Kraina wiecznego szczęścia 7.2

Akcja filmu rozgrywa się w małym amerykańskim miasteczku na początku lat 60-tych. Anthony Hopkins wciela się w rolę Teda Brautigana, obdarzonego niezwykłymi zdolnościami parapsychologicznymi samotnika.

Zgłoś naruszenie Trailer #1

Komentarze 5

lorelei 2014-06-26 7

"Ulotna radość dzieciństwa nigdy nie może być zaspokojona. – jak pisał Lovecraft – Dorosłość to piekło".

dariom 2012-01-12 8

Super filmik! – Pomaga przypomnieć sobie, co w życiu jest najważniejsze i żeby będąc dorosłym nie zapomnieć być choć trochę dzieckiem. Baaardzo polecam!!!!

Manna 2007-03-27 8

Kto nie widział, niech żałuje :) – Opis dystrybutora… Najwyraźniej pan dystrybutor filmu nie widział :) To jest film o marzeniach, wspomnieniach, przyjaźni, pierwszej, dziecięcej miłości i o "niskich ludziach" (określenie Stephena Kinga, którego książka posłużyła jako baza do scenariusza). O dziewczynie o "lwim sercu" (j.w.). Przy okazji dwie uwagi do obsady: 1. Mika Boorem gra Carol i Molly, to prawda. Tylko, że Gerber jest tylko Carol. Molly jest córką Carol, więc do końca nie wiadomo, czy też Gerber. Najprawdopodobniej nie. 2. "Sully w wieku 11 lat" – innego Sully’ego tam nie ma. Jest tylko jego pogrzeb :)
A film fantastyczny, moim zdaniem.

nathalie Manna 2007-07-14 10

Zgadzam się w stu procentach. To jest pozycja obowiązkowa :) Szczęśliwym trafem wpadła w moje ręce ta płyta dvd ;] Po prostu cudowny film, (z moim ulubionym Anthonym Hopkinsem). Cudo! :))

platyna11 Manna 2011-01-26 8

Trafiłem na ten film dzięki tutaj obecnym komentarzom za co bardzo dziękuje:)
Sama produkcja piękna, trochę baśniowa choć tak naprawdę prawdziwa aż do bólu – więcej takiego kina i aktorstwa!