Wyspa piratów 4.0

Były agent Joe McGray spotyka bandę Alonza Richtera, z którym ma dawne porachunki. Mimo zamachu na jego osobę, udaje mu się uratować. Wchodzi w posiadanie mapy prowadzącej do ukrytego skarbu. Alonzo chce ją przejąć.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Sam Firstenberg -
Erin Farrell (asystent) -
James Grayford (asystent) -
Eddie Ziv (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Kristina Dubin (historia) -
Robert Redlin (historia) -
Producenci
Średnia
Kristina Dubin producent -
Andreas Fallscheer producent wykonawczy -
Robert Redlin producent -
Andrew Sugerman producent -
Straw Weisman współproducent -
Christine Evey kierownik produkcji -
Richard Seres kierownik produkcji -
Straw Weisman nadzorca postprodukcji -
Kathleen Smith koordynator produkcji (asystent) -
Todd Young koordynator produkcji (asystent) -
Aktorzy
Średnia
Tom Akos Facet na plaży -
Willy the Bird Deep Six -
Leigh Bryant Dziewczyna ze sklepu zoologicznego -
Dennis Deveaugh Sternik -
Stefan Galio Facet na plaży -
Anya Hoffmann Sabrina -
Hulk Hogan
Joe McGrai
6.3
Grace Jones
Alanso Richter
7.0
Ed Leslie Narciarz wodny -
Bill Scharpf Narciarz wodny -
Todd Sheeler Billy -
Isaac C. Singleton Jr.
Samson
-
Kathleen Smith Uprawiająca jogging -
Robert Vaughn
Walter Denkins
10.0
Paul Wight
Little Snowflake
-
Tony Armer Piłkarz Beach (niewymieniony w czołówce) -
The Panther Pan Whiskers -
Zdjęcia
Średnia
David Worth -
Nik Petrik (dyrektor ds. fotografii lotniczej) (niewymieniony w czołówce) -
Kompozytorzy
Średnia
Stephen Edwards 4.0
Kostiumy
Średnia
Rena Eliashiv -
Petra Steiner (asystent) (garderoba) -
Abby Supple (nadzorca kostiumów) -
Montaż
Średnia
Cari Coughlin -
Raymond Akopyan -
Patrick Bocks -
Syd Cole -
Monica Cunha (montażysta negatywu) -
John J. De Santis Jr. -
David De S. Palomares -
John Dobrich -
Saul Escobedo -
Rubén García -
Michele Gisser (asystent) -
Lee Karaim -
Brian Kibbie -
Edmond Madatyan -
Grayr Madatyan -
Edvin Megrabyan -
Diane Miller -
David Palomares (montażysta negatywu) -
Yoon Sin Park -
Monica Reisman -
Scott Sobol -
Debbie Weisman -
Charakteryzacja
Średnia
Carol Raskin główny stylista -
Carol Ann Rebecca charakteryzator -
Janet Wolek charakteryzator (asystent) -
Scenografia
Średnia
Mark Allan dyrektor artystyczny -
Ladislav Wilheim dyrektor artystyczny -
William Pedraza dekorator wnętrz -
Roger Harvey architekt -
Chris Kas główny rekwizytor -
Manny Sereno główny konstruktor dekoracji -
Ladislav Wilheim scenograf (niewymieniony w czołówce) -
Dźwięk
Średnia
Smith Craig operator postsynchronu -
Smith Craig mikser ponownego nagrania -
Carin Ford montaż efektów dźwiękowych -
Patrick M. Griffith nadzorujący montaż dźwięku -
Vincent Guisetti imitator dźwięku -
Lisa Hannan montaż efektów dźwiękowych -
Markus Innocenti operator imitacji -
Eric Jaffe montaż efektów dźwiękowych -
John Kohlbrenner montaż efektów dźwiękowych -
Fred Kupfer mikrofoniarz -
Thomas E. Miller dźwięk -
Bruce Murphy montaż dialogów -
Paul N.J. Ottosson montaż efektów dźwiękowych -
Jesse Pomeroy montaż postsynchronu -
Michael Ruiz mikser (asystent) -
Debby VanPoucke montaż efektów dźwiękowych -
Mark Weber mikser -
Lorita de la Cerna mikser imitacji (niewymieniony w czołówce) -
Rick Owens imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Efekty specjalne
Średnia
Jack Lynch efekty specjalne 6.0
Greg Puga efekty specjalne -
Ken Speed
koordynator efektów specjalnych
-
Pozostała Ekipa
Średnia
Jon Bergholz transport -
Ollie Gonzales transport -
Johnny Kestner transport -
Carmelo Olivero transport -
Don Wolsefer transport -
Marla Bloom księgowy (asystent) -
Michael Donner księgowy -
Pam Schoen księgowy (asystent) -
Ken Shields księgowy produkcji -
George Sweney księgowy produkcji -
Rose Rosen dobór obsady -
Dennis Deveaugh koordynator kaskaderów -
Dennis Deveaugh kaskader -
David Horner kaskader -
Ed Leslie kaskader -
Keith Meriweather kaskader -
Bill Scharpf kaskader -
Craig Shugart koordynator kaskaderów -
Gar Stephen kaskader -
Jimmy Waitman
kaskader
-
Paul Gebeau kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Jonathan Cupina mistrz oświetlenia (pomoc techniczna) -
Terry Dryman fotosista -
Bruce Hazen mistrz oświetlenia -
Eric Hossner operator kamery -
John C. Moulds operator kamery (asystent) -
James R. Powell operator kamery (asystent) -
Richard Ramec oświetlenie -