Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Bill Forsyth | ||
Jonathan Benson
(asystent)
|
||
Karen L. Thorson
(asystent)
|
||
Ahmed Hatimi
(asystent) (Maroko)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Bill Forsyth | ||
Producenci | Ocena | |
Robert F. Colesberry
producent
|
||
Steve Norris
współproducent
|
||
David Puttnam
producent
|
||
Zakaria Alaoui
kierownik produkcji
|
||
William S. Beasley
kierownik produkcji
|
||
Tom Razzano
kierownik produkcji
|
||
Mary Richards
kierownik produkcji
|
||
Karen L. Thorson
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Robin Williams
Hector
|
7,6
|
|
John Turturro
Lucinnius
|
7,4
|
|
Anna Galiena
Beatrice
|
||
Vincent D'Onofrio
Ksiądz
|
7,2
|
|
Hector Elizondo
Dom Paulo
|
7,3
|
|
Lorraine Bracco
Anna
|
6,0
|
|
Lindsay Crouse
Janet
|
||
Bill Nighy
Julian
|
7,8
|
|
Robert Carlyle
Prehistoryczny szaman
|
7,4
|
|
Simon McBurney
Hermes
|
6,5
|
|
William H. Macy
Boris
|
7,4
|
|
Jonathan Hyde
Francisco
|
||
Ewan McGregor
Alvarez
|
7,9
|
|
Donald Sumpter
Salgedo
|
7,0
|
|
Maudie Johnson
Dziewczynka
|
||
Max Johnson
Chłopiec
|
||
Eoin McCarthy
Przywódca
|
||
Irvine Allen
Najeźdźca
|
||
Iain Andrew
Najeźdźca
|
||
Robert Cavanah
Najeźdźca
|
5,0
|
|
Tony Curran
Najeźdźca
|
||
Andrew Flanagan
Najeźdźca
|
||
Seamus Gubbins
Najeźdźca
|
||
Iain McAleese
Najeźdźca
|
||
David McGowan
Najeźdźca
|
||
Gavin Mitchell
Najeźdźca
|
||
Michael Nardone
Najeźdźca
|
||
Kelly Hunter
Deirdre
|
||
Brian O'Malley
Najeźdźca
|
||
Paul Riley
Najeźdźca
|
||
Grace Mahlaba
Thalia
|
||
Danny Kanaber
Gallus
|
||
Jim Hooper
Niewolnik Juliena
|
||
Robin Hooper | ||
Vivienne Ritchie
Delmia
|
||
David Morrissey
Człowiek Cypriona
|
||
Andrew Tiernan
Człowiek Cypriona
|
7,0
|
|
Laurance Rudic
Selus
|
||
Mark Long
Niewolnik
|
||
Rouchdi Mohamed
Mężczyzna u Cypriona
|
||
Hassan Mekkiat
Mężczyzna u Cypriona
|
||
Simon Clark
Mężczyzna w łaźni
|
||
Sam Guttman
Mężczyzna w łaźni
|
||
Dave Jones | ||
Winnie Watts
Zakonnica
|
||
Gemma Francés
Dziewczynka w wozie
|
||
Finlay Welsh
Peelee
|
||
Andrew Charleson
Kierowca wozu
|
||
Matteo Mazetti Di Pietralata
Syn Beatrice
|
||
Maria Mazetti Di Pietralata
Córka Beatrice
|
||
Elena Salvoni
Matka Beatrice
|
||
Paul Higgins
Żołnierz
|
||
John Surman
Żołnierz
|
||
Conrad Asquith
Oficer
|
||
Zoot Lynman
Dziedzic
|
||
George Dillon
Peter
|
||
Lizzy McInnerny
Ursula
|
||
Gregor Henderson-Begg
Nuño
|
||
Ken Stott
Gasper Diez
|
||
Steve Shill
Luis
|
8,0
|
|
Peter Kelly
Ojciec Diega
|
||
Tobie Cronje
Dario
|
||
Bhasker Patel
Andre
|
||
Gavin Richards
Da Cunho
|
||
Nicholas Hewetson
Dezerter
|
||
Tim McMullan
Dezerter
|
||
Stefan Weclawek
Syn Dom Paula
|
||
Willie Jonah
Niewolnik
|
||
Luke Hardy
Niewolnik
|
||
Helen Miller
Betsy
|
||
Charles Miller
Tom
|
||
John X. Heart
Donald
|
||
Rafiu Omidiiji
Taksówkarz
|
||
Jeanne Reynolds
Reporterka
|
||
Andrew Dolan
Reporter
|
||
Karen L. Thorson
Dźwiękowiec w wiadomościach
|
||
Louis Landman
Nowojorski policjant
|
||
John Finn
Det. Cobb
|
||
José Pérez
Santiago
|
7,0
|
|
Adam Bryant
Sąsiad
|
||
Diane Gnagnarelli
Sąsiadka
|
||
Nina Lektorsky
Pani Philippopilis
|
||
David Proval
George
|
7,0
|
|
Danny Kovacs
Nowojorski policjant
|
||
Rob Brezsny
Psychiczny facet w TV
|
||
Robert F. Keefe
Tony
|
||
Theresa Russell
Gawędziarka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael Coulter | ||
Jon Guterres
(główna pomoc techniczna)
|
||
Darren Quinn
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Gibbs | ||
Kostiumy | Ocena | |
James P. Cullen | ||
Sandy Powell |
9,0
|
|
Paul Minter
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Michael Ellis | ||
Charles Ireland
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
David Snell
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Lynda Armstrong
charakteryzator
|
||
Paul Engelen
nadzorca charakteryzacji
|
||
Lisa Tomblin
fryzjer
|
||
Daniel Parker
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Norman Garwood
scenograf
|
7,0
|
|
David Balfour
główny rekwizytor
|
||
John Lister
stolarz
|
||
Mark Woods
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Rodney Glenn
montaż dźwięku
|
||
Louis Kramer
mikser
|
||
Fred Runner
mikrofoniarz
|
||
Nelson Stoll
mikser
|
||
Eric Thompson
mikser postsynchronu
|
||
Conrad Slater
okablowanie
|
||
Andrew Glen
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Brighton
technik
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Susie Figgis
dobór obsady
|
||
Sharon Howard-Field
dobór obsady
|
||
Del Baker
kaskader
|
||
Brian Bowes
kaskader
|
||
Marc Boyle
koordynator kaskaderów
|
||
Gerry Crampton
kaskader
|
||
Nick Gillard
kaskader
|
||
Nick Hobbs
kaskader
|
||
Billy Horrigan
kaskader
|
||
Paul Jennings
kaskader
|
||
Gérard Lesage
kaskader
|
||
Bronco McLoughlin
kaskader
|
||
Terry Walsh
kaskader
|
||
Steve Whyment
kaskader
|
||
Paul Bode
kamerzysta (asystent)
|
||
John Jordan
operator kamery
|
||
John Jordan
prowadzący ostrość
|
||
Alan Martin
oświetlenie
|
||
Jason Martin
mistrz oświetlenia
|
||
Chris Plevin
prowadzący ostrość
|
||
Mike Roberts
operator kamery
|
||
Douglas Wright
dobór obsady (asystent)
|
||
Adam Bryant
dubler
|
||
Vendelin Denton
dubler
|
||
Fiona Grant
dubler
|
||
Myriam Loukili
księgowy
|
||
Emma Planterose
dubler
|
||
Harry Van Engel
dubler
|
||
Kevin Whitelock
dubler
|
||
Wayne Leach
elektryk
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…