Melinda Gordon, młoda mężatka prowadzi w miasteczku antykwariat. Kobieta odziedziczyła w spadku po babci niezwykły dar – widzi zmarłych i potrafi się z nimi komunikować. Pomaga więc zabłąkanym duszom rozwiązywać problemy, z którymi oni sami za życia, nie zdążyli sobie poradzić.
Odcinki 107 dodaj odcinek
Sezony
Gdy wybucha pożar w Rockland University, Jim ratuje młodego profesora psychologii, Eliego, który jest bliski śmierci. Melinda zaprzyjaźnia się z nim i wkrótce zdaje sobie sprawę, że jest on obdarzony takimi samymi niezwykłymi umiejętnościami jak ona.
Matt, przyjaciel Jima, wraca ze służby wojskowej w Iraku, gdzie zginęli wszyscy jego koledzy z jednostki. Mężczyzna cierpi na zanik pamięci. Melinda stara się za wszelką cenę skontaktować z jego towarzyszami, aby pomóc mu odzyskać pamięć.
Melinda (Jennifer Love Hewitt) musi zmierzyć się z poważnymi zmianami zachodzącymi w jej życiu. Próbuje pomóc duchowi nastolatki, jednak smutek i żal po stracie Jima (David Conrad) osłabiają jej nadprzyrodzone zdolności.
Melinda ma problem z duchem o imieniu Tammy. Kobieta była maltretowana przez męża, dlatego chce, by Melinda pomogła nowej partnerce jej męża, którą spotkał ten sam los. Bohaterka naraża się na niebezpieczeństwo, próbując zapobiec tragedii.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…