Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Bud S. Smith |
6,0
|
|
Paul Moen
(asystent)
|
||
Victoria E. Rhodes
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Steve Zacharias | ||
Jeff Buhai | ||
David Obst | ||
Susan Malerstein-Watkins
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Adam Fields
producent
|
||
Jeff Buhai
producent wykonawczy
|
||
David Obst
producent wykonawczy
|
||
Steve Zacharias
producent wykonawczy
|
||
Jeffrey Chernov
współproducent
|
||
Karen Penhale
współproducent
|
||
Jeffrey Chernov
kierownik produkcji
|
||
Sjon Ueckert
nadzorca produkcji
|
||
Steven Buhai
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Philip Elins
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Garonzik
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Andrew Hilford
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Robyn Moskow
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Douglas A. Raine
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Beth Brown
kierownik produkcji (asystent) (Teksas)
|
||
Kathryn V. Davis
kierownik produkcji (asystent) (Teksas)
|
||
Peter Emch
kierownik produkcji (asystent) (Teksas)
|
||
Douglas Fletcher
kierownik produkcji (asystent) (Teksas)
|
||
Mary Galindo
kierownik produkcji (asystent) (Teksas)
|
||
Robie Snow
kierownik produkcji (asystent) (Teksas)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Anthony Michael Hall
Johnny Walker
|
||
Robert Downey Jr.
Leo Wiggins
|
8,3
|
|
Paul Gleason
Wayne Hisler
|
||
Uma Thurman
Georgia Elkans
|
7,6
|
|
Steve James
Sanders, trener
|
||
Seymour Cassel
Wallace Gibson
|
8,0
|
|
Michael Greene
Tex Wade
|
||
Marshall Bell
Elkans, komendant
|
||
Deborah May
Pani Walker
|
||
Michael Alldredge
Vinny Kroll
|
||
Jennifer Tilly
Connie Hisler
|
6,9
|
|
Jon Stafford
Facet z nieświeżym oddechem
|
||
Peter Koch
Pete Andropolous
|
7,0
|
|
Howard Cosell
On sam
|
||
Jim McMahon
On sam
|
||
George Hall
Walker, dziadek
|
||
Lucianne Buchanan
Lawanda Wade
|
||
Tony Frank
Joe Bob
|
||
Tim Rossovich
Pracownik stacji benzynowej
|
||
Robert Downey Sr.
Śledczy z NCAA
|
||
David Denny
Benny Figg
|
||
Chris Dunn
Flick Weaber
|
||
John Deluna
Jose Popupu
|
||
Lawrence Wolf
Larry, rekruter
|
||
Michael Colyar
Mike, rekruter
|
||
Lee Ritchey
Lee, rekruter
|
||
Linwood Walker
Linwood, rekruter
|
||
Ted Dawson
Reporter telewizyjny
|
||
Adam Faraizl
Randy Walker
|
||
Megan Morris
Raylene Walker
|
||
Jack Gould
Ksiądz
|
||
Dennis Letts
Generał armii
|
||
Craig Tonelson
Pete Provolone
|
||
John Cunningham
Zastępca
|
||
Denise Thorsen
Eunice Elkans
|
||
Hayley Ladner
Juicy Dorfman
|
||
Holly Harrington
Cheerleaderka
|
||
Philisha Sanders
Cheerleaderka
|
||
Traci-Ann Dutton
Dziewczyna w motelu
|
||
Karen Cecka
Dziewczyna w motelu
|
||
Barbara Cecka
Dziewczyna w motelu
|
||
John Hawkes
Dostawca pizzy
|
6,7
|
|
Scott Bate
Dostawca pizzy
|
||
Michael Lorre
Wyznawca Hare Kryszny
|
||
Van Dykes
Wyznawca Hare Kryszny
|
||
Thethia Hanson
Kobieta z plastikowym pojemnikiem na żywność
|
||
Clara Paul
Kobieta z plastikowym pojemnikiem na żywność
|
||
Harlan Jordan
Tępiciel
|
||
Harvey Christiansen
Właściciel sklepu z przynętami
|
||
Doris Hargrave
Kobieta w Piermont
|
||
Gary G. DeLaune
Reporter lokalnej telewizji
|
||
Catherine Alexander
Kelnerka na przyjęciu z grillem
|
||
Thomas Patti
Szofer
|
||
Randall Rudd
Statysta
|
||
John Pankow
Lou Landers (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Mike Alvarado III
Osoba w tłumie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Joseph Dean
Klawiszowiec i wokalista w zespole muzycznym z Teksasu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yvonne Falcon
Fanka futbolu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gregory Lee Knowles
Basista i wokalista w zespole muzycznym z Teksasu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carolyn B. Rider
Uczennica liceum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Isaac Rodriguez
Fan (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacqueline Stallings
Dziewczyna na imprezie przy basenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
R.C. Thorne
Uczeń liceum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Robert D. Yeoman
(kierownik zdjęć)
|
||
Les Percy
(główna pomoc techniczna)
|
||
Willie Mann
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Larry Langley
(pomoc techniczna) (Teksas)
|
||
Bob Leitelt
(pomoc techniczna) (Teksas)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jay Ferguson |
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Susie DeSanto | ||
Taneia Lednicky | ||
