Dom umęczonych dusz 5.0

Zespół złożony z reportera i policjanta chce rozwiązać zagadkę nawiedzonego domu. W posiadłości w przeszłości doszło do morderstwa.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Darren Lynn Bousman 5.7
Alan Breton (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Christopher Monfette -
Producenci
Średnia
Jesse Berger producent -
Brent C. Johnson producent -
Yohan Baiada producent wykonawczy -
Robert D. Cain producent wykonawczy -
Yoel Dahan producent wykonawczy -
Kevin Niu producent wykonawczy -
Steve Ponce producent wykonawczy -
Michael Yedwab producent wykonawczy -
William Hines współproducent -
Xing Chen współproducent wykonawczy -
Zhongmin Xu współproducent wykonawczy -
Jerry Gilbert nadzorca postprodukcji -
John H. Brister kierownik produkcji -
Blake Johnson koordynator produkcji -
Trish Callais koordynator produkcji (asystent) -
Aktorzy
Średnia
Jessica Lowndes
Julia Talben
7.0
Joe Anderson
Declan Grady
7.0
Dayton Callie Jebediah Crone -
Lin Shaye
Allie
7.0
John McConnell McDermott -
Bryan Batt
Chester
7.0
Michael Paré
Richard Renshaw
-
J. LaRose
Kyle
-
Jackie Tuttle
Amanda
10.0
Jay Huguley
Felix
-
Aiden Flowers
Charlie
-
Carol Sutton Muriel -
Josh Berger Clayton -
Allison Gobuzzi Cecelia -
Cary Alexander Edward -
Leigh Hennessy Dorothy Crone -
Terence Rosemore Strażnik -
Thomas Francis Murphy
Właściciel
-
Carl Palmer Luke, złota rączka -
Becki Davis Przełożona pielęgniarek -
Taryn Terrell Tonąca kobieta -
Emilly Thomas Kobieta w wannie -
Aaron Jay Rome
Nastolatek na wózku inwalidzkim
-
Daniel Norris Topielec -
Devin McCoy Powieszona kobieta -
Kelly Connolly
Zamordowana siekierą żona
-
Chris Bryant Zamordowany siekierą mąż -
Ben Smith Policjant (niewymieniony w czołówce) -
James Ourso Miastowy (niewymieniony w czołówce) -
Wilfred Lopez Pokerzysta (niewymieniony w czołówce) -
Patrick Kearns Strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Gene Kevin Hames Jr. Strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Julianne Alexander Pokerzystka (niewymieniony w czołówce) -
Susan Davis Kendall (niewymieniony w czołówce) -
John Garcia Członek kultu (niewymieniony w czołówce) -
Claire McReynolds
Dziecko w czasie wigilijnego poranka (niewymieniony w czołówce)
-
Donald M. Krause
Lansing, funkcjonariusz (niewymieniony w czołówce)
-
Connor Garelick
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
-
Sharon Farmer Energiczny członek kościoła (niewymieniony w czołówce) -
Michelle DeVito Energiczny członek kościoła (niewymieniony w czołówce) -
Charlene Barr Energiczny członek kościoła (niewymieniony w czołówce) -
Hannah Chenevert
Tancerka (niewymieniony w czołówce)
-
Zdjęcia
Średnia
Michael Fimognari 4.0
Brandon Langlois (pomoc techniczna) -
Eduardo Urueña (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Mark Sayfritz 3.0
Kostiumy
Średnia
Dana Embree -
Thayer Abaigael -
Christina Flannery (asystent) -
Erika Marie Heaton (garderoba) (asystent) -
Ashley Talbot (garderoba) (asystent) -
Montaż
Średnia
Matt Hathcox (dodatkowy) -
Charakteryzacja
Średnia
Megan Areford główny charakteryzator -
Natalie Christine Johnson efekty specjalne makijażu -
Lauren Thomas nadzorca charakteryzacji -
Scenografia
Średnia
Jennifer Spence scenograf 7.0
Christina Eunji Kim dyrektor artystyczny -
Ruston Head dekorator wnętrz -
Alicia Haverland główny rekwizytor -
Marcus Turchi koordynator konstrukcji -
Dźwięk
Średnia
Michael Baird projektant dźwięku -
Brian Dunlop montaż dialogów -
Rachel Grissom mikser -
Sean Higgins mikser ponownego nagrania -
Mike Horton imitator dźwięku -
Shawn Jackson operator postsynchronu -
Paul Knox montaż dialogów -
Charlie Mascagni mikrofoniarz -
Timothy D. McKeown montaż imitacji -
Leah Putlek montaż imitacji -
Efekty specjalne
Średnia
Donnie Dean
nadzorca efektów specjalnych
-
Justin B. Johnson koordynator efektów specjalnych -
Matt Kutcher
nadzorca efektów specjalnych
7.0
Shawn Roberts nadzorca efektów specjalnych -
Wayne Rowe
technik
-
Pozostała Ekipa
Średnia
Mark A. Davis elektryk -
Pete Lavaty elektryk -
Ronnie LeBlanc elektryk -
Eliza Morse fotosista -
Ian Campbell operator kamery (asystent) -
Lisa Long operator kamery (asystent) -
Myron Parran operator kamery -
Nick Ramey kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
Taylor Seaman kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
John Scott Williams kamerzysta (asystent) -
David Baldwin operator steadicam (dodatkowy) -
Pedro Guimaraes operator steadicam (dodatkowy) -
Stanton Barrett
koordynator kaskaderów
-
William Scharpf
układacz
-
Joe Dryden
układacz
-
Ashley Nicole Hudson
kaskader
-
Brooklyn Proctor
kaskader
-
Corrina Roshea
kaskader
-
Brielyn Sexeny
kaskader
-
Miluette Nalin
kaskader
-
Gunter Simon
kaskader dublujący
-