Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 6.8

Jack Sparrow dostaje zadanie znalezienia Trójzębu Posejdona, dzięki któremu zapobiegnie zgładzeniu piratów przez złowrogiego Salazara.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Joachim Rønning -
Espen Sandberg 7.0
Thomas Robinson Harper
(reżyser drugiej ekipy)
-
Ubbe Haavind (reżyser drugiej ekipy) -
Chris Castaldi (asystent) -
Gene Corser (asystent) -
Killian Maguire (asystent) -
Christopher Turner (asystent) -
Matthew Webb (asystent) -
Ashley Bell (dodatkowy) (dodatkowe zdjęcia) -
Aga Hayder (asystent) (dodatkowy) -
Byron J. Brochmann
(asystent) (dodatkowy)
6.0
Tom Hooper (asystent) (druga ekipa) -
Jeff Okabayashi (asystent) (druga ekipa) -
Jo Suna (asystent) (druga ekipa) -
Greg Tynan (asystent) (druga ekipa) -
Aimee Robertson (asystent) (dodatkowy) -
Scenariusz
Średnia
Jeff Nathanson
(również) (historia)
8.0
Stuart Beattie
(postacie)
3.0
Ted Elliott (postacie) 8.5
Terry Rossio
(postacie) (historia)
8.5
Jay Wolpert (postacie) 9.0
Producenci
Średnia
Jerry Bruckheimer
producent
8.5
Joseph M. Caracciolo Jr. producent wykonawczy -
Chad Oman
producent wykonawczy
-
Brigham Taylor producent wykonawczy -
Mike Stenson producent wykonawczy -
Terry Rossio
producent wykonawczy
8.5
Lara Cawsey producent wykonawczy (asystent) -
Katey Ha producent wykonawczy (asystent) -
Melissa Reid producent towarzyszący -
Jamie Whitfield kierownik produkcji -
Jennifer Cornwell kierownik produkcji -
Iram Collantes kierownik produkcji (Iran) -
Stewart Bethune kierownik produkcji (Vancouver) -
Nathaniel Purdon kierownik produkcji (druga ekipa) -
Steven Kaminsky nadzorca postprodukcji -
Jessica Derhammer nadzorca produkcji -
Chris Kuhl nadzorca produkcji (Floryda) -
Luminita Docan koordynator postprodukcji -
Alex Fewster koordynator produkcji -
Sarahí Castro koordynator produkcji (Meksyk) -
Lark Bernini koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia) -
Erin Levine koordynator produkcji (asystent) -
Angela Barac koordynator produkcji (asystent) -
Michael Coscia koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Evan Godfrey koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Kevin R Daly kierownik produkcji (niewymieniony w czołówce) -
Aktorzy
Średnia
Johnny Depp
Kpt. Jack Sparrow
7.9
Kaya Scodelario
Carina Smyth
7.5
Orlando Bloom
Will Turner
7.4
Brenton Thwaites
Henry
5.5
Javier Bardem
Kpt. Salazar
7.1
Geoffrey Rush
Kpt. Hector Barbossa
7.7
David Wenham
Scarfield
7.5
Golshifteh Farahani
Shansa
-
Stephen Graham
Scrum
6.5
Kevin McNally
Joshamee Gibbs
7.5
Martin Klebba
Marty
7.0
Adam Brown
Cremble
6.0
Mahesh Jadu
Hiszpański żołnierz
-
Zoe Ventoura
Żona burmistrza
-
Goran D. Kleut Pirat Broom -
James Mackay
Maddox
-
Danny Kirrane
Pachołek
-
Travis Jeffery Żołnierz Scarfield'a -
Akos Armont Brytyjski żołnierz -
Nico Cortez Hiszpański oficer -
Rupert Raineri Oficer Santos -
Stephen Lopez
Oficer Moss
-
Rodney Afif Oficer Madga -
Juan Carlos Vellido
Por. Lesaro
-
Ben O'Toole Brytyjski żołnierz -
Angus Barnett Mullroy -
Finn Ireland Młody pirat Jeff -
Giles New Murtogg -
Keira Knightley
Elizabeth Swann
7.7
Paul McCartney
Wujek Jack
-
Delroy Atkinson Pike -
Bruce Spence
Burmistrz Dix
7.0
Justin Smith Pan Krill -
John Leary Pan Swift -
Anthony De La Torre Młody Jack Sparrow -
Bryan Probets Bowen -
Will Ward Pirat we wspomnieniu -
Richard Piper Kpt. Toms -
Michael Dorman
Pierwszy oficer Wade
5.0
Rohan Nichol
Oficer Cole
-
Paul Armstrong Stary pirat -
Andreas Sobik Kapitan piratów -
Scott Anderson Brytyjski oficer -
Dakota Askew Młody królewski żołnierz -
Derani Scarr Kobieta -
Lenny Firth Rybak -
Mivon Prince-Leyva Duch żołnierza -
James Fraser
Młody Greenhorn
-
Ken Radley Świnia Kelly -
Hannah Walters Beatrice -
Jonathan Elsom Ksiądz -
