Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
J.J. Abrams |
7,2
|
|
Mary Ellen Woods
(asystent)
|
||
Sally Sue Beisel-Lander
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
J.J. Abrams
(również) (historia)
|
7,2
|
|
Damon Lindelof
(również) (historia)
|
8,0
|
|
Jeffrey Lieber
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Sarah Caplan
producent
|
||
Ra'uf Glasgow
współproducent
|
||
Jean Higgins
współproducent
|
||
J.J. Abrams
producent wykonawczy
|
7,2
|
|
Damon Lindelof
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Bryan Burk
producent wykonawczy
|
7,5
|
|
Jean Higgins
kierownik produkcji
|
||
Steve Cainas
koordynator produkcji
|
||
Meighan Offield
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Naveen Andrews
Sayid Jarrah
|
||
Emilie de Ravin
Claire Littleton
|
||
Matthew Fox
Dr Jack Shephard
|
7,3
|
|
Jorge Garcia
Hugo „Hurley” Reyes
|
||
Maggie Grace
Shannon Rutherford
|
7,1
|
|
Josh Holloway
James „Sawyer” Ford
|
7,0
|
|
Malcolm David Kelley
Walt Lloyd
|
||
Daniel Dae Kim
Jin-Soo Kwon
|
||
Yunjin Kim
Sun-Hwa Kwon
|
6,0
|
|
Evangeline Lilly
Kate Austen
|
7,7
|
|
Dominic Monaghan
Charlie Pace
|
||
Terry O'Quinn
John Locke
|
||
Harold Perrineau
Michael Dawson
|
||
Ian Somerhalder
Boone Carlyle
|
7,8
|
|
Fredric Lehne
Szeryf Edward Mars
|
||
L. Scott Caldwell
Rose Nadler
|
6,5
|
|
Kimberley Joseph
Cindy Chandler
|
||
Jonathan Dixon
Steward
|
||
Michelle Arthur
Stewardesa
|
||
Christian Bowman
Steve Jenkins (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Faith Fay
Ocalała (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dane Justman
Ocalały (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dustin Watchman
Scott Jackson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Larry Fong
(kierownik zdjęć)
|
9,0
|
|
J. David Ahuna
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Giacchino |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Kathryn Morrison | ||
Billy Ray McKenna
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Mary Jo Markey |
8,0
|
|
Lucyna Wojciechowski
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kate Shorter
charakteryzator
|
||
Rita Troy
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Mark Worthington
scenograf
|
||
Christina Ann Wilson
dyrektor artystyczny
|
||
Rick Romer
dekorator wnętrz
|
||
Peter C. Clarke
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Thomas DeGorter
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Scott Weber
mikser ponownego nagrania
|
||
Frank Morrone
mikser ponownego nagrania
|
||
Stephen M. Davis
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Archie Ahuna
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…