Janet Lucas Lawler | ||
Kathryn V. Davis
(garderoba)
|
||
Rosalie Blagaigh
(garderoba) (asystent) (Teksas)
|
||
Rachel De La Rosa
(garderoba) (asystent) (Teksas)
|
||
Dundee Murray
(garderoba) (asystent) (Teksas)
|
||
Eileen Sieff Stroup
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
M. Scott Smith |
8,0
|
|
Donah Bassett
(montażysta negatywu)
|
||
Seth Flaum
(dodatkowy)
|
||
Jere Huggins
(dodatkowy)
|
||
Charles Simmons
(dodatkowy)
|
||
Richard Alderete
(asystent)
|
||
Karen Gebura
(asystent)
|
||
Michael Mulconery
(asystent)
|
||
Craig Kitson
(praktykant)
|
7,0
|
|
Robin Rosenthal
(praktykant)
|
||
Greg Moring
(praktykant) (Teksas)
|
||
Bob Hagans
(laborant-opisywacz)
|
||
Phil Hetos
(laborant-opisywacz)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Devora Fischa
charakteryzator
|
||
Michelle Vittone
charakteryzator
|
||
Leslie Ann Anderson
główny stylista
|
||
Steven Smith
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Gregg Fonseca
scenograf
|
8,0
|
|
Sharon Seymour
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Dorree Cooper
dekorator wnętrz
|
||
Thomas C. James
koordynator konstrukcji
|
||
Leo Murphy
główny konstruktor dekoracji
|
||
Asahel Cooper
konstruktor dekoracji
|
||
Jeff Hammond
konstruktor dekoracji
|
||
Douglas McDonald
główny rekwizytor
|
||
Maggie Martin
główny rekwizytor (asystent)
|
||
John Frick
rekwizytor
|
||
Denise P. Robinson
rekwizytor
|
||
Lisa Devo
rekwizytor (asystent) (Teksas)
|
||
Lisa Lopez
rekwizytor (asystent) (Teksas)
|
||
Kevin Marroquin
rysownik (Teksas)
|
||
Karen Steward
rysownik (Teksas)
|
||
Daniel Miller
rzeźbiarz (Teksas)
|
||
Jonathan Ashby
stolarz (Teksas)
|
||
Lyle Ehlers
stolarz (Teksas)
|
||
Daniel Lopez
stolarz (Teksas)
|
||
Alphonso Torres Jr.
stolarz (Teksas)
|
||
Claude Viator
stolarz (Teksas)
|
||
Alida G. Frattorola
malarz
|
||
Elizabeth Rowland
malarz (Teksas)
|
||
Craig Steward
malarz (Teksas)
|
||
Kenneth Angell
malarz (asystent) (Teksas)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Gregg Landaker
mikser ponownego nagrania
|
||
Steve Maslow
mikser ponownego nagrania
|
||
Luigi Phonica
mikser
|
||
Mike Dobie
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jeff Bushelman
montaż dźwięku
|
||
Stephen Bushelman
montaż dźwięku
|
||
Craig Clark
montaż dźwięku
|
||
Patty Dobie
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Kim Nolan
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jill Smith
montaż dźwięku (praktykant)
|
||
Robert Nichols II
operator dźwięku
|
||
Gary Ritchie
operator dźwięku
|
||
J. Paul Huntsman
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
David Brink
mikrofoniarz
|
||
Ken Nunn
mikrofoniarz
|
||
Craig Busch
okablowanie
|
||
Richard Rudolph
nadzorca muzyki
|
||
Steve Goldman
nadzorca muzyki
|
||
Marsha Loeb
nadzorca muzyki (asystent)
|
||
Scott V. Smith
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jon G. Belyeu
koordynator efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Gary M. Zuckerbrod
dobór obsady
|
||
Rosemary Welden
dodatkowy dobór obsady
|
||
Sari E. Keigley
dobór obsady (asystent) (Teksas)
|
||
Stacey Rhodes
dobór obsady (asystent) (Teksas)
|
||
Sherry Sims
dobór obsady (asystent) (Teksas)
|
||
Liz Keigley
dobór lokalizacji
|
||
Shari Rhodes
dobór lokalizacji
|
||
Russell Towery
koordynator kaskaderów
|
||
Michael Barefoot
kaskader
|
||
Jamie Bunch Elliott
kaskader
|
||
Tim Butler
kaskader
|
||
Doug Coleman
kaskader
|
||
Frank Ferrara
kaskader
|
||
Randy Fife
kaskader
|
||
Dale Graves
kaskader
|
||
Dennis Hill
kaskader
|
||
George Hill
kaskader
|
||
Kyle Johnson
kaskader
|
||
Bonnie McPherson
kaskader
|
||
James Pate
kaskader
|
||
Steve Pate
kaskader
|
||
Jackie Resch
kaskader
|
||
Pam Rubin
kaskader
|
||
Tim Short
kaskader
|
||
John Shults
kaskader
|
||
Howard Neef
operator kamery (NFL)
|
||
Phil Tucket
operator kamery (NFL)
|
||
Richard Osborn Jr.
operator kamery (asystent)
|
||
John Boccaccio
prowadzący ostrość
|
||
Curtis Bingham
mistrz oświetlenia
|
||
Thomas Alcala
oświetlenie
|
||
Richard J. Cartwright
fotosista
|
||
Richard Barlow
elektryk (Teksas)
|
||
Greg Lomas
elektryk (Teksas)
|
||
Bernie Miles
elektryk (Teksas)
|
||
Mitch Reneau
elektryk (Teksas)
|
||
Robert B. Reynolds
elektryk (Teksas)
|
||
Timmy D. Short
elektryk (Teksas)
|
||
William Velten
elektryk (Teksas)
|
||
Greg Wardell
elektryk (Teksas)
|
||
Richard Davis Jr.
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Chere Hickock
treser zwierząt
|
||
Pablo Ferro
projekt czołówki
|
||
Ralph Harris
konsultant (techniczny: futbol)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…