K. Todd Freeman
Kpt. Morgan
-
Matthew Walker Ksiądz w konfesjonale -
Darcy Laurie
Współwięzień wujka Jacka
-
Robert Morgan
Grimes
-
Jamie Carter Młody królewski żołnierz -
Alexander Scheer
Młody kapitan Teague
-
Sean Lynch Brytyjski żołnierz -
Joe Klocek Królewski żołnierz -
Lewis McGowan Młody Henry (lat 12) -
Rafael Torrijos Duch żołnierza -
James Lawson Strażnik więzienny -
Andrew Fraser Brytyjski żołnierz -
Jordan Fulleylove Duch żołnierza -
James Lawson Strażnik więzienny -
Akshay Caplash Duch żołnierza -
Joseph Oliveira Pirat (niewymieniony w czołówce) -
Matt Hurley Marynarz królewskiej floty (niewymieniony w czołówce) -
Jessica Green Kobieta z miasta (niewymieniony w czołówce) -
Piper Nairn Dziecko z miasta (niewymieniony w czołówce) -
Kiara Freeman Dziecko z miasta (niewymieniony w czołówce) -
Christie-Lee Britten Kobieta klasy wyższej w wiosce Greenwich (niewymieniony w czołówce) -
Winnie Mzembe Służąca (niewymieniony w czołówce) -
John Reynolds Kat (niewymieniony w czołówce) -
Brooke Chamberlain Kobieta klasy wyższej (niewymieniony w czołówce) -
Mollie McGregor
Bliźniaczka z klasy wyższej (niewymieniony w czołówce)
-
Sophia McGregor Bliźniaczka z klasy wyższej (niewymieniony w czołówce) -
Abhishek Mehta Mieszczanin (niewymieniony w czołówce) -
Anthony Miller Pirat Barbossy (niewymieniony w czołówce) -
Linda Marie Curry Wiedźma (niewymieniony w czołówce) -
Suzanne Dervish-Ali Mieszczanka (niewymieniony w czołówce) -
Salvatore Merenda Duch (niewymieniony w czołówce) -
Sean Edward Frazer Pirat Barbossy (niewymieniony w czołówce) -
Donnie Baxter Mieszczanin (niewymieniony w czołówce) -
Rhiannon Watson Mieszczanka (niewymieniony w czołówce) -
Kelly Hetherington Pirat Barbossy (niewymieniony w czołówce) -
Helder Fernandes Marynarz (niewymieniony w czołówce) -
Toby Potter Dziecko z miasta (niewymieniony w czołówce) -
Christian Radford Marynarz królewskiej floty (niewymieniony w czołówce) -
Rachael Lorenz Dorothy (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Sims Dziecko z miasta (niewymieniony w czołówce) -
Charnstar Anderson Pirat Barbossy (niewymieniony w czołówce) -
Anna Patch Mieszczanka (niewymieniony w czołówce) -
Kris Keevers Królewski oficer (niewymieniony w czołówce) -
Austin Caffin Lokaj (niewymieniony w czołówce) -
Declan McMurray Mężczyzna klasy wyższej (niewymieniony w czołówce) -
Jenaya McMurray Dziewczyna z wyższych sfer (niewymieniony w czołówce) -
Alexander Canton Mężczyzna klasy wyższej (niewymieniony w czołówce) -
Joel Knights Lokaj (niewymieniony w czołówce) -
Baz Karbouris Pirat (niewymieniony w czołówce) -
Ryan Hance Mieszczanin (niewymieniony w czołówce) -
Madison Haley Kobieta z miasta (niewymieniony w czołówce) -
Tony S White Mieszczanin z klasy wyższej (niewymieniony w czołówce) -
Ben Damian Thomas Kupiec z klasy wyższej (niewymieniony w czołówce) -
Anousha Alamian Hiszpański żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Maria Arnott Pomywaczka (niewymieniony w czołówce) -
Jon Christopher Marynarz (niewymieniony w czołówce) -
Matt Clayton Marynarz królewskiej floty (niewymieniony w czołówce) -
Miles Ellis Pirat "Czarnej Perły" (niewymieniony w czołówce) -
Asabi Goodman Służąca (niewymieniony w czołówce) -
Stephen Hall Żebrak (niewymieniony w czołówce) -
Dylan Kai Harris Mieszczanin klasy niższej (niewymieniony w czołówce) -
Luke Johnson Mieszczanin (niewymieniony w czołówce) -
Tony Chris Kazoleas Pirat z "Czarnej Perły" (niewymieniony w czołówce) -
Rylan Kindness Żebrzący chłopiec (niewymieniony w czołówce) -
Valiant Michael Pirat (niewymieniony w czołówce) -
Jesse Michael Fullington Brytyjski żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Chris Adams Hiszpański oficer (niewymieniony w czołówce) -
Martin Ballantyne
Mieszkaniec miasta (niewymieniony w czołówce)
