Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jeannot Szwarc | ||
Kent Genzlinger
(asystent)
|
||
Dawn Stewart
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Josh Berman | ||
Hart Hanson
(twórca)
|
||
Janet Lin
(redaktor)
|
||
Producenci | Ocena | |
Stephen Nathan
producent wykonawczy
|
||
Barry Josephson
producent wykonawczy
|
||
Hart Hanson
producent wykonawczy
|
||
Scott Williams
współproducent wykonawczy
|
||
Ian Toynton
współproducent wykonawczy
|
||
Steve Beers
współproducent wykonawczy
|
||
Craig Silverstein
konsultant produkcji
|
||
Carla Kettner
konsultant produkcji
|
||
Josh Berman
konsultant produkcji
|
||
Karine Rosenthal
producent
|
||
Kathy Reichs
producent
|
||
Elizabeth Benjamin
producent
|
||
Jan DeWitt
producent
|
||
David Jeffery
współproducent
|
||
David Boreanaz
współproducent
|
7,3
|
|
Emily Deschanel
współproducent
|
||
Jan DeWitt
kierownik produkcji
|
||
Lisa Ripley-Becker
koordynator produkcji
|
||
Todd Copps
nadzorca postprodukcji
|
||
Aaron Wiener
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Graham Haverfield
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Rahul Chatterjee
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Emily Deschanel
Dr Temperance "Bones" Brennan
|
||
David Boreanaz
Agent specjalny Seeley Booth
|
7,3
|
|
Michaela Conlin
Angela Montenegro
|
||
Tamara Taylor
Dr Camille Saroyan
|
||
T.J. Thyne
Dr Jack Hodgins
|
||
John Francis Daley
Dr Lance Sweets
|
7,0
|
|
Eric Millegan
Zack Addy
|
||
Michael Grant Terry
Wendell Bray
|
||
Debra Christofferson
Kelly Sutton
|
||
Lisa Kaminir
Tilda Addison
|
||
Ryan Alvarez
Ralph
|
||
Todd Robert Anderson
David Sutton
|
||
Matt Doherty
Gary Tushman
|
||
Dean Cudworth
Jim Amerian
|
||
Ronobir Lahiri
Barista
|
||
Ransford Doherty
Paynter, detektyw
|
||
Jamie Renée Smith
Karen
|
||
Brian David Miller
Todd
|
||
Gregory Hinton
Uporządkowany facet
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Gordon Lonsdale
(kierownik zdjęć)
|
||
Jason D. Hodges
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
The Crystal Method
(temat)
|
||
Sean Callery |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Shawn Holly Cookson | ||
Billy Ray McKenna
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Richard Currie | ||
C.J. Liao
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Suzanne Diaz
nadzorca charakteryzacji
|
||
Bernard Gough
nadzorca stylizacji
|
||
Kevin Yagher
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Michael L. Mayer
scenograf
|
||
Greg Richman
dyrektor artystyczny
|
||
Kimberly Wannop
dekorator wnętrz
|
||
Ian Scheibel
główny rekwizytor
|
||
Gary Christensen
koordynator konstrukcji
|
||
Donna Cline
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Rob Nokes
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Kevin J. Edelman
nadzorca muzyki
|
||
Jeff Lingle
montaż muzyki
|
||
Terry O'Bright
mikser ponownego nagrania
|
||
Keith Rogers
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…