Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ron Hulme | ||
Dale Hildebrand
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ron Hulme | ||
J. Stephen Maunder
(twórca) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jalal Merhi
(twórca)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jalal Merhi
producent
|
||
Enrique Jim Gutierra-Ross
współproducent
|
||
J. Stephen Maunder
współproducent
|
||
Dale Hildebrand
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jalal Merhi
Lyle Camille
|
||
Monika Schnarre
Ashley
|
||
Lazar Rockwood
Saalamar
|
||
Jamie Farr
Sam Camille
|
||
Bolo Yeung
Pan na wzgórzu
|
7,1
|
|
K. Dock Yip
Do Man
|
||
Sonny Onoo
Peng
|
||
Glenn Kwann
Boh
|
||
Jean Frenette
Jacques
|
||
Richard Plowden
Sheffield
|
||
Lawrence Mayles
Jerome
|
||
Laurent Hazout
Lance
|
||
Carey Shearer
Slash
|
||
Bernadette Li
Loritza
|
||
Stan Channing
Bailey
|
||
Allan Whiteley
Crump
|
||
Bill Pickells
Lider rywalizującego gangu
|
||
Deven Green
Dziewczyna w barze
|
||
Enrique Jim Gutierra-Ross
Zbir
|
||
Bob Cotie
Zbir
|
||
Virginia Thomas
Sylvia Camille
|
||
David Chant
Ren Lo
|
||
Scott Hogarth
Bramkarz w klubie
|
||
Hazel Rehkoff
Dziewczyna w galerii
|
||
Christina Kaufman
Dziewczyna w alejce
|
||
Krista Bulmer
Dziewczyna w alejce
|
||
William Gillies
Rektor uniwersytetu
|
||
Wade Langford
Zbir w alejce
|
||
David Warford
Zbir w alejce
|
||
Mac Ferri
Kierowca ciągnika
|
||
Ron Hulme
Śmieciarz
|
||
Dale Hildebrand
Śmieciarz
|
||
Kelly Lam
Chińska tancerka
|
||
Sindee Lim
Prostytutka
|
||
Daniel T. Kim
Hongkoński policjant
|
||
Oscar Hsu
Hongkoński policjant
|
||
André Alcasid
Hongkoński policjant
|
||
Camalita Nauth
Recepcjonistka
|
||
Charmaine Condy
Tancerka go-go
|
||
Kevin LeBlanc
Ochroniarz w świątyni
|
||
Samantha Lupien
Skautka
|
||
Michelle Blakely
Skautka
|
||
Malcolm Bryson
Pracownik pogotowia ratunkowego
|
||
Brian Robrson
Pracownik pogotowia ratunkowego
|
||
Ian Chow
Sędzia turnieju w Hongkongu / Wojownik w kitlu
|
||
Dave Elliott
Pracownik budowy
|
||
Wen Gin
Członek "Czarnych Pereł"
|
||
Guymond Paul Jung
Członek "Czarnych Pereł"
|
||
Michael Jung
Członek "Czarnych Pereł"
|
||
Amar Khaira
Członek "Czarnych Pereł"
|
||
Wilson Khoo
Członek "Czarnych Pereł"
|
||
Mark Kubota
Członek "Czarnych Pereł"
|
||
Lee Levey
Członek "Czarnych Pereł"
|
||
Bryan Archee
Uczeń kung-fu
|
||
Steven Chong
Sędzia turnieju w Hongkongu / Uczestnik turnieju w Hongkongu / Uczeń kung-fu
|
||
Mike Chow
Uczeń kung-fu
|
||
Henry Fong
Uczeń kung-fu
|
||
Yau Yaw Kong
Uczeń kung-fu
|
||
Thong Vinh Quach
Uczeń kung-fu
|
||
Cam Tran
Uczeń kung-fu
|
||
Alex Wong
Uczeń kung-fu
|
||
Donald Wong
Uczeń kung-fu
|
||
Gary Wong
Uczeń kung-fu
|
||
Howard Yu
Uczeń kung-fu
|
||
Chuck Merriman
Sędzia podczas turnieju w Hongkongu
|
||
Mo Chow
Sędzia turnieju w Hongkongu
|
||
Stanley Chong
Sędzia turnieju w Hongkongu
|
||
Eugene Lui
Sędzia turnieju w Hongkongu
|
||
Shoki Jaouhari
Członek rywalizującego gangu
|
||
Lonnie Hilton
Członek rywalizującego gangu
|
||
Hadad
Członek rywalizującego gangu
|
||
Peter Sakada
Członek rywalizującego gangu
|
||
Harold Howard
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Philip Ho
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Anthony Jones
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Steve MacVicar
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Humberto Medeiros
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Peter Oki
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Richard Parris
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Andre Sack
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Tommy Tong
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
David Campbell
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Noel Davis
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Brian Dykstra
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Greg Tremblay
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Andrew Weston
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Boris
Uczestnik turnieju w Hongkongu
|
||
Cesar Borkowski
Sędzia północnoamerykańskiego turnieju
|
||
Armie Rizzo
Sędzia północnoamerykańskiego turnieju
|
||
Oscar Landry
Sędzia północnoamerykańskiego turnieju
|
||
Gino Egizzi
Sędzia północnoamerykańskiego turnieju
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Mark Willis | ||
Curtis Petersen
(kierownik zdjęć) (współpraca)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Gary Koftinoff | ||
Nash the Slash | ||
Varouje | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Reid Dennison | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Dźwięk | Ocena | |
Anke Bakker
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ken Quinn
koordynator kaskaderów
|
||
Mo Chow
koordynator scen walki
|
||
Jean Frenette
koordynator scen walki
|
||
J. Stephen Maunder
koordynator scen walki
|
||
Jalal Merhi
koordynator scen walki
|
||
Shane Cardwell
kaskader
|
||
Rae Crombie
kaskader
|
||
Wayne Downer
kaskader
|
||
Mark F. Johnson
kaskader
|
||
Danny Lima
kaskader
|
||
Barbara McWaters
kaskader
|
||
Peter Szkoda
kaskader
|
||
Curtis Petersen
operator kamery
|
||
Vaughan Killin
kolorysta
|
Pozostałe
Proszę czekać…