6.0
Michael Bardach Pirat w więzieniu (niewymieniony w czołówce) -
Bland Brifkani Hiszpański żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Leo Camacho Mieszkaniec miasta (niewymieniony w czołówce) -
Todd Davis Pirat (niewymieniony w czołówce) -
Josh Farah Pirat (niewymieniony w czołówce) -
Tighe Gill Calico (niewymieniony w czołówce) -
Fernando Gonzalez Pirat (niewymieniony w czołówce) -
Jessica Gould Mieszczanka (niewymieniony w czołówce) -
Karen Gould Wiedźma (niewymieniony w czołówce) -
John Jumane Mieszczanin (niewymieniony w czołówce) -
Cale Kampers Marynarz królewskiej floty (niewymieniony w czołówce) -
Shaun McCallum Marynarz St. Martin (niewymieniony w czołówce) -
Paris Moletti Mieszczanka (niewymieniony w czołówce) -
Jon Quested Członek bandy (niewymieniony w czołówce) -
Korey Williams Mieszczanin z klasy średniej (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Paul Cameron (kierownik zdjęć) 8.0
Brad Shield (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Bojan Bazelli (kierownik zdjęć) (dodatkowe zdjęcia) 7.0
Hans Bjerno (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 9.0
Steve Koster (dyrektor ds. fotografii lotniczej) -
David B. Nowell
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
9.0
Ian Seabrook (dyrektor ds. fotografii podwodnej) (dodatkowe zdjęcia) -
Toby Copping (główna pomoc techniczna) -
Greg Tidman (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Matt Almas (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Colin Larsen (pomoc techniczna) -
Todd Carmody (pomoc techniczna) -
Greg Hatton (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Ben Delorger (pomoc techniczna) -
Josh Calder (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Geoff Zanelli 8.0
Paul Mounsey (muzyka dodatkowa) -
Anthony B. Willis (muzyka dodatkowa) -
Phill Boucher (muzyka dodatkowa) -
Zak McNeil (muzyka dodatkowa) -
Kostiumy
Średnia
Penny Rose -
Matthew Jerome 8.0
Saascha Wiki Kessell -
Tanya Woelfle -
Dan Owen -
Roberta Shaw -
Carol Quiroz -
Melanie Shepherd -
Samantha Walker -
Marina Marit (Johnny Depp) 7.0
Beau Desmond (Johnny Depp) -
Stacy Horn (nadzorca kostiumów) 8.0
Lorraine Carson (nadzorca kostiumów) (Kanada) -
Vicente Parada (dodatkowy) (dodatkowe zdjęcia) 8.0
Giovanni DeFazio Fleming (garderoba) (asystent) -
Melody Koerber (asystent) 7.0
Lucy Bowring (asystent) -
Montaż
Średnia
Roger Barton 8.0
Leigh Folsom Boyd 6.0
Tommy Aagaard (asystent) -
David S. Cox (asystent) -
Kenny G. Krauss (asystent) -
Daniel O'Brien (asystent) -
L. Dillon Thomas (asystent) -
Sharia Lynn Davis (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Peter King projektant makijażu -
Ken Niederbaumer charakteryzator osobisty: Johnny Depp -
Kes Harrison charakteryzator -
Martina Byrne charakteryzator -
Kerrin Jackson charakteryzator -
Aline Joyce charakteryzator -
Georgia Lockhart-Adams charakteryzator -
Jaime Leigh McIntosh charakteryzator -
Jennifer Stanfield charakteryzator -
Rebecca Allen charakteryzator (dodatkowy) -
Katrina Anger charakteryzator (dodatkowy) -
Connie Gallo charakteryzator (dodatkowy) -
Shelley Veitch charakteryzator (dodatkowy) -
Michelle McLennan charakteryzator (dodatkowy) -
Belinda Nicoll charakteryzator (dodatkowy) -
Selena Pertzel charakteryzator (dodatkowy) -
Jacqueline Priem charakteryzator (dodatkowy) -
Kym Sainsbury charakteryzator (dodatkowy) -
Samantha Thomson charakteryzator (dodatkowy) -
Natalie Stanfield charakteryzator (dodatkowy) -
Quinton Wallace charakteryzator (dodatkowy) -
Billie Weston charakteryzator (dodatkowy) -
Cindy Harlow charakteryzator (asystent) -
Robert A. Pandini główny stylista 7.0
Peter King projektant fryzur -
Khanh Trance perukarz -
Gloria Pasqua Casny
fryzjer osobisty: Johnny Depp
7.0
