Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Shirley MacLaine |
7,6
|
|
Joe Burns
(asystent)
|
||
Susan Carpenter
(asystent)
|
||
Michael G. Jefferson
(asystent)
|
||
Christian Clarke
(asystent)
|
||
Dan Katzman
(asystent) (Los Angeles)
|
||
Shea Rowan
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David Ciminello | ||
Producenci | Ocena | |
David Kirkpatrick
producent
|
||
Joe Burns
współproducent
|
||
Andrew L. Carey
współproducent
|
||
David Ciminello
współproducent
|
||
Robert Leveen
współproducent
|
||
Andrew J. Sacks
współproducent
|
||
Ivan Gulas
producent wykonawczy
|
||
Jonathan King
producent wykonawczy
|
||
Jim Lotfi
producent wykonawczy
|
||
Doug Mankoff
producent wykonawczy
|
||
Julia Palau
producent wykonawczy
|
||
Jamie Beardsley
kierownik produkcji
|
||
James Holt
nadzorca postprodukcji
|
||
Jim Lotfi
kierownik produkcji
|
||
Andrew J. Sacks
nadzorca produkcji
|
||
Kurt Bonney
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Alyce Fahsholtz
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Alex D. Linz
Bruno Battaglia
|
||
Shirley MacLaine
Helen
|
7,6
|
|
Gary Sinise
Dino Battaglia
|
7,4
|
|
Kathy Bates
Matka przełożona
|
7,3
|
|
Joey Lauren Adams
Donna Marie
|
||
Jennifer Tilly
Dolores
|
6,9
|
|
Brett Butler
Siostra Della Rosa
|
||
Bing Putney
Bernard
|
||
Gwen Verdon | ||
Monica Hewes
Claudia
|
||
Juliet Cesario
Pielęgniarka
|
||
Dylan Hubbard
Signorelli
|
||
Mark Joy
Benny
|
||
Lainie Kazan
Siostra Mary Shirley
|
||
Patt Noday
Fotograf prasowy
|
||
Joanne Pankow
Siostra Consolata
|
||
Catherine Sewell
Pobożny protestant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jan Kiesser | ||
W.C. 'Chunky' Huse
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Chris Boardman |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Natasha Landau | ||
Yvonne R. Fraser
(asystent)
|
||
Gloria Glynn
(nadzorca garderoby)
|
||
David Kratzer | ||
Gina Lombardino
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Bonnie Koehler | ||
Lynn Leonhard
(asystent)
|
||
Pam Sharp
(asystent)
|
||
David Smith
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Roy Bryson
główny stylista
|
||
Pamela Priest
główny stylista
|
||
Benjamin Robin
charakteryzator osobisty
|
||
Cecilia Verardi
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Burton Rencher
scenograf
|
||
Linwood Taylor
dyrektor artystyczny
|
||
Valerie Fann
dekorator wnętrz
|
||
C. Scott Baker
projektant wnętrz
|
||
David Baker-Fahey
stolarz
|
||
Russ W. Cline
stolarz
|
||
Coque Collins
stolarz
|
||
Alex Ferguson
rekwizytor
|
||
Greg Finnin
główny rekwizytor
|
||
Kevin Hardison
projektant wnętrz
|
||
Tim Hunley
malarz
|
||
Russell Jones
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Richard Forest Kern
stolarz
|
||
Patrick King
rekwizytor
|
||
James Martishuis
stolarz
|
||
Tim Pope
główny konstruktor dekoracji
|
||
Bob Smith
rekwizytor
|
||
Franklin H. Spears
stolarz
|
||
Allen Tranbarger
malarz
|
||
Richard Waldrop
główny rekwizytor
|
||
J. Brad Watson
rekwizytor
|
||
Doug White
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Ralph Woollaston
główny architekt
|
||
Bobbie Young
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Troy Allen
montaż dialogów
|
||
Joe Barnett
mikser ponownego nagrania
|
||
Dorian Cheah
mikser ponownego nagrania
|
||
Louis Creveling
montaż dialogów
|
||
Jed M. Dodge
montaż dialogów
|
||
Lisle Engle
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alan Freedman
mikser postsynchronu
|
||
Robert Getty
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Danielle Ghent
montaż dialogów
|
||
David Grant
montaż dialogów
|
||
Dean Hovey
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Robert Jackson
montaż dialogów
|
||
C.W. Jones
mikser imitacji
|
||
Craig Jurkiewicz
montaż imitacji
|
||
Ossama Khuluki
imitator dźwięku
|
||
Michael Mullane
montaż efektów dźwiękowych
|
||
David M. Roberts
mikrofoniarz
|
||
John Ross
mikser ponownego nagrania
|
||
Susan Shin
nadzorca postsynchronu
|
||
Anne Slack
montaż dźwięku
|
||
Roland N. Thai
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jonathan Wareham
montaż dźwięku
|
||
Richard F.W. Davis
montaż muzyki
|
||
Randy Gerston
nadzorca muzyki
|
||
Steve Mccroskey
montaż muzyki
|
||
Sharon Smith
montaż muzyki
|
||
Anthony Cargioli
okablowanie
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Hill
technik
|
||
Michael Schorr
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Julie Lichter
dobór obsady
|
||
David Altenau
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Adam Howard
nadzorca efektów wizualnych
|
||
David Taritero
producent efektów wizualnych
|
||
Andrew Tucker
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Chris Waegner
efekty cyfrowe
|
||
John Copeman
koordynator kaskaderów
|
||
Tripp Green
kaskader
|
||
Ramsey Scott
kaskader
|
||
Lou Barlia
operator kamery
|
||
Patrick Borowiak
operator kamery (asystent)
|
||
Jim Bridges
fotosista
|
||
Chris Dambra
elektryk
|
||
Frank P. Flynn
operator kamery
|
||
Frank Godwin
operator kamery (asystent)
|
||
Troy Muhammed
elektryk
|
||
Aaron Pazanti
operator kamery
|
||
Derek Smith
operator kamery (asystent)
|
||
Greg Taylor
elektryk
|
||
James Tomaro
oświetlenie
|
||
Tim Vollers
elektryk
|
||
Maxine Benson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Sandy Collister
księgowy (asystent)
|
||
Jolly Dale
księgowy produkcji
|
||
Bass Hampton
dokumentacja scenograficzna
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…