Melinda Gordon, młoda mężatka prowadzi w miasteczku antykwariat. Kobieta odziedziczyła w spadku po babci niezwykły dar – widzi zmarłych i potrafi się z nimi komunikować. Pomaga więc zabłąkanym duszom rozwiązywać problemy, z którymi oni sami za życia, nie zdążyli sobie poradzić.
Odcinki 107 dodaj odcinek
Sezony
Nowi sąsiedzi Meliny i Jim’ego dziwnie się zachowują, zabijają okna deskami i sprawiają wrażenie chorych psychicznie. Gdy Melinda dostrzega ducha prześladującego nowych sąsiadów postanawia im pomóc. Z rozmowy z agresywnym duchem Melinda dowiaduje się, że szuka on zemsty na jej sąsiadach za sprawy z przeszłości. Melinda chce jednak wysłuchać również sąsiadów, szukając polubownego rozwiązania sprawy. Okazuje się jednak, że sprawy są bardziej skomplikowane i zupełnie inne niż się na pozór wydają…
Duch zmarłego więźnia szuka pomocy Melindy w odnalezieniu bardzo ważnych dokumentów. Dzięki nim chce pomóc swojej córce sprzedać cenne obrazy. Córka ducha nie chce mieć nic wspólnego ze swoim ojcem, którego praktycznie nie znała. Melinda musi pośredniczyć w trudnych kontaktach pomiędzy nimi.
Do Meliny po wielu latach powraca pierwszy duch z jakim rozmawiała. Melinda miała 8 lat kiedy okazało się, że posiada ten niesamowity dar. Spotkania z duchami miały ogromny wpływ na jej relacje z matką, która nie mogła zrozumieć dziwnego zachowania swojej córki w dzieciństwie. Gdy ta jest już starsza i nauczyła się wykorzystywać w słusznej sprawie swoje paranormalne zdolności jest w stanie pomóc swoim rodzicom zaznać spokoju wiecznego, najpierw musi jednak pogodzić się ze swoją matką, wyjaśniając wszystkie sprawy z przeszłości.
Duch przyjaciela Andrei w stanie śmierci klinicznej zaczyna ją prześladować. Stara się przekazać wskazówki gdzie jest jego, zaginiony podczas wycieczki, brat. Aby dowiedzieć się dokładnie w którym miejscu znajduje się chłopak, Melinda musi przekonać lekarzy aby utrzymali człowieka, z którego duchem się kontaktuje, w stanie śmierci klinicznej.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…