Martina Byrne fryzjer -
Kerrin Jackson fryzjer -
Georgia Lockhart-Adams fryzjer -
Jaime Leigh McIntosh fryzjer -
Jennifer Stanfield fryzjer -
Selena Pertzel fryzjer (dodatkowy) -
Jacqueline Priem fryzjer (dodatkowy) -
Kym Sainsbury fryzjer (dodatkowy) -
Samantha Thomson fryzjer (dodatkowy) -
Natalie Stanfield fryzjer (dodatkowy) -
Quinton Wallace fryzjer (dodatkowy) -
Billie Weston fryzjer (dodatkowy) -
Michelle McLennan fryzjer (dodatkowy) -
Rebecca Allen fryzjer (dodatkowy) -
Katrina Anger fryzjer (dodatkowy) -
Connie Gallo fryzjer (dodatkowy) -
Martina Byrne efekty specjalne makijażu -
Caitlin Groves efekty specjalne makijażu -
Kala Harrison efekty specjalne makijażu -
Tracy Lai efekty specjalne makijażu -
Rachelle O'Donnell efekty specjalne makijażu -
Colin Ware efekty specjalne makijażu -
Belinda Villani efekty specjalne makijażu -
Tristan Lucas efekty specjalne makijażu -
Jacqueline Priem efekty specjalne makijażu (dodatkowy) -
Natalie Stanfield efekty specjalne makijażu (dodatkowy) -
Samantha Thomson efekty specjalne makijażu (dodatkowy) -
Quinton Wallace efekty specjalne makijażu (dodatkowy) -
Sean Genders efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce) -
Scenografia
Średnia
Nigel Phelps scenograf 9.0
Ian Gracie dyrektor artystyczny nadzorujący -
Tom Nursey dyrektor artystyczny -
John Dexter dyrektor artystyczny -
Jacinta Leong dyrektor artystyczny -
Michael Turner dyrektor artystyczny -
Andrew Chan dyrektor artystyczny (asystent) -
Alanna Baudinet dyrektor artystyczny (asystent) -
Beverley Dunn dekorator wnętrz -
Steve Parsons dekorator wnętrz -
Shannon Gottlieb dekorator wnętrz (Vancouver) -
Tuesday Stone dekorator wnętrz (asystent) -
Belinda Cusmano projektant wnętrz -
Helen O'Loan projektant wnętrz -
Andrew Kattie projektant wnętrz -
Kate McCowage projektant wnętrz -
Blanco Fouraux Nathan projektant wnętrz -
Sean Ahern główny architekt -
Tony Beck główny konstruktor dekoracji -
Dennis Ogle główny konstruktor dekoracji -
John Dale koordynator konstrukcji (dodatkowe zdjęcia) -
Richard K. Buoen scenopis obrazkowy -
Graeme Callander scenopis obrazkowy -
Philip Keller scenopis obrazkowy -
David Russell scenopis obrazkowy -
Gabriel Hardman scenopis obrazkowy -
Alice Gluszyk projektant graficzny (asystent) -
Dane Hallett ilustrator -
Simon Murton ilustrator -
Jeremy Love ilustrator -
Ellisha James modelarz -
Tristan Lucas modelarz -
Richie Dehne główny rekwizytor -
Kris Peck główny rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Bob Booker główny rekwizytor (asystent) -
Gillian Butler główny rekwizytor (asystent) -
Andrew James Adams rekwizytor -
Laura Drummond rekwizytor -
Eddy Taylor rekwizytor -
Rachel Terry rekwizytor -
John Andersen rekwizytor (asystent) -
Matthew Wollaston zbrojmistrz -
Wade Krawczyk zbrojmistrz (asystent) -
Kirsten Dumont-Aubrey rzeźbiarz -
Boris Maganic rzeźbiarz -
Jack Gauvreau rzeźbiarz (Vancouver) -
Gary Young rzeźbiarz (dodatkowe zdjęcia) -
Phillip Telford stolarz -
Travis Devlin stolarz -
Wayne Diskin stolarz -
Robert Kindness stolarz -
Michael Swingle malarz -
Simon Gill konstruktor dekoracji -
Dźwięk
Średnia
Paradox Delilah mikrofoniarz -
James Ashwill mikser imitacji -
Craig Beckett operator postsynchronu (Australia) -
David Butcherine mikrofoniarz (druga ekipa) -
Matt Dawson mikser postsynchronu -
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
7.0
John Guentner mikser imitacji -
Neil Hillman mikser postsynchronu -
Nick Jimenez operator postsynchronu -
Paul Massey mikser ponownego nagrania -
Michael Miller mikser postsynchronu -
Chris Navarro mikser postsynchronu -
Tyler Newhouse operator postsynchronu -
Dan O'Connell imitator dźwięku -
Craig Walmsley operator dźwięku (druga ekipa) -
Peter Oso Snell montaż muzyki -
Allegra De Souza montaż muzyki (asystent) -
