American Horror Story 7.5

American Horror Story: 1984 - Latem 1984 roku pięcioro przyjaciół wyjeżdża z Los Angeles, żeby pracować jako opiekunowie na obozie letnim. Kiedy oswajają się ze swoimi nowymi obowiązkami, dociera do nich, że jedyną rzeczą straszniejszą od ogniskowych opowieści jest przeszłość, która może nas dogonić.

Odcinki

Monsters Among Us 4x1 7.1

Jedno z ostatnich istniejących tego typu widowisk w kraju zmaga się z utrzymaniem na powierzchni w obliczu wschodzącej ery telewizji. Gdy policja dokonuje przerażającego odkrycia na miejscowej farmie, ekscentryczna właścicielka gabinetu osobliwości uznaje to za okazję, która albo uratuje jej trupę, bądź doprowadzi ją do ruiny.

Massacres and Matinees 4x2 7.2

Godzina policyjna w miasteczku grozi zamknięciem gabinetu osobliwości. Do obozowiska przyjeżdża siłacz z pełnej problemów przeszłości Ethel. Gloria organizuje przerażającą randkę dla Dandy’ego. Bliźniaczki Tattler ujawniają talent, który może zagrozić pozycji Elsy jako głównej gwiazdy przedstawienia.

Edward Mordrake (1) 4x3 7.2

Członkowie trupy odmawiają występu w dniu święta Halloween z powodu starego w tej profesji przesądu. Jimmy zadurza się w kobiecie, która twierdzi, iż przepowiada przyszłość. Ethel otrzymuje przełomowe wiadomości.

Edward Mordrake (2) 4x4 7.3

Edward Mordrake nadal prowadzi poszukiwania dziwadła, by dodać je do swojej upiornej koterii. Elsa opowiada makabryczną historię z czasów, gdy mieszkała w Niemczech. Jimmy i Maggie mają problem z Pokręconym Klaunem.

Pink Cupcakes 4x5 7.3

Stanley i Maggie przygotowują plan wymordowania dziwadeł. Gloria ukrywa dowody nowego, straszliwego hobby Dandy’ego. Obawa o zdrowie ujawnia, że Desiree może nie być osobliwością, za którą się kiedyś uważała.

Bullseye 4x6 7.1

Elsa (Jessica Lange) prezentuje nowy, niebezpieczny występ. Stanley (Denis O'Hare) wywiera presję na Maggie (Emma Roberts), by ta zamordowała Jimmy’ego (Evan Peters). Paul (Mat Fraser) pozwala sobie na sekretny romans.

Test of Strength 4x7 6.9

Kobiety z gabinetu osobliwości buntują się przeciwko Dellowi (Michael Chiklis) po jego ostatnim akcie przemocy. Dziwne spotkanie z Dandym (Finn Wittrock) wzbudza podejrzenia Jimmy’ego (Evan Peters) odnośnie morderstw klauna.

Blood Bath 4x8 6.9

Niedawne zniknięcia w okolicy obozowiska wzbudzają podejrzenia Ethel (Kathy Bates), że to sprawka Elsy (Jessica Lange). Gloria (Frances Conroy) robi ostatnią próbę, by powstrzymać żądzę krwi Dandy’ego (Finn Wittrock).

Tupperware Party Massacre 4x9 7.1

W obliczu tragicznej straty, Jimmy (Evan Peters) zatapia się w pijackiej rozpaczy. Wróżba Maggie (Emma Roberts) popycha Dandy’ego (Finn Wittrock) do działania. Stanley (Denis O'Hare) i Elsa (Jessica Lange) namierzają bliźniaczki.

Orphans 4x10 7.2

Śmierć jednego z dziwolągów wywołuje u Pepper (Naomi Grossman) niepokojące zachowanie. Elsa (Jessica Lange) ujawnia historię gabinetu osobliwości. Desiree (Angela Bassett) zaczyna robić się podejrzliwa w stosunku do Maggie (Emma Roberts).

Magical Thinking 4x11 7.1

Elsa przygotowuje się do swojej przeprowadzki do Hollywood. Bliźniaczki zakochują się w komiwojażerze. Dell planuje ucieczkę znajdującego się w policyjnym areszcie Jimmy’ego.

Show Stoppers 4x12 7.0

Dandy przekazuje Bliźniaczkom niepokojącą informację na temat Chestera. Maggie przysięga, że dowiedzie swojej lojalności w stosunku do Jimmy’ego. Dziwolągi egzekwują swój surowy kodeks sprawiedliwości.

Curtain Call 4x13 7.1

Dziwolągi buntują się przeciwko nowemu kierownictwu. Dandy przygotowuje swój debiutancki występ. Elsa przybywa do Fabryki Snów.