Strażnicy Galaktyki 7.5

Piątka awanturników musi stawić czoła międzygwiezdnemu tyranowi, hordom jego żołnierzy i kosmicznym piratom, a wszystko to przez niewielki artefakt, mogący niszczyć światy.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #2

Komentarze 29

Chemas 2018-12-26 6

Bardzo efektowne kino, ale niekoniecznie efektywne. efekty i ogólnie różne pomysły robią wrażenie. Niestety scenariusz słaby, aktorstwo przeciętne. Podsumowując, jak dla mnie, to GW dla ubogich. Nie powiem jednak, że nie wciąga. Obejrzeć można

Ziomaletto 2018-02-21 5

Do momentu z tańcem w finałowej bitwie byłem skłonny dać 7. Ale… No w mordę, poważnie Marvel? Co następne – T-800 śpiewający arię dla odwrócenia uwagi?

bizarre 2016-09-21 7

Jeden z najlepszych filmów Marvela. To takie odnowione Gwiezdne wojny i muszę przyznać, że raczej wszystko się tu udało. Przede wszystkim czuć przygodę i nie ma rzeczy, które na pierwszy rzut oka denerwują. Fajna ekipa bohaterów – protagonista, którego bardzo łatwo polubić, Drax grany przez Bautistę, który serio zaskoczył mnie tym, że nawet potrafi grać, a do tego Groot. Bardzo rzuca się w oczy, że przy tworzeniu tej drużyny została wykorzystana sprawdzona starwarsowa formuła i postacie wymyślone przez Lucasa mają tu swoje odpowiedniki (Quill – Luke + Han Solo, Groot – R2D2, Rocket – C3PO, Drax – Chewbacca, Gamora – Leia). Mimo tego jak mocno to widać, to w ogóle nie przeszkadza. Niezły humor i szybka akcja nie dają się nudzić. Kawałek rozrywki na dobrym poziomie.

7/10

miotacz_onucowy 2015-03-03 9

Doskonały – Długo nie przekonywał i pociągał mnie ten film, w którym jedna z głównych ról "grał" szop a inną jakiś tam "drewniak". W końcu zdecydowałem się na seans i ….nie żałuję. Tak perfekcyjnej realizacji nie widziałem od projekcji Avengers. Postacie szopa i drewniaka są tak wyraziste w zachowaniu i graficznym wykonaniu, że w czasie oglądania przez myśl nie przejdzie, że nie są to prawdziwe postacie.
Perfekcja wykonania, tempo akcji, humor i świetna gra aktorska sprawia, ze na dwie godziny zapomina o "bożym świecie".

matt2 2015-02-06 7

7/10 -dobry – Nie jestem ekspertem świata marvela i nie znam tych bohaterów. Więc ich poczynania mi nie imponowały. Historia opowiedziana jest też taka… by film SF był SF. Różne rasy, planety i jeden taki zły co chce wszystko rozwalić. Jednak Klimat tego filmu nadrabia wszystko. Muzyka, taniec(!), humor, fenomenalna polska ścieżka dźwiękowa (dubbing). Polecam właśnie w tej wersji. Po prostu dobry film.