Roberto Dominguez Alegria mikser imitacji -
Mark Appleby mikser postsynchronu -
Christopher Boyes
projektant dźwięku
9.0
Christopher Boyes
mikser ponownego nagrania
9.0
Christopher Boyes
nadzorujący montaż dźwięku
9.0
Paul Bruski operator postsynchronu -
David Chrastka montaż efektów dźwiękowych -
John T. Cucci imitator dźwięku -
Justin Doyle montaż efektów dźwiękowych -
Luke Dunn Gielmuda montaż imitacji -
Tim Gomillion operator dźwięku -
Chris Gridley nadzorca dźwięku -
Kimberly Harris
montaż postsynchronu
-
David C. Hughes montaż efektów dźwiękowych -
Baard H. Ingebretsen montaż efektów dźwiękowych -
Jeff King mikser ponownego nagrania (asystent) -
Melissa Lytle montaż dźwięku (asystent) -
Sandra Portman nadzorca postsynchronu (Vancouver) -
Jacob Riehle montaż dialogów -
Tormod Ringnes montaż efektów dźwiękowych -
Tim Ryan operator postsynchronu -
Candice Todesco dźwięk (asystent) -
Tony Villaflor mikser ponownego nagrania (dodatkowy) -
Jack Whittaker nadzorujący montaż dźwięku -
Katy Wood nadzorca postsynchronu -
Efekty specjalne
Średnia
Bruce Bright nadzorca efektów specjalnych 8.0
Dan Oliver nadzorca efektów specjalnych 8.0
Jabin Dickins nadzorca efektów specjalnych -
Lloyd Finnemore nadzorca efektów specjalnych -
Ken Mieding nadzorca efektów specjalnych 9.0
Arthur Spink Jr. nadzorca efektów specjalnych -
Brad Zehr nadzorca efektów specjalnych (Vancouver) 7.0
Nicole Connelly efekty specjalne -
Eric Frazier efekty specjalne 9.0
Tony Watt efekty specjalne (asystent) -
Julian Summers pirotechnik -
Julian Borbidge technik -
Orlando Murray technik -
Simon Mak Murrell technik -
James Paul technik -
Brenden Barry Brown technik -
Simon Buckley technik -
Doug Meacham technik -
Kent Miklenda technik -
Ceri Nicholls technik -
Ray Purkis technik -
Taj Trengove technik -
Glen Marcoux technik (Vancouver) -
Mark Mentiply technik (Vancouver) -
Pozostała Ekipa
Średnia
Nikki Barrett dobór obsady -
Susie Figgis dobór obsady -
Ronna Kress dobór obsady -
Hannah D'Angerio dodatkowy dobór obsady -
Lucy Rands dodatkowy dobór obsady (Wielka Brytania) -
Kirsty Kinnear dodatkowy dobór obsady (Wielka Brytania) -
Bud Hopes dodatkowy dobór obsady (Australia) -
Leanne Brooks koordynator kaskaderów 7.0
Kyle Gardiner koordynator kaskaderów -
Thomas Robinson Harper
koordynator kaskaderów
-
Aston Crabtree kaskader dublujący: Kaya Scodelario -
Rosalie van Horik kaskader dublujący: Kaya Scodelario -
Breanna Watkins kaskader dublujący: Kaya Scodelario -
Todd Warren kaskader dublujący: Johnny Depp -
Christopher Leps
kaskader dublujący: Johnny Depp
-
Haydn Dalton kaskader dublujący: Danny Kirrane -
Cameron Ambridge kaskader dublujący: Kevin McNally -
Sean Button kaskader dublujący: Geoffrey Rush -
Thomas DuPont
kaskader dublujacy: Javier Bardem
-
Peter Hill kaskader dublujący: Stephen Graham -
Blake Lindsell kaskader dublujący: Brenton Thwaites -
Stephen Murdoch kaskader dublujący: Adam Brown -
Karl Van Moorsel kaskader -
Lachlan Ward kaskader -
Chris Webb kaskader -
Mark Wickham kaskader -
Mathew Yanagiya kaskader -
Shea Adams kaskader -
Jade Amantea kaskader -
Robbie Clissold kaskader -
Rhye Copeman
kaskader
-
Darvin Dela Cruz kaskader -
Fletcher Donohue kaskader -
Craig Dunn kaskader -
Michael M. Foster
kaskader
-
Toby Fuller kaskader -
Scotty Gregory kaskader -
Chan Griffin kaskader -
Shawn Kautz kaskader -
Michael Matthews kaskader -
Angela Moore kaskader -
Simon Mak Murrell kaskader -
Brett Praed kaskader -
Carly Rees kaskader -
Nicholas Schodel kaskader -
Marco Sinigaglia kaskader -
Neil Stoddart kaskader -
Dan Weaver kaskader -
Chris Weir kaskader -
Andrew Allen
kaskader
-
Lee Adamson
kaskader
-
Cory Beeston kaskader -
Krista Bell
kaskader
-
Levi Bowling kaskader -
Damien Bryson kaskader -
