Melinda Gordon, młoda mężatka prowadzi w miasteczku antykwariat. Kobieta odziedziczyła w spadku po babci niezwykły dar – widzi zmarłych i potrafi się z nimi komunikować. Pomaga więc zabłąkanym duszom rozwiązywać problemy, z którymi oni sami za życia, nie zdążyli sobie poradzić.
Odcinki 107 dodaj odcinek
Sezony
Melinda pomaga duchowi zmarłego nastolatka odszukać jego biologiczną matkę. Spotyka się z przybraną matką chłopca, od której dowiaduje się, że jego biologiczna matka nie chciała nigdy widzieć się ze swoim synem. Melinda, po spotkaniu z biologiczną matką chłopca, musi potwierdzić zapewnienia jej miłości do syna, aby jego dusza mogła zaznać spokoju w zaświatach.
Odwiedzając Jima, który po niegroźnym wypadku samochodowym znalazł się w szpitalu, Melinda spotyka młodą kobietę. Zmarła ona na skutek komplikacji podczas rutynowego zabiegu chirurgicznego. Melinda zgadza się pomóc kobiecie i ustalić dokładne przyczyny jej zgonu. Przy okazji zdobywa wyjątkowo ciekawe i bardzo istotne informacje.
Jim, mąż Melindy, zaczął odczuwać lęki. Melinda stwierdziła, że zaczął wyczuwać ducha człowieka, który spowodował wypadek motocyklowy. Dowiaduje się, że duch doprowadził ją przez Jima do rodziny zabitego w wypadku chłopca. Kiedy jej próby pogodzenia ducha z rodziną zabitego nie powiodą się, będzie musiała zadośćuczynić za nieznanego mężczyznę, aby ten pozostawił w spokoju Jima i zaznał spokoju w zaświatach.
Melinda pomaga duchowi zmarłej matki skontaktować się ze swoim nastoletnim synem za pomocą dźwięków wydawanych przez urządzenia elektroniczne. Melinda ma pewność, że specyficzne dźwięki, które usłyszała w radiu to próby porozumienia się ducha matki z synem. Próba interpretacji specyficznych dźwięków jest dla Jima i Melindy ogromnym wyzwaniem. Melinda musi się nauczyć układać przekaz matki chłopca w jasny przekaz, tylko wtedy dusza kobiety zazna spokój po śmierci.
Przyszły pan młody, tuż przed swoim ślubem, jest nawiedzany przez swoją niedoszłą żonę, która zginęła w drodze na ich ślub. Panna młoda podejrzewa, że jej przyszły mąż nadal kocha swoją dawną ukochaną i dlatego odczuwa jej bliskość. Melinda w trosce o szczęście młodej pary stara się wyjaśnić wszelkie sprawy z przeszłości, dając tym samym zmarłej kobiecie spokój wieczny.
Duch matki młodego boksera prosi Melindę o pomoc. Kobieta pragnie, by jej skłóceni syn i mąż pogodzili się. Chłopiec znienawidził ojca po tym, jak ten kazał mu uczestniczyć w zawodach, kiedy umierająca matka leżała w szpitalu.
Melinda pomaga duchowi pewnego znanego komika znaleźć odpowiedź na pytania związane z okolicznościami jego śmierci. Andrea, przyjaciółka głównej bohaterki, przygotowuje w jednym z klubów wieczór kabaretowy. Melinda spotyka tam grono martwych komików prowadzących własny kabaret. Dusza jednego z komików jest przepełniony żalem i smutkiem nie mogąc sobie przypomnieć co spowodowało jego śmierć. Melinda z pomocą innych duchów i żyjącej dziewczyny komika, próbuje ustalić przyczyny jego przedwczesnej śmierci tak aby mógł spokojnie odejść do świata umarłych.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…