xXx: Reaktywacja 6.1

Xander Cage (Vin Diesel) po latach dobrowolnego wygnania, przez wielu uważany za martwego, powraca, by ponownie stanąć na drodze wojownika Xianga (Donnie Yen). Xander wie, że w rekach Xianga znajduje się śmiercionośna, zagrażająca ludzkości broń, zwana „Puszką Pandory”. Rekrutuje nową grupę supersilnych sprzymierzeńców. Ale tym razem nie będzie łatwo pokonać wroga. Cage czuje, że jest zamieszany w zmowę na najwyższych szczeblach rządów światowych i jemu samemu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Zgłoś naruszenie Zwiastun # 1

Komentarze 3

Avatar square 200x200

MARTIN007 2017-05-14 4

TEN FILM OD PIERWSZEJ SCENY UŚWIADAMIA,ŻE SIEBIE NIE BIERZE NA POWAŻNIE.WIĘC TA ROZRYWKA ZMIENIA SIĘ MOMENTAMI W GROTESKĘ.KINO DLA LUDZI MOCNO WYTRWAŁYCH,KTÓRZY ABSURD LUBIĄ DO GRANIC MOŻLIWOŚCI.

Asmodeusz MARTIN007 2017-05-22 5

@MARTIN007 Niestety musze się zgodzić liczyłem na dobre kino akcji a dostaliśmy fantastykę, drętwe dialogi i sporo niedociągnięć, jakoś dotrwałem do końca ale ciężko było

i_darek1x 2017-02-05 6

Akcja,akcja i jeszcze raz akcja ! Efekty i popisy kaskaderskie robią wrażenie ! Jak dla mnie niezłe kino rozrywkowe … Doborowa obsada nie zawodzi ! Ogólnie lekki,łatwy i przyjemny ! ;)