Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David Grossman | ||
Scenariusz | Ocena | |
Anthony E. Zuiker
(twórca)
|
7,0
|
|
Ann Donahue
(twórca)
|
||
Carol Mendelsohn
(twórca)
|
||
Michael Ostrowski | ||
Steven Maeda | ||
Producenci | Ocena | |
Shane Brennan
nadzorca produkcji
|
||
Jerry Bruckheimer
producent wykonawczy
|
||
Danny Cannon
współproducent wykonawczy
|
6,0
|
|
Joe Chappelle
producent
|
6,0
|
|
Elizabeth Devine
producent
|
||
Ann Donahue
producent wykonawczy
|
||
Jonathan Glassner
konsultant produkcji
|
||
Bruce Golin
producent
|
||
Gina Lamar
współproducent
|
||
Scott Lautanen
współproducent
|
||
Jonathan Littman
producent wykonawczy
|
||
Steven Maeda
producent
|
||
Corinne Marrinan
współproducent
|
||
Carol Mendelsohn
producent wykonawczy
|
||
Sunil Nayar
współproducent
|
||
Scott Shiffman
producent
|
||
Don Tardino
kierownik produkcji
|
||
Anthony E. Zuiker
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Aktorzy | Ocena | |
David Caruso
Por. Horatio Caine
|
6,9
|
|
Emily Procter
Calleigh Duquesne
|
6,3
|
|
Adam Rodriguez
Eric Delko
|
7,3
|
|
Khandi Alexander
Dr Alexx Woods
|
||
Rory Cochrane
Tim Speedle
|
||
Sofia Milos
Yelina Salas, detektyw
|
7,0
|
|
Jason Lewis
Jimmy Hutton
|
||
Wings Hauser
Ron Elner
|
||
Scott Hampton
Ernest Mansfield
|
||
James Morrison
Charles Jeunet
|
||
Lauren Holly
Hayley Wilson
|
6,6
|
|
Michael John Galvin
Paolo Dos Santos
|
||
Ethan S. Smith
Dr John Leary
|
||
Bennett Dunn
Chris Petrie
|
||
Alfred Adderly
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Bartley
VIP (niewymieniony w czołówce)
|
||
Craig Chamberlin
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anik Dufour
Kelnerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam C. Edwards
Członek ekipy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Flanders
Komentator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacqueline Journey
Kelnerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mario Xavier
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Dermott Downs
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Graeme Revell | ||
Kostiumy | Ocena | |
Julia Schklair | ||
Montaż | Ocena | |
Mark C. Baldwin | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Cheri Montesanto
nadzorca charakteryzacji
|
||
Cheri Montesanto
efekty specjalne makijażu
|
||
Matthew W. Mungle
efekty specjalne makijażu
|
||
Lana Sharpe
główny stylista
|
||
Clinton Wayne
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Carey Meyer
scenograf
|
||
Steve Cooper
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
J. Mark Harrington
dyrektor artystyczny
|
||
David A. Koneff
dekorator wnętrz
|
||
Barbara Peterson-Malesci
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ruth Adelman
montaż postsynchronu
|
||
John Bauman
mikrofoniarz
|
||
Donavan Dear
mikser
|
||
Chato Hill
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Bradley C. Katona
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Verna Mandel
operator dźwięku
|
||
James J. Mase
mikrofoniarz
|
||
James J. Mase
mikser (druga ekipa)
|
||
Hugh Murphy
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Todd Niesen
montaż dialogów
|
||
Brian Reed
operator postsynchronu
|
||
Yuri Reese
mikser ponownego nagrania
|
||
Matt Sawelson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
William Smith
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark Weber
mikser (druga ekipa)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David P. Kelsey
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Robert Vazquez
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…