Matthew Campbell kaskader -
Janene Carleton
kaskader
-
Mick Corrigan kaskader -
Jonathan Costelloe
kaskader
-
Brycen Counts
kaskader
6.0
Bruce Crawford
kaskader
-
Philippe Deseck kaskader -
Mark Duncan kaskader -
Harley Durst kaskader -
Adam Eldon kaskader -
Ashley Fairfield kaskader -
Victor Favrin kaskader -
Garreth Hadfield kaskader -
Will Harper kaskader -
Greg Jones kaskader -
Nathan Kannegiesser kaskader -
Donavin Kuhl kaskader -
Nathan Lawson
kaskader
-
Karen Luckman kaskader -
Cody Mackie kaskader -
Steve Morris kaskader -
Daniel Nelson kaskader -
Adrian Pickering kaskader -
John Reynolds kaskader -
Paul Rochford kaskader -
Warwick Sadler kaskader -
Fenix Searle kaskader -
Ben Siemer kaskader -
Chantelle Slee kaskader -
Phill Stark kaskader -
Andrew Stehlin
kaskader
-
Ryan Tarran kaskader -
Mark Tearle kaskader -
Steve Upton
kaskader
-
Keir Beck układacz -
Andrew Stehlin
choreograf walk
-
Steve Morphew dubler: Geoffrey Rush -
Luke Hope dubler: Orlando Bloom -
Alexander Canton dubler -
Rachel Joseph dubler -
Kai Pantano
dubler
6.0
Sebastian Trujillo główny animator -
Johnny Spinelli główny animator -
Alexandra Bernier animator -
James Bown animator -
Sean Conly animator -
Mike Dacko animator -
Julien Deragon animator -
Stephen Jolley animator -
Alexis Kerjosse animator -
Adam Klein animator -
Andrew Mills animator -
Chandrashekhar Ramprasad animator -
Luca Cantani animator -
Bartek Kujbida animator -
Fahed Alhabib kierownik produkcji efektów wizualnych -
Gary Brozenich nadzorca efektów wizualnych -
Daral Chapman efekty wizualne -
Arne Kaupang nadzorca efektów wizualnych -
Bill Kent nadzorca efektów wizualnych -
Sam Sloan efekty wizualne (asystent) -
Tamara Watts Kent producent efektów wizualnych -
Steve Daley mistrz oświetlenia -
Luke Jeffery kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Andrew Johnson kamerzysta -
Andrew Johnson operator steadicam (druga ekipa) -
Trevor Loomis kamerzysta (asystent) -
Rafael E. Sánchez oświetlenie -
Brett Eidelman księgowy (asystent) -
Ben McNeill księgowy (asystent) -
Safka Sintmaartensdijk księgowy (asystent) -
Justin Stirling księgowy produkcji -
Amin Ben Abdallah zecer -
Lenora Acidera tworzący w technologii cyfrowej -
Eri Adachi zecer -
Illia Afanasiev główny zecer -
Rohit Agarwal efekty wizualne -
Anastasios Agiakatsikas zecer -
Mashi Akiyama układ graficzny -
Mohite Alankar tworzący w technologii cyfrowej -
Carlos A. Alarcon zecer -
Johan Alfort zecer -
Azra Alkan zecer -
Craig Andujar koordynator efektów wizualnych -
Claudio Antonelli zecer -
Paul Arion układ graficzny -
Jason Arrieta zecer -
Zaid Babeel koordynator efektów wizualnych -
Reuben Barkataki zecer -
Hernan Barros tworzący w technologii cyfrowej -
Peta Bayley animator -
Nicolas Beaufays główny zecer -
Mike Beaulieu główny animator -
Francis Beauregard efekty wizualne -
Marie-Eve Bedard-Tremblay koordynator efektów wizualnych -
Rachel Beniuk zecer -
Vincent Bergeron zecer -
Philippe Bienvenue zecer -
Kathryn Jane Black zecer -
Pierre Blain zecer -
Olivier Blanchet zecer -
Sarah Blank efekty wizualne -
Brandon Blevins zecer -
David Bobichon zecer -
Daisy Bonar zecer -
Gaëlle Bossis główny zecer -
Sara Bourque koordynator efektów wizualnych -
Mark Braithwaite zecer -
Eric Bruneau producent efektów wizualnych -
Rob Bryson zecer -
Giulia Cadeddu zecer -
Kenneth Caines efekty wizualne -
Dylan Campbell zecer -
Julie Cardinal producent efektów wizualnych -
Mark Carr montaż efektów wizualnych -
Pierre Cataford efekty wizualne -
Korey J. Cauchon producent efektów wizualnych -
Abhishek Chaturvedi zecer -
John Abraham Chempil zecer -
Anwei Chen koordynator efektów wizualnych -
Hero Chev montaż efektów wizualnych -
Carlos Ciudad kierownik produkcji efektów wizualnych -
