Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Thomas J. Wright | ||
Scenariusz | Ocena | |
Jeannine Renshaw | ||
Producenci | Ocena | |
Joss Whedon
producent wykonawczy
|
7,6
|
|
Tim Minear
nadzorca produkcji
|
||
Kaz Kuzui
producent wykonawczy
|
||
Fran Rubel Kuzui
producent wykonawczy
|
||
R.D. Price
współproducent
|
||
Skip Schoolnik
współproducent
|
||
Gail Berman
producent wykonawczy
|
||
Sandy Gallin
producent wykonawczy
|
||
David Greenwalt
producent wykonawczy
|
||
Kelly A. Manners
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
David Boreanaz
Angel
|
7,3
|
|
Charisma Carpenter
Cordelia Chase
|
||
Alexis Denisof
Wesley Wyndam-Pryce
|
||
J. August Richards
Charles Gunn
|
5,0
|
|
Stephanie Romanov
Lilah Morgan
|
||
Christian Kane
Lindsey McDonald
|
||
Thomas Burr
Lee Mercer
|
||
Sam Anderson
Holland Manners
|
||
Jennifer Badger
Vanessa Brewer
|
||
Keilana Smith
Telepatka
|
||
Dawn Suggs
Telepatka
|
||
Charles Constant
Ochroniarz
|
||
Scott Berman
Vendor
|
||
Derek Anthony
Umierający mężczyzna
|
||
Rishi Kumar
Niewidome dziecko
|
||
Karen Lu
Niewidome dziecko
|
||
Alex Buck
Niewidome dziecko
|
||
Joel Heyman
Wampir (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Herbert Davis
(kierownik zdjęć)
|
||
Matt Mania
(główna pomoc techniczna)
|
||
Chris Brow
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christophe Beck |
7,0
|
|
Robert J. Kral | ||
Holly Knight
(temat)
|
||
Jymm Thomas
(temat)
|
||
Cami Elen
(temat)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Jessica Pazdernik | ||
Renee Levy Hazelton
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Dana Casey
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Mark S. Westmore | ||
Joshua Charson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Diana Acrey
fryzjer
|
||
Dayne Johnson
nadzorca charakteryzacji
|
||
David B. Miller
charakteryzator
|
||
Toby Lamm
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jill Rockow
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Stuart Blatt
scenograf
|
||
Sandy Struth
dekorator wnętrz
|
||
Will Batts
projektant wnętrz
|
||
Bruce Di Valerio
główny architekt
|
||
Courtney Jackson
główny rekwizytor
|
||
Andrea Cantrell
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Chianese
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Nifong
główny rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Josh Bower
dźwięk (druga ekipa)
|
||
Ron Evans
mikser ponownego nagrania
|
||
Robert Ewing
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Kurt Kassulke
mikser ponownego nagrania
|
||
Adam Sawelson
mikser ponownego nagrania
|
||
David Barbee
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Marchain
montaż postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tami Treadwell
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Willer
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Michael Gaspar
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
William Dawson
nadzorca efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Dennis Yeager II
technik (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…