Barker technik 9.0
Jeffrey Machit technik -
Daniel P. Murphy technik -
Paul Ryan technik 6.0
Harold Selig technik 8.0
Pozostała Ekipa
Średnia
M. James Arnett koordynator kaskaderów -
Danny Wynands
koordynator kaskaderów (asystent)
-
Mickey Giacomazzi
koordynator kaskaderów (asystent)
-
Keii Johnston
kaskader
-
Michael Li kaskader -
Jalil Jay Lynch
kaskader
-
John Meier
kaskader
6.0
Marilyn Miller kaskader -
Michael Runyard kaskader -
Seth Arnett kaskader -
Doug Coleman
kaskader
-
Brennan Dyson kaskader -
Kiante Elam
kaskader
6.0
Tom Elliott kaskader -
Allan Graf
kaskader
-
Sean Graham
kaskader
-
Manny Jimenez kaskader -
Chris Peterson kaskader -
William Rocha kaskader -
Mark Stefanich kaskader -
Huey Redwine dubler: Colin Farrell -
Chris Daher dubler -
Brian Stauffer dubler -
Sarah Finn
dobór obsady
-
Randi Hiller dobór obsady -
Celeste Leger dobór obsady (asystent) -
Amy Greene Vines dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Jennifer Bender dodatkowy dobór obsady -
Courtney Gross dodatkowy dobór obsady -
Mariann H.W. Lee dodatkowy dobór obsady -
James David Hattin główny zecer -
Patrick Flanagan zecer -
Jim Gorman zecer -
Nate Haggard zecer -
Jason Hill zecer -
Richard Kratt zecer -
Brad Moylan zecer -
Kevin Struckman zecer -
Steve Wright zecer -
Patrick Keenan tworzący w technologii cyfrowej -
David Ridlen tworzący w technologii cyfrowej -
Andrew Romine tworzący w technologii cyfrowej -
Reid Paul producent efektów wizualnych -
Alfredo Ramirez kompozytor efektów cyfrowych -
David Michael Green efekty wizualne -
Terry Naas efekty wizualne -
Juan Carlos Vargas efekty wizualne -
Danny Albano efekty cyfrowe (niewymieniony w czołówce) -
Randy Nolen operator kamery -
Todd Grossman operator kamery -
Steve Koster operator kamery -
James M. LeGoy operator kamery -
Dale Myrand operator kamery -
Vern Nobles operator kamery (druga ekipa) -
John Rhode operator kamery (niewymieniony w czołówce) -
Sonja Rom operator kamery (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce) -
Mark 'Boylee' Boyle kamerzysta (asystent) -
Michael Caparelli kamerzysta (asystent) -
Alan Cohen kamerzysta (asystent) -
Richard Lacy kamerzysta (asystent) -
Kevin McGill kamerzysta (asystent) -
Ray Milazzo kamerzysta (asystent) -
Richard Osborn Jr. kamerzysta (asystent) -
Val Sklar kamerzysta (asystent) -
Jim Thibo kamerzysta (asystent) -
Tommy Tieche kamerzysta (asystent) -
Kirby Washington kamerzysta (asystent) -
Scott Whitbread kamerzysta (asystent) -
Craig Fikse operator steadicam -
Ron Veto operator steadicam -
Merrick Morton fotosista -
Justin Duval elektryk -
John P. Fleenor elektryk -
Jason E. Lord elektryk -
Patriq Luo elektryk -
Wayne Swab elektryk -
David Thielhart elektryk -
Tom Wholey elektryk -
John Hoffma elektryk (druga ekipa) -
David Ortkiese oświetlenie -
H. Mark Vuille oświetlenie -
Michael Goosen księgowy produkcji -
Ted Hayash oświetlenie (druga ekipa) -
Todd Bryant kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Joe Bucaro III
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Keii Johnston
kaskader dublujący: Colin Farrell (niewymieniony w czołówce)
-
Horace Knight kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Shawn Patrick Lane kaskader (niewymieniony w czołówce) -
David Leitch
kaskader (niewymieniony w czołówce)
4.0
Brad Martin
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Tom McComas
kaskader dublujący: Gregory Sporleder (niewymieniony w czołówce)
-
Michael Owen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Chris Palermo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Manny Perry
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Jeff Podgurski kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Tim Rigby
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Todd Schneider
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Hashem Shaalan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Hash Shallan kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Lou Simon
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Matthew Taylor
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Harry Wowchuk
kierowca (niewymieniony w czołówce)
-
Karine Mauffrey kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Bill Willens
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
6.0
Robin Lynn Bonaccorsi
kierowca (niewymieniony w czołówce)
-
Jennifer Caputo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Damon Caro choreograf walk (niewymieniony w czołówce) -
Damon Caro kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Jacob Chambers kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Max Daniels
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Craig Davis kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Brennan Dyson kaskader dublujący: LL Cool J (niewymieniony w czołówce) -
Al Goto
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Toby Holguin
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Dan Rudert pilot helikoptera (niewymieniony w czołówce) -
Noby Arden kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Leo Arroyo kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Darrell Davis kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Marilyn Giacomazzi
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Gene Hartline
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Will Holman kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Giacomo Knox kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Austin Priester
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Buddy Sosthand
kierowca (niewymieniony w czołówce)
-
Brent Ekstrand inżynier oprogramowania -
Richie Adams projekt czołówki (niewymieniony w czołówce) -
Melinda Eichberg treser zwierząt (niewymieniony w czołówce) -
Eric Ladd projekt czołówki -