Mitch Claspy koordynator efektów wizualnych -
Pascal Clement zecer -
Alexandre Clermont zecer -
Mollie Connor efekty wizualne -
Stephanie Cooper zecer -
William Cote zecer -
Patrick Couturier zecer -
Dan Cregan główny zecer (niewymieniony w czołówce) -
Graham Day zecer -
Anais Dappe efekty wizualne -
Vanessa Delarosbil zecer -
Stanley A. Dellimore układ graficzny -
Romain Delmaire zecer -
Damien Delrue zecer -
Etienne Deshaies zecer -
Nicolas Desmet zecer -
Etienne Devillée efekty wizualne -
Ashish Dewan zecer -
Emmanuel Dirian zecer -
Khizer Diwan efekty wizualne -
Emeline Doumange zecer -
Jack Dunn zecer -
Hugo Durand-Mermet zecer -
Andrea Dutti zecer -
Matthew Nowicki DuVall nadzorca komponowania -
Ole Geir Eidsheim efekty wizualne -
Nicolas Elsig zecer -
Kate Elum koordynator efektów wizualnych -
Sohrab Esfehani efekty wizualne -
Olivia Evelyn kierownik produkcji efektów wizualnych -
Abigail Everard koordynator efektów wizualnych -
Ken Fisk zecer -
Andrew Fletcher zecer -
David Forest montaż efektów wizualnych -
James Forrester efekty wizualne (asystent) -
Jerome Fortin zecer -
James Fouche koordynator efektów wizualnych -
Xavier Fourmond zecer -
Zack Fox koordynator efektów wizualnych -
Guillaume Fradin efekty wizualne -
Michael Frattasio zecer -
Michel Frenette zecer -
Darnie Galloway kierownik produkcji efektów wizualnych -
Kremena Ganeva zecer -
Pranav Gangapurkar efekty wizualne -
Fabian García zecer -
Omar García zecer -
Marta Gargano zecer -
Bill Georgiou nadzorca komponowania -
Daniel Giron efekty wizualne -
Alex Gitler nadzorca komponowania -
Nancy Gonzalez zecer -
Héctor González zecer -
Emma Gorbey koordynator efektów wizualnych -
Pradeep Gownipuram zecer -
Luke Gray dyrektor techniczny -
James Grummitt kierownik produkcji efektów wizualnych -
Scott Gudahl zecer -
Carlos Guillén zecer -
Alexandra Gunter kierownik produkcji efektów wizualnych -
Victor Gutarra zecer -
Marie-Ève Gélinas zecer -
Patrick Hall zecer -
Alex Hanneman zecer -
Kayleigh Harding kierownik produkcji efektów wizualnych -
Michael Harrison zecer -
Joseph Hart Green montaż efektów wizualnych -
Michael Hedges zecer -
Julien Hery zecer -
Samantha Hiscock efekty wizualne -
Jae Cheol Hong animator -
Romain Hubert główny zecer -
Zameer Hussain nadzorca komponowania -
Sarah Iduwe zecer -
Neeraj Ingle zecer -
Benjamin Jean zecer -
Olivier Jezequel główny zecer -
Jeremy Johnson zecer -
Sharon Johnson zecer -
Keith Jones zecer -
Kamalakkannan zecer -
Marky Kang zecer -
Kotamraju Karthik koordynator efektów wizualnych -
Darpan Kataria zecer -
Sudheesh Kattil zecer -
Ian Kelly tworzący w technologii cyfrowej -
Daniel Kemeys zecer -
Sean Kennedy zecer -
Ara Khanikian nadzorca komponowania -
Lorna Kidjo koordynator efektów wizualnych -
Julien Klein zecer -
George Kolyras koordynator efektów wizualnych -
Dorota Kowalska kierownik produkcji efektów wizualnych -
Andrew Kowbell zecer -
Tanya Kular zecer -
Dobromila Kutnak efekty wizualne -
Charles Labbé zecer -
Nicolas Laprise Pellicelli zecer -
Eric Larivee zecer -
Maxime Laroche zecer -
Francis Larouche zecer -
Martin Larrivée nadzorca komponowania -
Taryn Laurendeau koordynator efektów wizualnych -
Jimmy Lavallée zecer -
Virginie Lavallée koordynator efektów wizualnych -
François Le Bastard zecer -
Patricia Leblanc koordynator efektów wizualnych -
Evelyne Leblond zecer -
Sebastien Leclerc zecer -
Patrick Ledda nadzorca efektów wizualnych -
Woei Lee nadzorca komponowania -
Simon Lehembre zecer -
Elsa Lemire zecer -
Max Leonard producent efektów wizualnych -
Martin Lipmann nadzorca efektów wizualnych -
Alexandra LoRusso efekty wizualne -
Sergeï Lourié główny zecer -
Bret Lu efekty wizualne -
Pieter Luypaert koordynator efektów wizualnych -
Philippe Lépine koordynator efektów wizualnych -
