Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie 6.3

Kylo Ren odnajduje sekretną planetę Sithów i ukrywającego się na niej imperatora Palpatine, który w zamian za zabicie Rey ofiarowuje mu flotę niszczycieli. Gdy wieść o tym dociera do rebeliantów Rey, Poe, Finn, Chewbacca i C3-PO wyruszają by odszukać mapę, mogącą doprowadzić ich do ukrytej planety. Nadchodzi więc czas ostatecznej rozgrywki i odkrycia sekretów sprzed lat.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #3 (finałowy)

Komentarze 10

lukas403 4

Chaos goni chaos, szczególnie w pierwszej połowie filmu. Tak jakby na siłę było zrobione to zakończenie trylogii. Rycerze Zakonu REN nic nie pokazali.
I jeszcze ta ŻAŁOŚNIE romantyczna końcówka.
Słabe to i tyle.
Cały czas mam nadzieję, że Lucas i Disney pomyślą nad wyreżyserowaniem drugiego starcia między Obi Łanem a Vaderem, gdzi ciemna strona mocy odnosi zdecydowane zwycięstwo, późniejszy mistrz Lukea musi uciekać okryty hańbą a Jedi są ścigani przez Dartha Vadera i bezlitośnie eliminowani .

pajki_filmaniak 7

z takim lekkim smutkiem oglądałem z powodu ostatniej części cóż szkoda….a film dobry polecam

Sylvanas 9

Szkoda że nie wykorzystano zamiany stron, byłyby kolejne trzy części :D

Bercik022 3

To chyba będzie ostatni film jako ta cała saga, trochę smutne jest to jak bez większego rozpoznania i zaplanowania wszystko zostało w Disneyu zrobione. Jestem też w szoku ile recenzji jest podobnych do twojej, ale jednak najbardziej podziwiam tych, którzy starają się bronić widowiska jak mogą i za cholerę im to w recenzjach nie wychodzi xD (sam tak miałem przy okazja BvS) czasami się jednak po prostu nie da.

Asmodeusz 7

Jako fantastyka film nie jest zły, ale brak mu magi oryginalnej trylogii widać, że J.J. Abrams nie wiedział co ma zrobić po masakrze jakiej dokonał jego poprzednik i poszedł na łatwiznę, a szkoda bo czekałem na pojedynek Luka ze Snorkiem