Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Marcus Adams | ||
Scenariusz | Ocena | |
Stephen Volk | ||
Producenci | Ocena | |
Alistair MacLean-Clark
producent
|
||
Melvyn Singer
producent wykonawczy
|
||
Tim Smith
producent wykonawczy
|
||
Basil Stephens
producent
|
||
Bénédicte Humbel
kierownik produkcji
|
||
Bill Allan
producent wykonawczy
|
||
Al Burgess
kierownik produkcji
|
||
Jimmy de Brabant
współproducent
|
||
Carlo Dusi
producent wykonawczy
|
||
Keith Evans
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Madeleine Stowe
Senga Wilson
|
7,4
|
|
Norman Reedus |
7,5
|
|
Bijou Phillips
Podróżniczka
|
||
Mischa Barton
Natasha "Nat" Wilson
|
||
Jonathan Rhys Meyers
Ojciec
|
6,9
|
|
Leo Gregory |
7,0
|
|
Amber Batty
Kobieta na wakacjach
|
||
Jenny Jules
Sierż. patrolu autostradowego
|
||
Patrick O'Kane
Kierowca ciężarówki
|
||
Nigel Whitmey
Ned Stephens, detektyw
|
||
Sarah Drews
Christine
|
||
Stephen Lord | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Robin Vidgeon
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Paul Hartnoll | ||
Phil Hartnoll | ||
Kostiumy | Ocena | |
Magdalena Marczynska
(garderoba) (asystent)
|
||
Stewart Meachem | ||
Montaż | Ocena | |
Trevor Waite | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Aurélie Elich
charakteryzator (asystent)
|
||
Evelyne Sittig
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Max Gottlieb
scenograf
|
||
Teresa Weston
dyrektor artystyczny
|
||
Anna Lynch-Robinson
dekorator wnętrz
|
||
John Greaves
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Howard Bargroff
mikser ponownego nagrania
|
||
Keith Batten
mikrofoniarz
|
||
Gianluca Buttari
montaż imitacji
|
||
Alistair Crocker
operator dźwięku
|
||
Colette D. Dahanne
mikser postsynchronu
|
||
Simon Gershon
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Dan Johnson
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
Ben Meechan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Bernard O'Reilly
montaż efektów dźwiękowych
|
||
James Perry
montaż efektów dźwiękowych (asystent)
|
||
Joakim Sundström
montaż dialogów
|
||
Allan Jenkins
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Alain Couty
koordynator efektów specjalnych
|
||
Lawrence Michael
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Leo Davis
dobór obsady
|
||
Elaine Fallon
dobór obsady
|
||
John Papsidera
dobór obsady
|
||
Tania Polentarutti
dobór obsady
|
||
Henry Badgett
zecer
|
||
Martin Cook
projekt czołówki
|
||
Mark Curtis
zecer
|
||
Stefan Drury
producent efektów wizualnych
|
||
Stuart Lashley
zecer
|
||
Charlotte Loughnane
kompozytor efektów cyfrowych
|
||
Sally Spencer
koordynator efektów wizualnych
|
||
Véronique Koch
kierowca kaskader
|
||
Paul Weston
koordynator kaskaderów
|
||
Alex Bailey
fotosista
|
||
Kevin Dresse
elektryk
|
||
Johnny Feurer
operator kamery (asystent)
|
||
Mike Frift
operator kamery
|
||
José Alberto Pinto de Jesus
elektryk
|
||
Luis Santos
elektryk
|
||
Uli Schmidt
operator kamery (asystent)
|
||
Théodore Theodorides
operator kamery (asystent)
|
||
Roger Tooley
operator steadicam
|
||
Wolfgang Wesemann
operator kamery (asystent)
|
||
Michael 'Indy' Whiting
operator kamery (asystent)
|
||
Peter Wignall
operator kamery
|
||
Sarah Franzl
kierowca kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…