Another Gay Movie 2006

Czterech młodych homoseksualistów za wszelką cenę chce przeżyć swój pierwszy stosunek seksualny. Zbliża się dzień ukończenia szkoły i impreza u lesbijki Muffler. W dniu po imprezie chłopcy podejmują zobowiązanie, że przeżyją swój pierwszy seks do końca lata. Każdy ma kogoś na oku, ale czy im się uda osiągnąć zamierzony cel?

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Zdjęcia Zobacz wszystkie 11 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Michael Carbonaro
jako Andy Wilson
Jonah Blechman
jako Nico
Jonathan Chase
jako Jarod
Mitch Morris
jako Griff
Ashlie Atkinson
jako Muffler
Scott Thompson
jako Pan Wilson
Graham Norton
jako Pan Puckov
Stephanie McVay
jako Bonnie
John Epperson
jako Pani Wilson
James Getzlaff
jako Beau
Darryl Stephens
jako Anioł
Richard Hatch
jako On sam

Fabuła

Czterech młodych homoseksualistów za wszelką cenę chce przeżyć swój pierwszy stosunek seksualny. Zbliża się dzień ukończenia szkoły i impreza u lesbijki Muffler. W dniu po imprezie chłopcy podejmują zobowiązanie, że przeżyją swój pierwszy seks do końca lata. Każdy ma kogoś na oku, ale czy im się uda osiągnąć zamierzony cel? Trikster

Gatunek
Komedia

Szczegóły

Premiera
2006-04-28 (świat)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
92 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 9

Avatar square 200x200

Maciek_Przybyszewski 2011-04-22 2

American Pie w wersji quuer? – kolejny film, na który szkoda czasu – Nie śmieszy, a odrzuca nie wybrednością gagów. Scenariusz bez sensu. To, że jest o gejach i lesbijakch nie przeszkadza mi, ale wykonanie poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Earendel 2006-11-12

Nihil novi – Film jest przeróbką scenariusza pierwszej części "American Pie" (ale dostrzec tam można i inne nawiązania) tyle tylko, że bohaterowie są gejami i lesbijkami (przeróbka Stifflera jest obleśną lesbijką). Film może zniesmaczyć, tak więc nie radzę go oglądać osobom, których obrzydza seks gejowski i wszelkie z nim skojarzenia. Do tego filmu należy podejść z OLBRZYMIM DYSTANSEM.

Zobacz wszystkie 7 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
Kemp Earendel 2006-12-03 1

Rzeczywiscie zniesmacza, wytrzymalem 15 minut. U mnie 1/10, nie polecam.

mysza_007 Earendel 2008-02-14

mogliby zrobić taki film tylko , ze o samych lesbijkach- to bym chętnie obejrzał :P

HeRr Earendel 2008-02-14

Polecam soft-les erotyki ze szkolną fabułą ;)

mysza_007 Earendel 2008-02-15

to ja normalnie polecam serię "viv thomas" – naprawdę konkret :P:P:P
w bearshare jest

Anonimowy Earendel 2008-11-16

Oglądnąłem bardziej dokładnie i powiem szczerze, że film mnie zniesmaczył i wykrzywił. Sex jest tu ukazany w sposób perwersyjny, przedstawione są różnorakie zboczenia, wypaczenia… Oglądając ten film widz (hetero) zapewne myśli, że każdy gej w taki sposób uprawia miłość z drugą osobą, potem się nie dziwię, że mają o nich takie a nie inne zdanie i patrzą na nich z odrazą. Miłość gejowska czy też les jest równie czuła i piękna jak heterycka. Dużo jest śmiałych scen erotycznych tych właśnie niesmacznych nie mających odzwierciedlenia w prawdziwej gejowskiej miłości. Nie polecam filmu nikomu a tym bardziej konserwatywnym ludziom. Ciekawostką może być tutaj rola Jonaha Blechmana. To już jego kolejna rola homoseksualisty (wcześniej zagrał Artura Gayle’a w “Chłopięcym świecie” u boku Leonardo Di Caprio). Humor – jeśli to tak można nazwać – jest bardzo pieprzny.

Morien Earendel 2009-01-30 2

Całkowita racja. Uwielbiam filmy LGBT – jak oglądam coś "zwykłego" to rodzina wybałusza oczy ze zdziwienia. Lubię też pieprzny humor i ciężko mnie zniesmaczyć. Temu filmowi się to udało. Za to dostaje jedną gwiazdkę.
Drugą dam za postać Angela, choć tak naprawdę nie wiem, czy ten film zasługuje na aż tyle. Nawet jeśli zważyć na moje zwykle liberalne oceny.

Hessus666 Earendel 2010-10-31 3

Najbardziej obrzydliwy film jaki do tej pory widziałem ale takie były zamierzenia scenarzystów i reżysera. Niestety ze względu na sceny, gdzie chłopaki ostro pedałują nie da się go w całości obejrzeć. Ja podczas pikantnych scen żeby się nie porzygać musiałem przełączać akcję o kilka minut do dalszych scen. Za oryginalność i całokształt chociaż film zdecydowanie mi się nie podobał daję ocenę 3/10

Współtworzą