Pokojówki z Beverly Hills 7.2

Wśród bogatej społeczności dochodzi do tajemniczej zbrodni. Młoda kobieta pracująca jako pomoc domowa usytuowanej rodziny zostaje zamordowana na przyjęciu. Podejrzany szybko zostaje zatrzymany, ale jego matka nie wierzy w jego winę. Decyduje się wkroczyć do zamożnej enklawy, aby znaleźć prawdziwego mordercę. Zostaje zatrudniona jako pokojówka i zaczyna na własną rękę prowadzić śledztwo, zaprzyjaźniając się z pracodawcami i koleżankami po fachu zabitej dziewczyny.

Odcinki

Sezony

Morderstwo w Beverly Hills 1x1 8.0

Lifetime 13-06-24 (USA), Fox Life 14-02-16 (Polska)

Pracujące w zamożnych domach Beverly Hills kobiety zwracają się nawzajem po wsparcie, gdy ich przyjaciółka i koleżanka po fachu, pokojówka Flora (Paula Garces) zostaje brutalnie zamordowana w domu swoich pracodawców, Evelyn i Adriana Powellów (Rebecca Wisocky i Tom Irwin), podczas jednej z największych imprez towarzyskich roku. Tymczasem nowo przybyła Marisol (Ana Ortiz) zostaje zatrudniona do sprzątania domu Taylor i Michaela Stappordów (Brianna Brown i Brett Cullen), nowożeńców ze skomplikowaną historią miłosną. Jednak Marisol ma ukryte motywy i gdy ktoś, kogo kocha zostaje wmieszany w morderstwo Flory, udaje się tam pod przykrywką, by dowiedzieć się prawdy.

Nakrywanie do stołu 1x2 9.0

Lifetime 13-07-01 (USA)

Plany Valentiny, by zbliżyć się do Remiego nadal irytują Zoilę. Rosie ma dylemat, gdy Spence oskarża Peri o zdradę. Carmen wykorzystuje fakt, iż Alejandro i Odessa są poza domem, ku rozczarowaniu Sama. Marisol stara się wymyślić sposób, aby spędzać więcej czasu w domu Powellów.

Wymazywanie przeszłości 1x3

Lifetime 13-07-08 (USA)

Gdy była żona Michaela, Olivia, strzela bombę na temat przeszłości Taylor, Marisol pomaga Taylor się pozbierać. Adrian usiłuje pocieszać swojego nowo rozwiedzionego przyjaciela w jedyny znany sobie sposób, ku niezadowoleniu Evelyn. Bez wiedzy Zoili, Valentina i Genevieve łączą siły, chcąc przekonać Remiego, by widział w Valentinie kogoś więcej niż tylko przyjaciółkę. Spence proponuje pomóc Rosie, a ta zastanawia się jaki on ma w tym interes. Carmen w końcu udaje się umówić na spotkanie z ważnym producentem muzycznym i potrzebuje pomocy Sama w zrobieniu dobrego wrażenia.

Ścielenie łóżka 1x4

Lifetime 13-07-15 (USA)

Przyjazd brata Genevieve, Henriego, komplikuje sprawy dla Zoili, której serce złamał lata temu. Rosie przyrzeka pomóc Spence’owi z jego małżeństwem. Napięcia pomiędzy Carmen i Odessą sięgają zenitu, gdy Alejandro pozwala Carmen zostać gościem na przyjęciu, którego jest gospodarzem, podczas gdy Odessa musi przejąć obowiązki Carmen. Marisol proponuje swój udział w organizacji przyjęcia charytatywnego w domu Powellów, chcąc dowiedzieć się więcej na temat zamordowania Flory.

Wyrzucanie śmieci 1x5

Lifetime 13-07-22 (USA)

W domu Alejandra pojawia się ktoś z przeszłości Carmen. Valentina usiłuje trzymać swoje emocje na wodzy po tym, jak poznaje nową „przyjaciółkę” Remiego. Brak bliskości w relacjach Marisol z jej synem Eddiem staje się oczywisty, gdy na światło dzienne wychodzą nowe informacje na temat Flory. Peri jest przekonana, że Spence ma romans i stara się przekupić Rosie, by ta ujawniła imię rywalki. Evelyn i Adrian świętują bardzo ważne urodziny.

Wyprowadzanie psa 1x6

Lifetime 13-07-29 (USA)

Genevieve popada w tarapaty finansowe, co stawia pracę Zoili pod znakiem zapytania. Marisol dokonuje ważnego odkrycia w domu Powellów. Między Rosie i Spencem robi się gorąco. Carmen robi się zazdrosna, gdy Sam zaczyna umawiać się na randki. Valentina martwi się o zmienne zachowanie Remiego.

Odbieranie wiadomości 1x7

Lifetime 13-08-05 (USA)

Marisol ryzykuje zdemaskowaniem swojej przykrywki, gdy była studentka rozpoznaje ją w obecności Rosie. Valentina odkrywa przyczynę zmiennych nastrojów Remiego i niechętnie zwraca się do Zoili o pomoc. Carmen i Sam nie są zgodni w paru istotnych kwestiach w ich związku.

Tęsknota za dzieckiem 1x8

Lifetime 13-08-12 (USA)

Genevieve okłamuje swojego nowego chłopaka co do swojego wieku, ku wielkiemu rozczarowaniu Zoili. Rosie zaczyna pracować u Powellów. Carmen dowiaduje się, że Odessa coś ukrywa. Marisol udaje się z Taylor do kliniki płodności

Smażenie jajecznicy 1x9

Lifetime 13-08-19 (USA)

Evelyn szantażuje Rosie, aby móc spędzać więcej czasu z małym Tuckerem. Zoila się denerwuje, gdy Genevieve przedstawia jej interesującą propozycję dla Valentiny. Marisol odkrywa nowe informacje na temat Flory i robi się podejrzliwa w stosunku do Michaela. Carmen martwi się reakcją Alejandra na chorobę Odessy.

Wieszanie zasłon 1x10

Valentina martwi się, że Remi ją znienawidzi, gdy wróci do domu po odwyku. Rosie chce, by Spence bronił jej honoru po tym, jak Adrian składa jej niedwuznaczną propozycję. Marisol dowiaduje się, że jej syn został przyłapany na nielegalnej działalności. Carmen ma problem z oddaniem przysługi Alejandrowi. Taylor i Michael mają ekscytujące nowiny.

Opróżnianie szafy 1x11

Alejandro i Carmen mają odmienne zdanie na temat jego nowego związku. Marisol coraz bardziej dochodzi do prawdy, w miarę jak Taylor i Michael robią się podejrzliwi co do jej prawdziwych zamiarów. Rosie porządkuje poważny bałagan narobiony przez Peri. Philippe i Genevieve zbliżają się do siebie, ale Zoila nie kupuje faktu, iż ten rzekomo przestał być kobieciarzem.

Wywabianie krwi 1x12

Marisol naraża się na niebezpieczeństwo, dokopując się coraz bardziej do prawdy na temat zamordowania Flory. Peri bardzo się stara, żeby Rosie jej wybaczyła. Carmen odnawia swój związek z Samem po tym, jak widzi jak samotny jest Alejandro, pomimo swojej sławy. Zoila nadal nie aprobuje związku Genevieve i Philippa. Remi podejmuje ważną decyzję, co stawia Valentinę w trudnym położeniu.