Megan MacFadgen efekty wizualne -
Francesc Macia zecer -
Jérémie Maheu zecer -
Pravin Mahtani tworzący w technologii cyfrowej -
Juan Fermin Maldonado zecer -
Ivaylo Marinov zecer -
Catherine Martin koordynator efektów wizualnych -
Paulo Alexandre Mateus zecer -
George McCarthy montaż efektów wizualnych -
Brett McManus montaż efektów wizualnych (asystent) -
Louise McNicholl koordynator efektów wizualnych -
Kim Menaster producent efektów wizualnych -
Kiran Menon zecer -
Djordje Milasinovic zecer -
Giacomo Mineo nadzorca komponowania -
Alejandro Miranda Palombo zecer -
Ankur Mishra tworzący w technologii cyfrowej -
Sean Moats zecer -
Ashley Mohabir zecer -
David Monfette zecer -
Trevor Moniz zecer -
Thomas Montminy Brodeur nadzorca komponowania -
Samuel Montminy-Brodeur zecer -
Sébastien Moreau producent wykonawczy efektów wizualnych -
Christian Morin zecer -
Rosanna Morley koordynator efektów wizualnych -
Mitja Müller-Jend zecer -
Ram Mohan Nadam Reddy zecer -
Alessandro Neri zecer -
Timothee Nolasco tworzący w technologii cyfrowej -
Sean O'Connor zecer -
Steven O'Connor koordynator efektów wizualnych -
Gemma Office koordynator kaskaderów -
Felipe Olid Guerrero zecer -
Ghislain Ouellette zecer -
Steve Ouellette zecer -
Foram Pardiwala zecer -
Bhavik B. Patel zecer -
Philippe Pelletier zecer -
Ingrid Pons koordynator efektów wizualnych -
Xenia Pirojenko zecer -
Tim Pounds-Cornish kierownik produkcji efektów wizualnych -
Tim Preston zecer -
Adrián Pueyo zecer -
Christopher Raiche montaż efektów wizualnych -
Velmurugan Rajamani efekty wizualne -
Karthik Ramasamy zecer -
Derek Rein zecer -
Denis Reva zecer -
Josep Antoni Ribas Rossello zecer -
Stéphane Rioux zecer -
Juan Rodriguez zecer -
Rogelio Rodriguez układ graficzny -
Ryan D. Romero tworzący w technologii cyfrowej -
Rosi Ruiz zecer -
Bryan Ryan koordynator efektów wizualnych -
Nathan Rémy zecer -
Marc Sadeghi producent wykonawczy efektów wizualnych -
Sajeer Abdul Salam zecer -
Elena Salas zecer -
Craig Saxby koordynator efektów wizualnych -
Gustavo Schiapim zecer -
Rebecca Scott producent efektów wizualnych -
Sean-Ray efekty wizualne -
Zsolt Sebõk zecer -
Alvaro Segura efekty wizualne -
Richard Servello zecer -
Sameer Shah tworzący w technologii cyfrowej -
Fiaz Shaikh efekty wizualne -
Swain Shiv efekty wizualne -
Shyamchand zecer -
Jane Simons koordynator efektów wizualnych -
Kath Smith koordynator efektów wizualnych -
Laurent Spillemaecker nadzorca efektów wizualnych -
Jean-Michel St-Pierre Lapierre zecer -
Faza Sulthon zecer -
Jane Sun efekty wizualne -
Kris Sundberg koordynator efektów wizualnych -
Roshni Suresh zecer -
Filip Sustek główny zecer -
Ashlee Sutherland koordynator efektów wizualnych -
Mark Joey Tang główny zecer -
Alexandros Theodosiou zecer -
Attila Torok efekty wizualne -
Chloé Tousignant efekty wizualne -
Cedric Tremblay zecer -
Charles Tremblay zecer -
Jocelyn Tremblay zecer -
Saurabh Tripathi zecer -
Jean-Philippe Tristant zecer -
Iyi Tubi zecer -
Ryan Tudhope nadzorca efektów wizualnych -
Frank Turcotte zecer -
Dimitri Uradovskiy efekty wizualne -
Pierre-Hugues Vachon zecer -
Emily Vaillancourt główny zecer -
Mathieu Vallet zecer -
Luca Valletta zecer -
Carl Vazquez zecer -
Jorge Vidal zecer -
Rubén Villoria efekty wizualne -
Kynan Voyeaud zecer -
Stuart Whelbourn efekty wizualne -
Antoine Wibaut zecer -
Hui-wen Wu zecer -
Nancy Xu kierownik produkcji efektów wizualnych -
Théa Yau efekty wizualne -
Joseph A. Zaki nadzorca komponowania -
Céline Zapater montaż efektów wizualnych -
Dominique Zenon efekty wizualne -
Devin Marie Zoltowski zecer -
Paula Zulkoskey efekty wizualne -
Chandrasekhar tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce) -
Sade Okunade koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce) -