Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Camille Delamarre |
3,5
|
|
Sean Dwyer
(asystent)
|
||
Pierre Magny
(asystent)
|
||
Stephane Moreno-Carpio
(asystent)
|
||
Thomas Parkinson
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Luc Besson |
7,5
|
|
Bibi Naceri |
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Claude Léger
producent
|
||
Jonathan Vanger
producent
|
||
Ginette Guillard
kierownik produkcji
|
||
Luc Besson
producent
|
7,5
|
|
Matt Alvarez
producent wykonawczy
|
||
Henri Deneubourg
producent wykonawczy
|
||
Ryan Kavanaugh
producent wykonawczy
|
||
Tucker Tooley
producent wykonawczy
|
||
Matthieu Bled
kierownik postprodukcji
|
||
Henri Deneubourg
kierownik produkcji
|
||
Elodie Glain
kierownik postprodukcji
|
||
Sam Logan Khaleghi
kierownik produkcji (Detroit)
|
||
Lucio Tomaro
nadzorca produkcji (Detroit)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Paul Walker
Damien Collier
|
8,0
|
|
David Belle
Lino
|
7,1
|
|
RZA
Tremaine Alexander
|
||
Gouchy Boy
K2
|
7,0
|
|
Catalina Denis
Lola
|
5,5
|
|
Ayisha Issa
Rayzah
|
6,0
|
|
Carlo Rota
George "Grek"
|
||
Andreas Apergis
Berringer
|
||
Richard Zeman
Mjr Reno
|
||
Robert Maillet
Yeti
|
||
Bruce Ramsay
Burmistrz
|
5,0
|
|
Frank Fontaine
Dziadek
|
||
Chimwemwe Miller
Księgowy
|
||
Andy Bradshaw
Roy
|
||
Ryan Trudeau
Floyd
|
||
Ron Lea
Porucznik
|
||
Carolina Bartczak
Clara, pielęgniarka
|
||
Danny Blanco Hall
Bill, biznesmen
|
||
Bruce Dinsmore
Biznesmen
|
||
Annie Li Meng Tong
Gorąca dziewczyna
|
||
Jade Hassouné
Peter
|
||
Anatoly Zinoviev
Niemowa
|
||
David McKeown
Strażnik w więziennym vanie
|
||
Marc-André Boulanger
T-Rex
|
||
Kwasi Songui
Duży Cecil
|
||
Abdul Ayoola
Policjant przy komputerze
|
||
Samuel Platel
Bandzior przy wejściu
|
||
Normand Roy
Bijący strażnik więzienny
|
||
Joe Zanetti
Technik w centrum narkotyków
|
||
Clauter Alexandre
Bandzior na rogu
|
||
Mizinga Mwinga
Gliniarz
|
6,0
|
|
Djibril Toure
Dzieciak przed TV
|
||
Tristan D. Lalla
Bandyta
|
||
Mark Camacho
Biznesmen
|
||
Holden Wong
Chiński ojciec
|
||
Alan Fawcett
Starszy wojskowy
|
||
Simon Therrien
Młodszy wojskowy
|
||
Raphael Grosz-Harvey
Młody rekrut w ratuszu
|
||
Victor Cornfoot
Kapitan w ratuszu
|
||
Kalinka Petrie
Asystentka burmistrza
|
||
Sean Lu
Cheng
|
||
Hazgary Colin
Gangster na krześle ogrodowym
|
||
Matt Lacas
Strażnik
|
||
Rodney Alexandre
Uśmiechnięty bandyta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Geoff Meech
Bandyta od K2 (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Barry
Gracz w kości (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lexie Kendrick
Dziennikarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Christophe Collette |
6,0
|
|
David Dinel
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jean-Francois Gingras
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Trevor Morris |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Julia Patkos | ||
Montaż | Ocena | |
Carlo Rizzo |
7,0
|
|
Arthur Tarnowski | ||
Muzyka | Ocena | |
Gisèle Gérard-Tolini
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Corald Giroux
nadzorca stylizacji
|
||
Gaétan Landry
główny stylista
|
||
Julie Mignot
charakteryzator
|
||
Joan Patricia Parris
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jean-Andre Carriere
scenograf
|
8,0
|
|
Louisa Schabas
dekorator wnętrz
|
||
Eric Gandois
scenopis obrazkowy
|
||
Jose Holder
scenopis obrazkowy
|
||
Maurice Roy
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jérémy Babinet
montaż imitacji
|
||
Kevin Belen
mikser postsynchronu
|
||
Matthieu Choux
mikser postsynchronu
|
||
Don Cohen
dźwięk
|
||
Matthieu Dallaporta
mikser ponownego nagrania
|
||
Dominic Despins
dźwięk
|
||
Frederic Dubois
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
François Fayard
montaż dźwięku
|
||
Marie-Claude Gagné
dźwięk
|
||
Loïc Gourbe
operator dźwięku
|
||
Thierry Hoffmann
mikrofoniarz
|
||
François Lepeuple
imitator dźwięku
|
||
Didier Lozahic
dźwięk
|
||
François Arbour
mikser muzyki
|
||
Jean-Sébastien Giard
nadzorca muzyki
|
||
Samuel Potin
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Ryal Cosgrove
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Andy Antoine
efekty specjalne
|
||
Marc Reichel
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Raphaël Kourilsky
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Martin Lipmann
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Nick Alachiotis
kaskader
|
||
Nancy Bouchard
kierowca kaskader
|
||
Bobby Brown
kaskader
|
||
Stéphane Byl
kierowca kaskader
|
||
Alexandre Cadieux
koordynator kaskaderów
|
7,0
|
|
Jason Cavalier
kaskader
|
||
Mike Chute
kierowca kaskader
|
||
John-sebastien Cote
kierowca kaskader
|
||
John-sebastien Cote
kaskader
|
||
Stéphane Dargis
kaskader
|
||
Alex Soldatov
kaskader
|
||
Felix Famelart
kaskader
|
||
Jean Frenette
kaskader
|
||
Brian Hogan
kaskader
|
||
Jason Hsu
kaskader
|
||
Patrick Kerton
kaskader
|
||
Jean-Francois Lachapelle
kaskader
|
||
Dennis Lafond
kaskader
|
||
Geoff Meech
kaskader
|
||
Alain Moussi
kaskader
|
||
Bas Reitsma
kierowca kaskader
|
||
David Rigby
kierowca kaskader
|
||
Jonathan Rooney
kaskader
|
||
Vincent Rother
kaskader
|
||
Sébastien Rouleau
kaskader
|
||
Maxime Savaria
kaskader
|
||
Peter Seaborn
kaskader
|
||
Jerome Auliac
zecer
|
||
Kevin Berger
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Olivier Blanchet
zecer
|
||
Matthieu Chatelier
zecer
|
||
Simon Descamps
producent efektów wizualnych
|
||
Christophe Duflaut
zecer
|
||
Sébastien Fauchère
zecer
|
||
Gilles Giordan
zecer
|
||
Sergeï Lourié
główny zecer
|
||
Sidonie Moulart
zecer
|
||
Niranjan Siva
zecer
|
||
Philippe Bossé
fotosista
|
||
François Legris
oświetlenie
|
||
Sébastien Raymond
fotosista
|
||
Martin Brisebois
dubler: Paul Walker
|
||
Matt Lacas
dubler: David Belle
|
||
Mike Joseph
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…